Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כל היתרונות של עיצוב הבית עם גבס

כל היתרונות של עיצוב הבית עם גבס
קרדיט - freepik

קניתם דירה חדשה- ישנה שאתם רוצים לשפץ? אתם רוצים לעשות שינויים בדירה שאתם גרים בה כעת? קיבלתם דירה בירושה שאתם רוצים לשפץ? הצורך בשיפוצים בהיקף כזה או אחר עולה במצבים שונים ולמטרות שונות. ישנם מצבים בהם שיפוץ כללי הוא הדרך היחידה לתת לבית את המראה והמבנה הרצוי אך לא תמיד. לעיתים ישנם דברים מסוימים שמפריעים לנו או שהיינו רוצים לשנות, אזורים ספציפיים בבית שלא משרתים אותנו היטב. אז לא חייבים דווקא ללכת על שיפוץ גדול אלא אפשר בכלים שישנם היום שהם פשוטים יותר, להשיג את אותן מטרות ולבצע את השינויים הרצויים ולהגיע לתוצאה מעולה. אחד הכלים או החומרים בעזרתם ניתן לעשות שינויים בבית, מבניים ועיצוביים כאחד, הוא גבס. הגבס הוא חומר קל שנוח לבנות איתו ולעצבו כפי שרוצים.

לחלק את הבית מחדש באמצעות גבס

אחד השימושים המרכזיים בגבס היום הוא לחלוקה מחודשת של חללים בבית. אם לדוגמה ישנו חדר גדול שהייתם מעדיפים לחלק אותו לשני חדרים נפרדים, בניית קיר גבס במרכזו תיצור שני חללים. רבים בוחרים באופציה הזאת כאשר המשפחה מתרחבת ומעדיפים ליצור חדר נוסף, או כפי שקרה לא מעט בתקופת הקורונה, רבים עברו לעבוד מהבית והיו זקוקים לפינת עבודה נוחה יותר. בעזרת גבס ניתן ליצור נישה המיועדת לעבודה בתוך חלל הסלון או אפילו חדר שינה גדול או כאמור ליצור חדר נפרד באמצעות קיר גבס.

חומר ביד היוצר- שימוש בגבס לעיצוב

היתרון המשמעותי של גבס הוא שאפשר לעשות איתו כמעט כל דבר שרוצים ולעשות בו שימוש למטרות שונות. ישנו מגוון רחב של עבודות גבס מעוצבות שמוסיפות לחלל, בין אם זה בבתים פרטיים ובין אם במשרדים או חללים מסחריים. אחד השימושים הבולטים בגבס הוא תקרה מרחפת ומעוצבת. תקרה כזו מתאימה למשרדים ולבתים עם תקרה גבוהה. היא מצוינת גם לתיחום והגדרת אזור בתוך חלל פתוח, למשל הדגשת פינת האוכל בתוך החלל הפתוח הכולל אותה יחד עם המטבח והסלון. קרניזים מגבס משמשים לכיסוי תעלות וצינורות של מערכת מיזוג אויר וזאת בצורה שתהיה אסתטית ואף דקורטיבית. גבס יכול לשמש תחליף למדפים ואפילו למזנון בסלון. ניתן ליצור מגבס נישות בגדלים ועיצובים שונים. אנו בחברת הבניה והשיפוצים TOMI מתמחים בין היתר בעבודות גבס מסוגים שונים. אנו עושים שימוש בגבס לבניית קירות להפרדת חללים, תקרות נמוכות ומעוצבות, קרניזים לכיסוי תעלות מיזוג ועוד.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...
מוצרי טיפוח מיוחדים לחוויה מושלמת
מחליק שיער פופולרי וחדשני מחליק אמיקה הוא מוצר טיפוח שיער פופולרי...
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...