Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להיות אמן ולהצליח בעסקים

להיות אמן ולהצליח בעסקים
קרדיט Canva

לא מספיק להיות אמן נפלא עם עין נהדרת, תמונות שלקוחות אוהבים ומשבחים ומוכנים לשלם עליהן, אבל לא מספיק אנשים יודעים עליכם. כדי לשווק את עצמכם אתם צריכים לעשות עוד כמה דברים לפני כן, כמו לארגן את השגרה שלכם על ידי לו"ז מסודר ומאורגן שמסייע לכם להבין טוב יותר איפה אתם מרוויחים יותר ובאילו עבודות אתם כמעט לא מרוויחים ובכך לארגן מחדש את סדר העדיפויות שלכם. העסק שלכם זקוק לעין בוחנת וליועצת שתלמד אתכם כתיבת תוכנית עסקית שתפרוש בפניכם את כל הצעדים שיש לנקוט כדי לבנות עסק משגשג. אם אתם בתחילת הדרך ועוד לא יודעים כיצד לעשות זאת, הגיע הזמן להתחיל אבל בצורה מסודרת ומקצועית כדי לחסוך מעצמכם כמה שיותר טעויות של מתחילים. את הידע הזה תשמח להעניק לכם עם  mixacademyתניא יוסף, צלמת שבנתה עסק מצליח שעובד כבר עשר שנים לפי העקרונות הקלאסיים של בניית עסק, יחד עם התובנות והניסיון שצברה בתחום ייחודי זה של צילום.

מה חשוב לדעת על עסק צילום?

צילום אינו מצרך יסוד אלא שירות שאותו צריכים בהזדמנויות מיוחדות ולכן התחרות גדולה. מאפיינים נוספים של עסק צילום קשורים לכישורים האמנותיים והמקצועיים של הצלמים וגם ליכולות השיווק שלהם. כמו כן, חשוב לדעת שניהול נכון של עסק בנגוע לקשר עם רשויות המס ועם הבנקים יבטיח לכם שהעסק לא יסבול ממצוקת מזומנים ויעמוד תמיד בהתחייבויותיו. לשם כך צריך לדעת מה אתם צריכים כדי להשקיע בחומרים ובציוד ובשכירת מקום מתאים, וכיצד להתנהל מבחינת הוצאות והכנסות ותשלומים שונים. תמחור הוא נושא חשוב נוסף שלפיו תוכלו לדעת אם אתם אכן עומדים ביעדים לאחר שתקבלו ייעוץ כלכלי לעסקים ותבינו מה מומלץ לעשות כשמגישים הצעות מחיר ואיך לבנות אותן. כל ההתנהלות הכלכלית היא הבסיס לעסק שעובד ומרוויח ויכול להתרחב בעתיד.

תכנית ליווי וייעוץ

אם אתם יודעים שנחוץ לכם ידע ואתם זקוקים לעזרה מקצועית, חשוב לקבל אותו ממי שכבר התנסה בבניית עסק כמו שלכם ויש לו תובנות וידע שלא יסולאו בפז. זה דורש חשיבה מחודשת ותכנון זהיר, היכרות עם כמה וכמה מונחים מקצועיים שיעשו לכם היכרות עם חשיבה עסקית ושיווקית שיכולה לקדם אתכם הרבה יותר מאשר לסמוך על המלצות של לקוחות במדיה חברתית. תניא יוסף היא צלמת ותיקה שבנתה עסק מצליח כזה והיא מציעה לכם ייעוץ לעסקים קטנים עם  mixacademy שלוקח אתכם יד ביד כדי לבנות עסק יציב שעובד זמן רב ומושך לקוחות רבים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
המעצבת שמביאה את עולם העיצוב היוקרתי אל הבית הפרטי שלכם
ההתמקדות של אלה בעיצוב בתים פרטיים ויוקרתיים נובעת מהאמונה העמוקה...
רישום משטרתי ורישום פלילי- מהם ומה ההבדלים
מעבר לטיפול המעשי בכל תיק שנפתח ובכל חשוד, למשטרה חשוב...
בילוי בבודפשט: המדריך המלא לבילוי המושלם בבירת הונגריה
בירת הונגריה מושכת תיירים לא רק מאירופה, אלא גם מכל...
10 פעילויות פנאי חווייתיות לאנשים בגיל השלישי
ככל שאנו מתבגרים, חשוב לשמור על אורח חיים פעיל לא...
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...