Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להתגבר על המכשולים בהצלחה

להתגבר על המכשולים בהצלחה

אנו חווים, בימים אלו ממש, את אחת התקופות המורכבות שידע העולם – וישראל בפרט. לצד החשש מהידבקות בנגיף הקורונה, המחשבות על כספים, והדאגה להורים המבוגרים ולילדים – הזוגיות שלנו חווה משבר חמור. עבור רבים מאתנו, המעבר מהעבודה במשרד לחיים הסגורים בבית משמש כתפנית חריפה לרעה. בהתאם, זוגות נשואים מגיעים למסקנה הבאה: פרידה ופתיחת הליך גירושין.

להתגבר על המכשולים בהצלחה

שמירה על הזוגיות הינה משימה קשה דיה בימי שגרה. בזמני חירום כמו שאנו חווים כיום, עם הופעתה של הקורונה, נדמה כי המשימה הופכת למורכבת הרבה יותר. המשקעים השונים, אי ההבנות והחוסר בתקשורת אותם ידענו להסוות בעבר – כל זאת קשה לשמור מתחת לפני השטח כאשר כל המשפחה מסוגרת בתוך הבית. במקום לפגוע בילדים המשותפים, ולהוסיף תסכול וכאב ברמה האישית, רצוי לחשוב על עתידכם המשותף. בין אם אתם שוקלים הליך גישור משפחתי, כדי לצאת מחוזקים בהמשך, ובין אם אתם שוקלים לפתוח בהליך גירושין, יש לפנות אל עו"ד נטלי לזר. עורכת דין נטלי לזר הינה בעלת משרד עו"ד עצמאי, ומנהלת תיקי גירושין מורכבים בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים.

לנהל את הליך הגירושין בעת קורונה 

אחד הנזקים המשמעותיים שמביא עמו משבר הקורונה, הינו קשיים במערכות יחסים בין בני זוג. אם נקלעתם גם אתם לקשיים בנישואין, ואתם שוקלים להיפרד עקב תקופה עצובה זו, יש לפנות אל עורך דין לענייני גירושין. שיתוף פעולה מקצועי זה יסייע לכם וישרת את האינטרסים שלכם כראוי, תוך כדי שאתם לוקחים בחשבון את הסדרי הראייה ותשלום המזונות בימים מאתגרים אלו.

במקביל, יש לשקול היטב את אופן חלוקת רכוש בגירושין. אם בימים רגילים ושגרתיים מדובר בסלע המחלוקת בין זוגות המעוניינים להתגרש, בימי מגפת הקורונה זהו פוטנציאל לסכסוך סוער. על מנת לצלוח תקופה זו הן מהפן הבריאותי והן מהפן האישי, ניתן להסתייע בעו"ד לזר.

הנחיות בעת משבר

משרד הבריאות מעביר לאזרחים הנחיות להתנהלות נכונה בימי קורונה. עם זאת, ההשלכות של הסגר על עולמנו הזוגי והמשפחתי הן מציאותיות וחמורות ביותר – כאשר יותר ויותר זוגות נשואים בוחרים להיפרד. על מנת לנהל את הפרידה היטב, ולקבל ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי, ניתן לפנות אל עו"ד נטלי לזר. לתיאום פגישה, ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6964400

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עיצוב בלונים לאירועים
כל אדם שעורך אירוע ומשקיע לא מעט כסף, רוצה שהאירוע...
סין יוצאת בתוכנית חדשה לעידוד מכירות הרכב החשמלי הסיני בעולם
אחרי שנים של מאמצים לחדירה אל שווקי אירופה, ארה"ב והמזרח,...
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...