Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כך תגדירו את המטרות שלכם – ותכבשו אותן בגדול

כך תגדירו את המטרות שלכם – ותכבשו אותן בגדול

אם הייתם צריכים להגדיר לעצמכם יעדים בכל תחום שרק תבחרו, סביר להניח שהיו לכם כמה וכמה רעיונות טובים. אולי אתם כמהים לזוגיות שעוד לא הגיעה, משתוקקים להגדיל את ההכנסה או להקים עסק חדש, יכול להיות שאתם רוצים לסגור מינוס או לרדת במשקל, ואולי אתם חולמים לשנות לחלוטין את תחום העיסוק שלכם. הגיע הזמן להגדיר את היעדים האלה, לצעוק אותם בקול גדול ולקבל את הכלים שיעזרו לכם לכבוש אותם. זה בעיקר הזמן להבין שמותר לכם לעשות כל מה שתרצו, ורק לכם יש את הכוח לעשות את זה.

כך תגדירו את המטרות שלכם – ותכבשו אותן בגדול

העצמה בקבוצה או במפגש אישי

צמד המילים "העצמה אישית" בוודאי מוכר לכם, ובשנים האחרונות הולכת וגוברת ההבנה שמגיע לנו הרבה יותר – ושיש לנו את הכלים לחיות בעוצמה בדיוק כפי שאנחנו חולמים. בהתאם קיימים היום גם כלים פרקטיים שעוזרים לנו להשיג את המטרה הזו, מאימוני קבוצות ועד סדנאות, מהרצאות ועד קואצ'ינג אימון אישי שמאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לחלום בגדול ולהגשים בענק. שיטת העוצמה שבתוכי, שפותחה על ידי אירית בוטבול-עובדיה, היא ההוכחה לכך שהעוצמה אכן נמצאת בתוכנו, ואנחנו רק זקוקים להכוונה ולתמיכה כדי להשתמש בה בתבונה.

מחברים את חלקי הפאזל

האושר, השמחה ותחושת ההגשמה שלנו – כולם תלויים בפעולות היומיומית ובהחלטות הגדולות של חיינו. כשאנחנו מחברים בין העבודה לחיי המשפחה, בין תחושת הסיפוק להישגים האישיים, אנחנו מרכיבים את הפאזל שמגדיר את חיינו. סדנת העצמה אישית מאפשרת לנו לעשות את זה צעד אחר צעד, לזהות את החלקים השונים ולחבר אותם אלה לאלה. כשאנחנו יודעים לאן אנחנו רוצים להגיע, מה מפריע לנו בדרך ומה אנחנו צריכים לעשות כדי להרחיק את המכשולים ולהתגבר על האתגרים, המשימה נראית קצת יותר קלה. חשוב מכך, הדרך אל החיים העוצמתיים והמלאים נראית נוחה ופשוטה יותר מאי פעם.

כוחה של הקבוצה

אימון אישי הוא דרך נהדרת להגיע אל היעד ולחיות חיים עוצמתיים ומאושרים באמת, אבל גם לקבוצה יש כוח אדיר משלה. כשאתם בוחרים בסדנאות התפתחות אישית אתם מעניקים לעצמכם את ההזדמנות לחזק ולהתחזק, לקבל השראה ולהעניק אותה בחזרה. מגוון הסדנאות הרחב של אירית בוטבול-עובדיה, שנועד לקדם כל אחד ואחת אל השפע וההצלחה, אל האושר ואל ההגשמה, הוא מגוון שמאפשר לכל אחד למצוא גם את הדרך הנכונה עבורו. בדרך הזו גם השמים הם לא הגבול, וכדי לגלות את הכוח העצום שלך זה בדיוק הזמן ליצור קשר בטלפון 03-5007888.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...