Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לא מניחים להתמכרות לשלוט על החיים

לא מניחים להתמכרות לשלוט על החיים

התמכרויות שונות עשויות לתפוס חזקה על חייו של אדם, למנוע ממנו להגשים את הפוטנציאל שלו, לכלות את המשאבים שלו ואף להיות גורם המדרבן אותם לפגוע בחבריו. יחד עם זאת חשוב להבין כי רבים מן המכורים לא יפנו מרצונם אל הגמילה. חשוב להבין כי תהליך הפניה אל הגמילה הינו מורכב וחשוב כי האדם המכור יהיה מוכן להתחייב לטיפול ולקבלת הכלים הנחוצים ליצירת התמודדות חיובית יותר עם החיים.

לא מניחים להתמכרות לשלוט על החיים

גם במידה ואין אתם מרגישים כי אתם זקוקים לטיפול בהתמכרויות, אך האנשים החשובים לכם ביותר חוזרים זה לא פעם כי עליכם יהיה לבחור בין המשך הפעילות הממכרת לבין נוכחותם בחייכם, הרי שייתכן ויהיה כדאי לפנות אל המרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק. במרכז תוכלו לעבור תהליך טיפולי אשר ישלב בהדרגתיות גמילה ממגוון חומרים פסיכואקטיביים ופעילויות שונות. הטיפול עצמו עתיד להיות מאתגר, אך ללא ספק משתלם במיוחד. זאת לאור העובדה כי יעניק לרבים את אפשרות הבחירה בזכותם הטבעית לחיות בחופש.

טיפול בהתאמה אישית

בעת טיפולי גמילה מאלכוהול, כמו גם מסמים או כל התמכרות אחרת, חשוב יהיה להתאים את שיטת הטיפול לכל מטופל בצורה אינדיבידואלית. הגישה ההוליסטית מעניקה מענה ייחודי לצורך זה, זאת מתוך ראיית כל אדם כמכלול שלם של גוף ונפש. טיפול זה מתייחס לכל היבטי החיים ונועד לסייע בכל דרך אפשרית לשם יישום השינויים הדרושים בכדי להתגבר על התלות הקשה שתפסה חזקה על חייכם.

טיפול וייעוץ להתמכרויות מכל הסוגים

חשוב יהיה לזכור כי טיפול בהתמכרות אינו מוגבל אך ורק לצריכתם של חומרים שונים כמו סמים או אלכוהול. גמילה מהימורים מהווה חלק בלתי נפרד משירותיהם של מרכזי טיפול בגמילה, אלו למעשה יאפשרו לאנשים רבים ללמוד להתמודד בצורה שונה עם האתגרים בחיים ועם בצורך הכפייתי בהימורים. הטיפול מציע צבירה של הצלחה בהתמודדויות עם קשיים שונים והעלאה של הדימוי העצמי, זאת על מנת לשנות את דפוסי ההתמודדות והכלים השונים אשר יובילו לפעולות חיוביות ומחזקות.

לא נעלמים מהבית

אנשים רבים עשויים לחשוש מפניה אל מרכזי גמילה, זאת לאור העובדה כי הם לרוב דורשים אשפוז וניתוק מחיי היומיום. בעת פנייה את המרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק, תוכלו גם אתם להמשיך בשגרת יומכם מבלי לנטוש את החיים והבית. המרכז מציע לכם תהליך טיפולי הכולל מספר פגישות בשבוע, זאת למטרת גמילה מסמים, אלכוהול או אפילו הימורים. צרו קשר עם המרכז כבר היום באתר או בטלפונים- 03-6349876 ,054-2349876

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...
מוצרי טיפוח מיוחדים לחוויה מושלמת
מחליק שיער פופולרי וחדשני מחליק אמיקה הוא מוצר טיפוח שיער פופולרי...
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...