Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יש תקווה גם במקום הכי מייאש

יש תקווה גם במקום הכי מייאש
קרדיט: Canva

בשנים האחרונות הוחלה רפורמה בהוצאה לפועל כדי להקל על חייבים שנקלעו לחובות בגלל משברי חיים שונים, וכך אפשר היום הרבה יותר בקלות לקבל את ההזדמנות שחייבים מחכים לה. ההוצאה לפועל כבר אינה נוקשה כמו שהייתה פעם, אם החייב ישתף פעולה, יגלה בשקיפות כל מה שאפשר לשתף מנכסיו ומכספיו על מנת להחזיר חובות לנושים ולקבוע את החוב שלו בפריסה חדשה, מוגבלת בזמן וגם ללא סנקציות נוקשות כמו שהיו בעבר. ברגע שמתחילים להיערם החובות וקיבלתם הודעה כלשהי לתשלום מהוצל"פ, יש לפנות להתייעצות עם עו"ד הוצאה לפועל שיתחיל להגיש בקשות לעיכוב הליכים נגדכם ולביטול צווים שונים כדי להתחיל לעלות על מסלול שיקום. ההבנה של ההוצאה לפועל כלפי אנשים כאלה כרוכה אמנם בתנאים מסוימים ויש לבדוק כל חוב כדי לנסות לאחד חובות ולהתחיל להחזיר בצורה מסודרת, אבל לפחות, אפשר להתחיל לראות את האור בקצה המנהרה וזה בדיוק מה שעו"ד ניר עוקשי רוצה לתת לכם, תקווה לחזור לחיים לאחר החובות. 

בכל חוב יש גם סיכוי להשתקם

משברי חיים קורים בתחומים שונים וכל אחד מהם מחייב איש מקצוע שיטפל בהם יחד אתכם. חשוב לדעת שגם במצבי ייאוש יש דרך להתמודד ולצאת ממשבר. משברים פיננסיים גורמים לאנשים להסתבך בחובות עד כדי כך שהם לא רואים שום מוצא. לפני הרפורמה לא היו כמעט הגבלות על משך הזמן שבו נמצאים תחת סנקציות עד החזרת החוב, חייבים לא יכלו להחזיק בחשבון בנק וכיום זה אפשרי אפילו להמשיך להחזיק ברישיון נהיגה על מנת לעבוד ולהתפרנס. כל עוד אפשר להראות שאתם משתפים פעולה ונוהגים בשקיפות מלאה, עו"ד חדלות פירעון יכול לסייע לכם ולהקטין את הנזקים שנגרמים בגלל פריסת החובות בעיכוב ההליכים ובחתירה להסדר פריסת חובות שתוכלו לעמוד בו ולנהל חיים רגילים ככל האפשר. 

מקרים בעבודה הדורשים את עזרתו של עורך דין

מקום העבודה יכול לשמש כלי נהדר לפתח כלים וכישורים, אך עם זאת, לפעמים נתקלים בעימותים, בעוול או בהתנהגות לא הולמת. במקרה כזה, חשוב שתדעו שמגיעות לכם זכויות בתור שכירים ושיש מי שיכול לעזור לכם להגן עליהן. במקרה של פיטורין שלא כדין – למשל, פיטורין של אישה בהריון ללא אישור מתאים, פיטורין מסיבות שאינן מוצדקות, או פיטורין שנעשו ללא מתן אפשרות לשימוע, עליכם לפנות לעזרתו של עו"ד לענייני עבודה. עורך הדין יעמוד לצידכם בכל מקרי דיני העבודה, עורך הדין יעזור להכין אתכם לשימוע וכן, יתלווה אליכם במידת הצורך לשימוע ולכל שאר ההליכים הכלולים, יספק ייצוג הולם ומתאים ויוביל אתכם לקבלת הפיצויים המגיעים לכם. עו"ד ניר עוקשי מסייע בכל מקרי דיני העבודה, מייצג אתכם בשימוע ובהליכים נוספים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...
האם ניתן לסרב לבדיקת שכרות?
אף נהג לא ישמח לראות שחור על גבי לבן שכמויות...
אנשי מקצוע מתחום המשפט
תחום המקיף קשת רחבה של עניינים משפטיים עורך דין חברות הוא...
מעורבות בחברה ובקהילה
לכל אדם יש את הזכות למגורים ראויים, לעצמאות ולמקום עבודה...
הבנת החשיבות של ביטוח תכולה לדירה שלך
כשזה מגיע להגנה על הבית שלך, היבט אחד שלעתים קרובות...
כיצד המצעים משפיעים על איכות השינה?
המשמעות של "יוקרה" ו"מצעים יוקרתיים" היא יחסית מאוד ויכולה להשתנות...
לפרק את האייפון 15 לעומת האייפון 15 פרו: חושפים את ההבדלים
מכשירי הדגל האחרונים של אפל, האייפון 15 והאייפון 15 פרו,...
למה ניילון נצמד נמכר בכמויות גדולות?
ייצור מודרני של ניילון נצמד מאפשר ייצור במגוון גדלים. ללקוחות...
הדרך הבטוחה לסינון נכנסים לבית ולבית העסק
יש חברות, ארגונים ובתי עסק כמו גם בנייני מגורים או...
4 הדגמים המעולים של קיה
קיה מוטורס הינה חברה דרום קוריאנית אשר מייצרת כלי רכב....