Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כתם על הקיר? כך תדעו מה מקור הנזילה

כתם על הקיר? כך תדעו מה מקור הנזילה
קרדיט :canva

נזילה בבית היא צרה שקשה להפטר ממנה ויותר קשה להבחין בה מראש. בשלב הראשוני לעיתים קיימת נזילה ואנחנו לא מודעים אליה עד אשר מתחילים לצוץ סימנים. סימנים אלו מופיעים בשלב מתקדם של הנזילה בבית או בתשתיות הבניין ויכולים להתבטא כקירות רטובים, טפטוף, עובש, ירוקת בצידי הקיר, לחות על המרצפות ושינוי צבען. דרך נוספת לדעת האם בנכס יש נזילה היא באמצעות חשבון המים. אם לא היו שינויים בהרגלי הצריכה של המים ועם זאת חשבון המים יקר מהרגיל, יש להניח שאכן קיימת נזילה. בעבר איתור נזילות היה כרוך בסיכונים להרס ונזק של הקיר  בשיטת ניסוי וטעיה, כלומר, שבירת אריח או קיר בנקודה מסוימת ומשם התקדמות עד לנקודה הבעייתית עד למציאת מקור הנזילה. למרבה המזל, כיום קיימות מערכות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות העוזרות לאתר את הנזילה ומקור הבעיה חיצונית ונקודתית וכך ניתן לחסוך גם את הנזק הכספי וגם את הנזק לנכס.

באיזה מכשור יש להשתמש לאיתור נזילות?

על מנת לאתר נזילה בצורה מיטבית ללא גרימת נזק לנכס, ישנן מספר טכניקות וכמה סוגי מכשירים  העומדים לרשות מאתרי הנזילות ובהם יש להשתמש. לדוגמה: מצלמה תרמית (אינפרא אדום), מערכת גז ידידותית לסביבה, מערכת אקוסטיקה חדשנית, בדיקת לחץ באמצעות שעון מנומטר דיגיטלי, מצלמת דחף זעירה לצילום קווי ביוב וצינוורת מי גשמים, בדיקות הצפה למערכת ניקוז, איתור תשתיות ואף מד לחות דיגיטלי. כל האמצעים הללו לא עומדים לרשותו של האינסטלטור הממוצע ועל כן בזמן חשש לנזילה מומלץ להעסיק חברה האוחזת בציוד הזה בהישג יד.

מומחים באיתור נזילות בחברת AT – Tec

חברת AT – Tec  מעמידה לרשותך מאתרי נזילות בעלי ניסיון רב ומכשור מקצועי ומתקדם וכך המאתר יכול לבדוק את הדירה מא' ועד ת'. במהלך הבדיקה, לרשותנו לא מעט טכניקות בהן אנו יכולים להשתמש על מנת למצוא את הנזילה. במהלך הבדיקה אנו מבצעים איתור נקודתי ומדויק של מקור הבעייה במינימום זמן ללא כל הרס. לנו יש את היצע המערכות החדשני והמתקדם ביותר בשוק לאיתור נזילות. כמו כן, אנו מבצעים בדיקה מקיפה הכוללת דו"ח מפורט הקביל בחברות הביטוח ובבתי המשפט וכמובן בדיקת מומחה מוסמך בעל תעודות הכשרה. סיפקנו שירות איתור נזילות למיטב הלקוחות במגזר הפרטי, הציבורי והעסקי בצורה מקצועית וכל העובדים שלנו אוחזים בכל ההסמכות הרלוונטיות וההיתרים לביצוע העבודה. המלצתנו היא לא להתפתות לקבל הצעות מבעלי מקצוע ללא ניסיון המציעים הצעות זולות על פניו אך כאלו שיכולות לעלות ביוקר. יש לזכור שמכיון שהתהליך מתבצע באמצעות מכשור מקצועי הוא מקצר תהליכי איתור נזילות – מה שמוזיל משמעותית את העלויות השונות ואת הנזק הנלווה שעשויה להיגרם בתהליך האיתור ללא מכשור זה. לייעוץ נוסף, ניתן לפנות אלינו עוד היום באתר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...
עברתם תאונת דרכים? אל תוותרו על מה שמגיע לכם
תאונת דרכים היא סיטואציה לא קלה, במיוחד אם היא כוללת...
אילו אמצעים טכנולוגיים מסייעים בחקירות?
הדרך שבה חוקרים פרטיים מבצעים פעולות חקירה, השתנתה לבלי היכר...
טיפים יעילים למניעת כניסת עכברים לבית: שמירה על סביבה נקייה ומגוננת
עכברים הם אורחים לא רצויים העלולים לגרום נזק רב לרכוש...