Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להיות אמן ולהצליח בעסקים

להיות אמן ולהצליח בעסקים
קרדיט Canva

לא מספיק להיות אמן נפלא עם עין נהדרת, תמונות שלקוחות אוהבים ומשבחים ומוכנים לשלם עליהן, אבל לא מספיק אנשים יודעים עליכם. כדי לשווק את עצמכם אתם צריכים לעשות עוד כמה דברים לפני כן, כמו לארגן את השגרה שלכם על ידי לו"ז מסודר ומאורגן שמסייע לכם להבין טוב יותר איפה אתם מרוויחים יותר ובאילו עבודות אתם כמעט לא מרוויחים ובכך לארגן מחדש את סדר העדיפויות שלכם. העסק שלכם זקוק לעין בוחנת וליועצת שתלמד אתכם כתיבת תוכנית עסקית שתפרוש בפניכם את כל הצעדים שיש לנקוט כדי לבנות עסק משגשג. אם אתם בתחילת הדרך ועוד לא יודעים כיצד לעשות זאת, הגיע הזמן להתחיל אבל בצורה מסודרת ומקצועית כדי לחסוך מעצמכם כמה שיותר טעויות של מתחילים. את הידע הזה תשמח להעניק לכם עם  mixacademyתניא יוסף, צלמת שבנתה עסק מצליח שעובד כבר עשר שנים לפי העקרונות הקלאסיים של בניית עסק, יחד עם התובנות והניסיון שצברה בתחום ייחודי זה של צילום.

מה חשוב לדעת על עסק צילום?

צילום אינו מצרך יסוד אלא שירות שאותו צריכים בהזדמנויות מיוחדות ולכן התחרות גדולה. מאפיינים נוספים של עסק צילום קשורים לכישורים האמנותיים והמקצועיים של הצלמים וגם ליכולות השיווק שלהם. כמו כן, חשוב לדעת שניהול נכון של עסק בנגוע לקשר עם רשויות המס ועם הבנקים יבטיח לכם שהעסק לא יסבול ממצוקת מזומנים ויעמוד תמיד בהתחייבויותיו. לשם כך צריך לדעת מה אתם צריכים כדי להשקיע בחומרים ובציוד ובשכירת מקום מתאים, וכיצד להתנהל מבחינת הוצאות והכנסות ותשלומים שונים. תמחור הוא נושא חשוב נוסף שלפיו תוכלו לדעת אם אתם אכן עומדים ביעדים לאחר שתקבלו ייעוץ כלכלי לעסקים ותבינו מה מומלץ לעשות כשמגישים הצעות מחיר ואיך לבנות אותן. כל ההתנהלות הכלכלית היא הבסיס לעסק שעובד ומרוויח ויכול להתרחב בעתיד.

תכנית ליווי וייעוץ

אם אתם יודעים שנחוץ לכם ידע ואתם זקוקים לעזרה מקצועית, חשוב לקבל אותו ממי שכבר התנסה בבניית עסק כמו שלכם ויש לו תובנות וידע שלא יסולאו בפז. זה דורש חשיבה מחודשת ותכנון זהיר, היכרות עם כמה וכמה מונחים מקצועיים שיעשו לכם היכרות עם חשיבה עסקית ושיווקית שיכולה לקדם אתכם הרבה יותר מאשר לסמוך על המלצות של לקוחות במדיה חברתית. תניא יוסף היא צלמת ותיקה שבנתה עסק מצליח כזה והיא מציעה לכם ייעוץ לעסקים קטנים עם  mixacademy שלוקח אתכם יד ביד כדי לבנות עסק יציב שעובד זמן רב ומושך לקוחות רבים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...
מוצרי טיפוח מיוחדים לחוויה מושלמת
מחליק שיער פופולרי וחדשני מחליק אמיקה הוא מוצר טיפוח שיער פופולרי...
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...