Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להחזיק את הפנים במצב מורם לאורך זמן- כך תעשו את זה

להחזיק את הפנים במצב מורם לאורך זמן- כך תעשו את זה
קרדיט - Canva

ככל שאנו מתבגרים, כך מתבגר גם העור שלנו ובמיוחד עור הפנים אשר חשוף כל הזמן ליובש, לחות, שמש, רוחות ותנאים נוספים אשר לא מוסיפים לחוזק ולחיוניות שלו. כך, בגילאים מתקדמים יחסית עור הפנים כבר נפול ויתכן שטיפולים עדינים שעבדו בגילאים צעירים יותר כבר לא יספיקו. עם זאת, היום ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד גם ללא ניתוח. הרמת פנים עם חוטים היא שיטה זעיר פולשנית הנעשית בהרדמה מקומית (בעזרת משחה מאלחשת) ובה מוכנסים חוטים, לרוב חוטים נספגים, אשר בעזרתם נעשית הרמת הפנים, מאזור הצוואר ועד אזור הגבות כך שמתקבל מבנה פנים צעיר יותר עם קו לסת חד וללא עודפי עור רופס באזור הסנטר.

לייזר: קרן אחת למגוון רחב של טיפולים

טיפולי לייזר אינם דבר חדש. אחד מסוגי הטיפולים המוכרים כבר שנים הוא הסרת שיער בלייזר אשר גם הוא הולך ומשתכלל עם הזמן כך שאינו מתאים רק לשילוב מסוים בין גוון העור לגוון השיער אלא ניתן לעשות אותו בכל סוגי העור. מלבד הסרת שיער נעשה שימוש בקרן הלייזר למטרות נספות בתחום הרפואה האסתטית. אחד מהם הוא המסת שומן בלייזר. אנשים רבים רוצים להיפטר ממצבורי שומן באזורים מסוימים כמו הבטן, הירכיים או הזרועות ולא מצליחים רק בעזרת תזונה נכונה וספורט להגיע למטרה. המסת שומן ע"י חימום מבוקר של האזור באמצעות לייזר או מקור אנרגיה אחר כמו גלי רדיו או אור מאפשרים להיפטר מאותם תאי שומן. שימוש נוסף בלייזר הוא לקבלת עור חלק וצעיר יותר. הלייזר מביא להרס סיבי קולגן ואלסטין ישנים ולצמיחת חדשים ובכלל להתחדשות תאי העור.

חשיבות בחירה נכונה של קליניקה לעבור בה טיפולים

תחום הרפואה האסתטית נמצא בצמיחה והתפתחות מתמדת. היום ישנו מגוון טיפולים הנותנים מענה למצבים שבעבר רק ניתוחים הצליחו לפתור. הדבר הוא כמובן מבורך אך אחת מתופעות הלוואי של פשטותם היחסית של הטיפולים הוא הצפה של השוק במקומות הקוראים לעצמם קליניקות ונפתחו ע"י אנשים שרכשו מכשיר כזה או אחר, קראו את הוראות השימוש ומטפלים באמצעות ניסיון אפסי באחרים. חשוב לזכור שהטיפולים המוצעים דורשים ידע וניסיון, במיוחד טיפולים זעיר פולשניים כמו הרמת פנים עם חוטים אך לא רק. כל מטפל בתחום חייב לעבור הכשרה והסמכה והקליניקה חייבת להיות מורשית ע"י גורם רשמי. כשאתם מחפשים קליניקה לעבור בה טיפול וודאו קודם כל שהתואר קליניקה לא ניתן לה סתם כי הוא נשמע מרשים אלא כי באמת עובדים בו אנשי מקצוע מוסמכים, כולל רופאים הנדרשים בטיפולים מסוימים.

סלים סקין היא קליניקה לרפואה אסתטית המציעה משנת 2010 מגוון טיפולים אסתטיים מתקדמים. במקום יש הקפדה על בחירת צוות מטפלים מיומן, שימוש במכשור מתקדם ושמירה על סטריליות ואוירה נעימה. מוזמנים ליצור קשר

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה אתם צריכים לדעת על עיצוב משרדים
מי שלא מגיע מעולם העיצוב לא תמיד יכול לראות ברגע...
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
ראש העיר נפגשים עם הספורטאים האולימפיים
ראש העיר רמי גרינברג נפגש היום עם מישה זילברמן שחקן הבדמינטון...
'הפנינג מתוק' לכל המשפחה ייערך בסניף הדגל של רשת "טסה הבית של הממתקים" בעיר חולון לרגל חגיגות יום ההולדת - פתוח לקהל הרחב
חוגגים יום הולדת בהפניניג מתוק: הפנינג מתוק לכל המשפחה ייערך...
ממשיכה להוביל את קטגוריית בירות הקראפט בישראל: "הכרם" קיימה את תערוכת הבירה הגדולה בישראל לקהל המקצועי
29 מותגי בירה, 80 סוגי בירה שונים, 8 קטגוריות בירה...
שלישי בפשפשים 2024
בואו ליהנות בערבי הקיץ של יולי- אוגוסט ממוזיקה חיה באוויר הפתוח...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
רבנית בית ספר חדשה באמית רננים: מעין דיטשר
חילופי דורות בתפקיד ההובלה הרוחנית של בית החינוך אמית רננים...