Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כל כישלון כלכלי הוא הזדמנות להתחלה חדשה

כל כישלון כלכלי הוא הזדמנות להתחלה חדשה
קרדיט - pixabay

בשנים האחרונות חלה רפורמה מקיפה בהוצאה לפועל, הודות להבנה שככל שיש יותר כישלונות כלכליים של בעלי עסקים ואנשים פרטיים, יש לתת להם תקווה להתאושש ולשקם את עצמם. הרפורמה נובעת מכך שלא תמיד פשיטת רגל מגיעה לסכומים אסטרונומיים מלכתחילה, אבל זו הולכת ותופחת בשל הליכי הוצאה לפועל וריביות אימתניות, המגדילות את החוב פי כמה וכמה, ללא פרופורציה. זה בדיוק מה שמקשה על החייבים לעמוד בתשלום החובות שלהם. גם אילו היו רוצים לעשות זאת, ההגבלות השונות החלות על חייבים בהליכי חדלות פירעון, יחד עם הסכומים שנוספים מדי יום, אינם מניחים להם לנשום ולקוות להגיע לקצה תשלום החובות. כדי להפעיל את הרפורמה ולהכיר את הזכויות שלכם גם במצב עגום כזה, חובה לשכור עורך דין חדלות פירעון המתמצא בכל דקויות החוק, מנהל מרוץ נגד השעון על מנת לעצור את תפיחת החובות, משא ומתן על הסדר פריסתן, וכמו כן, מסייע בהמשך הדרך להיפטר מחובות אלו. משרד עורכי הדין רושאל צולפייב פועל בדרכים יצירתיות ומהירות למען לקוחותיו בתחום, ומייצג אותם בנאמנות ובאחריות על מנת שיוכלו להיחלץ- ולהתחיל מחדש.

הגבלות שונות שיש להתמודד אתן

מרגע שמכריזים על חייב שהוא במצב של חדלות פירעון ומתחילים להפעיל נגדו הסדרים שונים של הוצאה לפועל, חלות עליו גם הגבלות שונות שנועדו להבטיח שיישאר בארץ, ימשיך לעבוד ויחזיר את חובותיו. הליכים שונים אשר נועדו לעכב אותו, כמו צווי מניעה שונים וצו עיכוב יציאה מהארץ מגבילים אותו גם בחייו הפרטיים, וזה צריך לפעול נגדם ולשכנע שהוא אכן מתכוון להישאר בישראל ולפעול כפי שהתחייב להחזר החובות. עורך הדין שלכם אמור לפעול למען ביטול צו יציאה מהארץ כאשר זה אפשרי, וכמו כן, לשכנע את בית המשפט שאין בכוונתכם לברוח, אלא לחזור לכאן ולהמשיך לעמוד בתנאי ההסדר שהושג למענכם.

פשיטות רגל הן לא סוף הדרך

גם פשיטת רגל קשה ולא נעימה מסתיימת בסופו של דבר, אם מנהלים אותה נכון ונותנים למי שמייצג אתכם לפעול למענכם. כשיש לכם עורך דין מומחה לפשיטת רגל שיודע בדיוק למי לפנות וכיצד להשיג למענכם הסדר ראוי שבמסגרתו תחזירו חובות וגם תוכלו להמשיך לעבוד, זה המצב הטוב ביותר עבורכם, כך שתוכלו לחזור לעסק שלכם בבוא היום. משרד עורכי הדין רושאל צולפייב, עושה כמיטב יכולתו על מנת להבטיח שכל לקוח שלו יקבל את היחס האישי שהוא מצפה לו במצב רגיש כזה, יחד עם מענה מקצועי, מהיר ואחראי ללא פשרות.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד כרטיסים חכמים משנים את האבטחה?
מדוע אנו רואים שאנשים משתמשים בכרטיסים על בסיס קבוע? יש...
עיצוב בלונים לאירועים
כל אדם שעורך אירוע ומשקיע לא מעט כסף, רוצה שהאירוע...
סין יוצאת בתוכנית חדשה לעידוד מכירות הרכב החשמלי הסיני בעולם
אחרי שנים של מאמצים לחדירה אל שווקי אירופה, ארה"ב והמזרח,...
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...