Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?

כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
קרדיט - Canva

נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של עורך דין מנוסה ובעל ידע רלוונטי כדי לא לגרום לכם להפסדים ולטעויות בגלל חוסר ידע. זה חשוב במיוחד במצבים מורכבים שבהם נתקלים לפעמים בכל הקשור לשותפויות שעלו על שרטון, ביחסים קשים במשפחה שבניה בעלי נכסי נדל"ן ומקרקעין ועוד. בכל אלה צריך לטפל לא רק בצורה מקצועית כלשון החוק, אלא גם למצוא את הדרך היצירתית שבה הלקוחות יקבלו את התוצאות הטובות ביותר ואת הזכויות שלהם בנכס. אחת הפעולות המורכבות וההכרחיות היא פירוק שיתוף במקרקעין, כאשר שותפות כלשהי עולה על שרטון ויש לנהל אותה על הצד הטוב ביותר. בדרך כלל, הדרישה באה מאחד הצדדים ולא תמיד ההסכמות הן הדדיות. התוצאה היא שיש חילוקי דעות לגבי הדרך הטובה ביותר לחלק את השותפות ולכן לא פעם מגיעים לבית המשפט. בין הפירוק נעשה בהסכמה הדדית ובין אם תוך כדי מחלוקת, אתם צריכים את עורך הדין המנוסה ביותר שיעמדו לצדכם, כמו עורך הדין ארז אסרף.

קבלנים מאחרים והפיצויים שחייבים לכם

נדיר שדירה או בית יימסרו במועד לקונים שרכשו אותם. זה יכול לקרות אמנם גם בגלל סיבות לא צפויות כפי שאנחנו מכירים בישראל, שנתונה לבעיות ביטחוניות שונות. אבל גם כאשר זה קורה בימי שגרה קורה לא פעם שהדירה אינה נמסרת בזמן. האיחור במקרה הטוב הוא של כמה שבועות בלבד. במקרה הרע, מדובר באיחור של חודשים ואף יותר, כאשר הקונים נאלצים לשלם כבר את החזרי המשכנתא במקביל לשכר דירה במגורים הזמניים. במקרים כאלה נהוג לדרוש ולקבל פיצוי בגין איחור במסירת דירה, וגובה הפיצויים תלוי ביכולת המשא ומתן שלכם ושל עורך הדין שלכם. זו סיבה נוספת לבחור במי שהוא בעל ניסיון רב בייצוג כזה.

לקנות נכס רק עם עורך דין מומחה

חוזה המכר שאתם מתכוונים לחתום עם בעלי הדירה שמתכוונים למכור לכם אותה חייב לעמוד לא רק בתנאי חוקי החוזים אלא גם לא לקפח אתכם באותיות הקטנות והנסתרות מעיניים לא מקצועיות. אם אתם מתכוונים לבצע עסקת קנייה של דירה בתקופה הקרובה. מומלץ מאוד לא לוותר על ייצוג של עורך דין קניית דירה, אחרת התוצאות עלולות להיות הפסד כספי או גרוע מזה. אתם עלולים לגלות שלא מכרו לכם כלל את הדירה בעליה המקוריים משום שלא היה מי שיבדוק אותם. עורך הדין ארז אסרף מייצג את לקוחותיו בעסקאות נדלן גדולות כקטנות ומגן על האינטרסים שלהם לכל אורך הדרך.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...