Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כל מה ש(מ)חשוב – שירותי מחשוב לעסקים

כל מה ש(מ)חשוב – שירותי מחשוב לעסקים
קרדיט pixabay

ארגון עסקי בין אם מדובר על חברה גדולה או עסק קטן, כולם מחוברים ועובדים עם מחשבים. העובדה הזו לא מפתיעה אף אחד בעולם בו לכל עולל יש מחשב נייד וכולם מחוברים כל הזמן. אמנם זה לא מראה מלבב לראות אנשים שהתקלקל להם הלפטופ, או הסמארטפון והם נאלצים להיות מנותקים, אבל עסק, בניגוד לאנשים פרטיים לא יכול להתנתק אפילו לא לכמה שעות. ארגון שרשת המחשבים שלו קרסה מאבד הרבה מאוד משאבים ארגוניים יקרים וזה פוגע בסופו של דבר בהכנסות ובעסקים.

חשוב להגיד את זה באופן ברור ומוצהר, ארגון אשר לא משקיע ברשת המחשבים שלו, החל מהתשתיות ועד לספק איכותי של שירותי מחשוב לעסקים, יורה לעצמו ברגל ומייצר מצב שהעסק שלו נתון לאיומים יום יומיים.

כל מה ש(מ)חשוב - שירותי מחשוב לעסקים
קרדיט pixabay

רשת המחשבים של הארגון אינה רק המחשב עליו עובדים האנשים, מדובר על מערך גדול ורציני של תשתיות, חומרות ותוכנות הפועלות ביחד למקסום התוצאות העסקיות. זה מתחיל עוד בשלב האפיון וההתאמה המדויקת של תשתיות קומוניקציה וקומפיוטיזציה, ככל שהתהליך אופיין ותוכנן בצורה מקצועית ומדויקת, נבנה ובוצע כראוי, כך לארגון תהיה אפשרות לעבוד בצורה מיטבית ואפקטיבית לאורך זמן.

שירותי מחשוב לעסקים הם עולם ומלואו, אך המטרה שלהם ברורה, להעניק לארגון ולעסק סביבת עבודה יציבה ויעילה ולספק חיסכון כספי ניכר בהוצאות השוטפות. חברה המספקת את מכלול השירותים הללו מעניקה שקט נפשי למנהלי הארגון, הם יכולים להתרכז בעבודה שלהם ובהצמחת העסק בידיעה שהכל מנוהל בצורה מהוקצעת ובטוחה.

ארגון המעסיק חברה שמתמחה במכלול שירותי מחשוב לעסקים מבטיח לעצמו עבודה שוטפת גם ברגעי משבר. הוא לא צריך להשבית את המערכות והעובדים עד לתיקון התקלות. שירותי ניהול, שליטה ובקרה מרחוק מזהים את התקלות מרחוק, ללא שהות בתוך הארגון ולעיתים אף מבעוד מועד. הפיקוח והניטור השוטפים לא פעם מתריעים על הופעתן של תקלות צפויות ופועלים מאחורי הקלעים למנוע מהן לשבש את מערכות המחשוב. כל הפעילות מתבצעת מרחוק ללא הפרעה למהלך התקין והרציף של העבודה בארגון.

מערכות הניטור ((Monitoring מאפשרות לספק השירותים לחקור לעומק פעילויות והתרחשויות, ולצייר תמונת מצב ברמה אסטרטגית, הכוללת אפיון צרכים, התאמת פתרונות חומרה, התאמת המאפיינים לכל משתמש, הנחייה, הדרכה ותמיכה. החומרים השונים והדאטה בכל אגפי הארגון מגובים באופן שיטתי ואוטומטי וכל המערכות מאובטחות באופן מקסימלי בפני פגיעה זדונית מחוץ.

הארגון מקבל בנוסף, לשירותי ה- Help Desk שלל רחב של שירותים הכוללים בין היתר: שירות ותחזוקה שוטפת לכל מערכות המחשוב, לרבות שרתים, מחשבים, מדפסות ועוד. מיגרציות מסביבות הענן השונות כולל שירותי דואר ובסיסי נתונים. סיוע בנושאי מרכזיות וכל הקשור לתקשורת מאובטחת.

אחת החברות המובילות בהענקת שירותי מחשוב ופתרונות תקשורת לעסקים, בהתאמה אישית ללקוחות פרטיים ועסקיים, היא חברת RestartIT. החברה אשר פועלת מעל עשור מלווה ארגונים מסקטורים מגוונים בניהול פרויקטי מחשוב ותקשורת החל משלבי האפיון והתכנון ועד לתמיכה השוטפת. לחברה מוניטין מצוין כאחת החברות השירותיות ביותר, דבר הניכר הן באיכות שירות הלקוחות והן בדיוק והעמידה בלוחות הזמנים המוגדרים.

לחברה צוות אנשי מקצוע מהטובים בתחומם, האמונים על הענקת שירות איכותי ומקצועי בכל זמן, הן באמצעות תמיכה טלפונית ושליטה מרחוק והן הגעה לאתר הלקוח בעת הצורך. הנהלת RestartIT וצוות העובדים רואים עצמם שותפים בהצלחה של הלקוח ולכן עושים לילות כימים לספק מענה 24/7 ללא דיחוי, הכל במטרה למקסם את יתרונות המערכות הממוחשבות למטרות העסקיות של העסק, תוך מזעור עלויות וסכנות. ניתן לפנות אל החברה ולקבל ליווי צמוד בכל דרישות המחשוב והתקשורת של הארגון, טל': 03-503-5034, אימייל: [email protected] או בכתובת: השפלה 3, תל אביב

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...