Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ככה תדאגו לעתיד הפיננסי שלכם

ככה תדאגו לעתיד הפיננסי שלכם

משפחות רבות בישראל נמצאות במינוס בבנק, הלוואות חיצוניות או פשוט נמצאות סביב קוו המינוס באופן תמידי. יוקר המחיה בישראל גבוה והמשכורות לא תמיד עולות בהתאם. אמנם נקודת המוצא הזו איננה פשוטה, אך חשוב להדגיש שיש מה לעשות בנושא וזה לאו דווקא קשור להגדלת מקור ההכנסה של המשפחה.

ככה תדאגו לעתיד הפיננסי שלכם

למשפחות יש יעד ברור

כל משפחה שנמצאת בקשיים כלכליים, יודעת שאם רק תצא מהמינוס היא תוכל לנשום לרווחה, לטוס לחופשה נוספת, לפתוח חסכונות ולדאוג לעתידה ולעתיד ילדיה. שאלה שנשאלת לא מעט היא איך לצאת מהמינוס? בעוד שרבים בטוחים שהדרך היחידה הינה להגדיל את ההכנסות של המשפחה אך חשוב לציין שלא מדובר בהכרח ויש פעולות רבות שניתן לנקוט על מנת לשפר את המצב בצורה משמעותית.

נוקטים עמדה

המודעות לנושא כלכלת המשפחה גוברת בשנים האחרונות ובעוד שעדיין לא מלמדים את הנושא בבתי הספר, ישנם מגוון מקורות מידע ועזרה שניתן לפנות אליהם. כלכלת המשפחה מורכבת מכל ההוצאות וההכנסות של בני המשפחה ולכן הדרך לשיפור המצב הכלכלי יכולה להתרכז בכל אחד מהגורמים. מעבר לכך, ניהול כלכלת המשפחה באופן מתרכז גם בדאגה לבני המשפחה לאחר יציאתם לפנסיה מתוך הסתכלות על כל הצרכים הצפויים וגם מתוך מחשבה על צרכים שאינם נראים לעין בהווה.

נעזרים במומחים לכלכלת המשפחה

בעוד שניתן לקרוא ברחבי האינטרנט בלוגים רבים המסבירים כיצד יש לנהל את כלכלת משק הבית, פעמים רבות נוכל להישאר ללא מענה מפני שהמצב שלנו שונה במעט ממה שמתואר במקורות המידע הללו. מסיבה זו פנייה לייעוץ כלכלי למשפחות ממומחה בתחום יכולה לעזור בצורה משמעותית וממוקדת לצרכי המשפחה מתוך התחשבות בהוצאות הייחודיות לה, ההכנסות וכל הגורמים שמסביב.

התנהלות נכונה

אחד מהדברים המרכזיים שנלמדים במהלך ייעוץ או לימודים בנושא כלכלת משק בית הינו ניהול תקציב משפחתי. הנושא יכול להיראות לכולנו שגרתי למדי מפני שאנו סך הכל שולטים ומודעים להכנסות ולהוצאות של המשפחה ומתעסקים בנושא באופן יום יומי. יחד עם זאת, שליטה בתקציב המשפחתי כפי שנלמדת ומוסברת בצורה פרטנית, יכולה להאיר בפנינו על אפשרויות לחסכון וייעול תקציבים.

עמיחי מרקס – יועץ לכלכלת המשפחה

עמיחי מרקס הינו מרצה, מנחה סדנאות ויועץ לכלכלת המשפחה. עמיחי הינו בעל ניסיון עשיר במערכת הפיננסית המקומית והבינלאומית יותר מ-15 שנה המוסמך כיועץ לכלכלת המשפחה, כמגשר וכמאמן בעל ניסיון כלכלי רב שנצבר בין היתר על ידי מתן עזרה למאות משפחות. אתם מוזמנים ליצור קשר במספר 054-2372417.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...