Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יש תקווה גם במקום הכי מייאש

יש תקווה גם במקום הכי מייאש
קרדיט: Canva

בשנים האחרונות הוחלה רפורמה בהוצאה לפועל כדי להקל על חייבים שנקלעו לחובות בגלל משברי חיים שונים, וכך אפשר היום הרבה יותר בקלות לקבל את ההזדמנות שחייבים מחכים לה. ההוצאה לפועל כבר אינה נוקשה כמו שהייתה פעם, אם החייב ישתף פעולה, יגלה בשקיפות כל מה שאפשר לשתף מנכסיו ומכספיו על מנת להחזיר חובות לנושים ולקבוע את החוב שלו בפריסה חדשה, מוגבלת בזמן וגם ללא סנקציות נוקשות כמו שהיו בעבר. ברגע שמתחילים להיערם החובות וקיבלתם הודעה כלשהי לתשלום מהוצל"פ, יש לפנות להתייעצות עם עו"ד הוצאה לפועל שיתחיל להגיש בקשות לעיכוב הליכים נגדכם ולביטול צווים שונים כדי להתחיל לעלות על מסלול שיקום. ההבנה של ההוצאה לפועל כלפי אנשים כאלה כרוכה אמנם בתנאים מסוימים ויש לבדוק כל חוב כדי לנסות לאחד חובות ולהתחיל להחזיר בצורה מסודרת, אבל לפחות, אפשר להתחיל לראות את האור בקצה המנהרה וזה בדיוק מה שעו"ד ניר עוקשי רוצה לתת לכם, תקווה לחזור לחיים לאחר החובות. 

בכל חוב יש גם סיכוי להשתקם

משברי חיים קורים בתחומים שונים וכל אחד מהם מחייב איש מקצוע שיטפל בהם יחד אתכם. חשוב לדעת שגם במצבי ייאוש יש דרך להתמודד ולצאת ממשבר. משברים פיננסיים גורמים לאנשים להסתבך בחובות עד כדי כך שהם לא רואים שום מוצא. לפני הרפורמה לא היו כמעט הגבלות על משך הזמן שבו נמצאים תחת סנקציות עד החזרת החוב, חייבים לא יכלו להחזיק בחשבון בנק וכיום זה אפשרי אפילו להמשיך להחזיק ברישיון נהיגה על מנת לעבוד ולהתפרנס. כל עוד אפשר להראות שאתם משתפים פעולה ונוהגים בשקיפות מלאה, עו"ד חדלות פירעון יכול לסייע לכם ולהקטין את הנזקים שנגרמים בגלל פריסת החובות בעיכוב ההליכים ובחתירה להסדר פריסת חובות שתוכלו לעמוד בו ולנהל חיים רגילים ככל האפשר. 

מקרים בעבודה הדורשים את עזרתו של עורך דין

מקום העבודה יכול לשמש כלי נהדר לפתח כלים וכישורים, אך עם זאת, לפעמים נתקלים בעימותים, בעוול או בהתנהגות לא הולמת. במקרה כזה, חשוב שתדעו שמגיעות לכם זכויות בתור שכירים ושיש מי שיכול לעזור לכם להגן עליהן. במקרה של פיטורין שלא כדין – למשל, פיטורין של אישה בהריון ללא אישור מתאים, פיטורין מסיבות שאינן מוצדקות, או פיטורין שנעשו ללא מתן אפשרות לשימוע, עליכם לפנות לעזרתו של עו"ד לענייני עבודה. עורך הדין יעמוד לצידכם בכל מקרי דיני העבודה, עורך הדין יעזור להכין אתכם לשימוע וכן, יתלווה אליכם במידת הצורך לשימוע ולכל שאר ההליכים הכלולים, יספק ייצוג הולם ומתאים ויוביל אתכם לקבלת הפיצויים המגיעים לכם. עו"ד ניר עוקשי מסייע בכל מקרי דיני העבודה, מייצג אתכם בשימוע ובהליכים נוספים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...
עברתם תאונת דרכים? אל תוותרו על מה שמגיע לכם
תאונת דרכים היא סיטואציה לא קלה, במיוחד אם היא כוללת...
אילו אמצעים טכנולוגיים מסייעים בחקירות?
הדרך שבה חוקרים פרטיים מבצעים פעולות חקירה, השתנתה לבלי היכר...
טיפים יעילים למניעת כניסת עכברים לבית: שמירה על סביבה נקייה ומגוננת
עכברים הם אורחים לא רצויים העלולים לגרום נזק רב לרכוש...
קייטנת גלישה
מזג האוויר בישראל בשילוב עם רצועת חוף כל כך ארוכה...