Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כל היתרונות של רכב הדודג ראם

כל היתרונות של רכב הדודג ראם
קרדיט - Pixabay

אם אתם מחפשים רכב המיועד לתנאי נהיגה בשטח מאתגר, תוך הפגנת התנהגות מצוינת בכבישים מהירים עירוניים, דודג ראם יכול להיות האפשרות המתאימה ביותר עבורכם. הדודג ראם הוא אחד הנציגים הדינמיים והחזקים ביותר של טנדרים. כדי להשיג את התכונות הללו, הוא מצויד בכל הדרוש.

האצה של הדודג ל-100 קמ"ש אורכת כ-4.5 שניות. במקביל, מסת המכונית היא 3560 ק"ג. רבים מופתעים מהחלק הטכני המכוסה בפלסטיק, הממוקם על הרצפה עם מכסה מנוע. עם זאת, אלו הן תכונות עיצוב, שכן המנוע מותקן נמוך מאוד, כמעט על תת-מסגרת, מאחורי קו התליה. זה מספק יתרון טוב על הכביש, משפר את היציבות. מיכל הדלק מיועד ל-150 ליטר, המשקף את צריכת הדלק המוגברת ל-100 קילומטרים. בפועל, הממוצע במצב נהיגה פשוט הוא 20-27 ליטר. תיבת ההילוכים מצוידת בתיבת 8 הילוכים. טיפול טוב מספק הנעה לכל הגלגלים. תצורות סטנדרטיות כוללות בקרת אקלים, מצב ספורט.

כיצד הטנדר מעוצב מבחוץ?

עיצוב הגוף הספורטיבי של דודג ראם מודגש על ידי קצוות מובלטים יעילים. על גבי כניסת האוויר המרכזית של מכסה המנוע ישנן 3 נורות המשלימות בצורה אופנתית את המראה החיצוני. על פי חוק הדודג  שייך לקטגוריית המשאיות ונורות החיווי הללו משקפות את המידות של הטנדר. כדאי לזכור שכדי לנהוג במכונית זו נדרש רישיון נהיגה ג. הגובה מגיע כמעט ל-6 מטרים. הרוחב הוא 2 מ' ו-20 ס"מ. מאחר והטנדר מגיע עם ארגז גדול, ניתן לעשות סגירת ארגז לטנדר ולהרוויח הרבה יותר מקום אחסון. בנוסף לארגז המרווח, ניתן לחבר נגרר בעל כושר העמסה של עד 4 טון. פרמטרי המרווח (מרווח הקרקע) הם בסביבות 30 ס"מ. זה מאפשר לכם להתגבר על כל מכשול, אפילו לעבור מעל מים, אם מפלס המים אינו עולה על 81 ס"מ. גלגלים מסיביים עשויים על בסיס דיסקים בגודל 18 אינץ'. הם מצוידים בצמיגים ברוחב מוגדל עם שטח פנים גדול.

היכן ניתן להתקין  קשת העמסה עבור הדודג ראם?

אם אתם זקוקים לעוד שטח אחסון או העמסה על שטח הארגז של הטנדר, בעקבות עבודה עם ציוד רב או טיולי שטח, אפשרות מצוינת עבורכם שתיתן לכם הרבה יותר מקום לאחסן דברים במכוניות שלכם היא קשת העמסה לטנדר. קשת ההעמסה מיועדת בעיקר למכוניות עם ארגז אחורי ונועדה למנוע מהדברים להסתובב או חלילה ליפול במהלך הנסיעה. עם קשת להעמסה לטנדר, תוכלו לאחסן הרבה דברים ברכב מבלי לוותר על אביזרים או חפצים. אבל חשוב לציין שמוצר זה חייב להגיע ממקור מקצועי ואמין שמוכר רק פריטים איכותיים. להתאמת ציוד עבור הדודג ראם שלכם, ללא התפשרות על איכות תוכלו לפנות אל חברת פרישתא 4X4בע"מ.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...
פתרון סכסוכים בתחום הנדל"ן בבית המשפט- מה חשוב לדעת.
מקרקעין הוא תחום סבוך במיוחד. לא רק הערך הגבוה של...
הפתרון המושלם להשחלה וקישוט
איבקות הן טבעות עם חור המשמשות לטכניקה של השחלה –...
יצירת שותפות במשרד
ישנו מגוון רחב של שולחנות עבודה בשוק, העשויים מסוגים, חומרים...
כל הבדיקות לאבחון מוקדם של סרטן, במקום אחד: ניידת בריאות האישה של מאוחדת מגיעה לרמת גן וגבעתיים
משה כהן, מנהל מחוז מרכז במאוחדת: "הצבנו לעצמנו למטרה להוביל...
לראשונה בענף הפרסום הישראלי: HIT מכון טכנולוגי חולון יוצא בקמפיין רדיו דיגיטלי ב-SPOTIFY שכולו נוצר על ידי AI
הקמפיין נוצר על ידי משרד הפרסום טוויסטד, במסגרתו בינה מלאכותית...
די-ג'יי באולפנה
תלמידות אולפנת אמית ישורון בפתח תקווה משלבות השנה לימודי תקליטנות בקורס...