Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להתחיל לחיות את החיים מחדש, עם תמיכה

להתחיל לחיות את החיים מחדש, עם תמיכה
קרדיט CANVA

מתמכרים לחומרים ולהתנהגויות מזיקות שונות יודעים שכדי להתנקות יש לרצות בכך מאוד, לעשות את הצעד הראשון לקבל את כל התמיכה שנדרשת להם במרכז טיפול יעיל ומקצועי. במקום כמו מרכז גמילה שבו יש צוות עובדים מקצועיים כמו רופאים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ומדריכים שלפחות חלקם כבר מכיר את החיים האלה כמכורים לשעבר, אפשר לעבור את התנקות הראשונית שלאחריה אפשר להתחיל מחדש. תמיכה וקהילה הן חיוניות לכל מי שרוצה להפסיק עם התמכרות, כמו התמכרות לאלכוהול, ואת שאר הצעדים שעוברים לאחר השבועות הראשונים הקשים פיזית ונפשית אפשר לצעוד בתוך קהילה ובתוך קבוצה טיפולית, כל אחד לפי נתוניו ומצבו. בישראל יש כמה וכמה מרכזים כאלה שמוקדשים לגמילה מהתמכרויות ואחד מהם הוא רנסאנס – ויקטוריה, מרכז שמוקדש למגוון גדול של התמכרויות שדורשות טיפול מקצועי ואשפוז על מנת להתנקות, ולאחר מכן גם לעבור את הטיפולים שמחזירים את המכור לאט לאט לשגרה בריאה יותר ונקייה.

התמכרויות שונות דורשות יחס מתאים

במאה ה-21 יש כבר סוגים שונים של התמכרויות שמוכרות על ידי אנשי מקצוע ודורשות התערבות טיפולים על מנת לעצור את הנזק גם כאשר מדובר בהתנהגות מזיקה ולא בחומרים מסוכנים. אחת מהן היא הימורים, שעלולים לגרום לשיבושים קשים באורח החיים של כל אדם, להביא אותו למצבים מסוכנים, לגרום לו לפשיטת רגל ולפירוק המשפחה ולחשיפתה לאיומים שונים מצד גורמים פליליים. זהו לא מצב שאפשר להמשיך כל החיים מבלי לטפל בכך ולכן רק מכון גמילה מהימורים יכול להתאים למי ששוקל באמת להיגמל מכך ולחיות אחרת. זה לא קל וזה דורש עמידה בפיתויים רבים משום שלכאורה לא זקוקים לכסף רב או להשיג חומרים אסורים ובעייתיים אלא פשוט לגשת לדוכן פיס או להיכנס לאינטרנט. תמיכה כוללת ומקיפה 24 שעות ביממה וקבוצה טיפולית שמלווה אתכם יכולות להיות ההבדל שבין לוותר או לנסות בכל זאת לחיות את החיים שתמיד רציתם.

מעטפת טיפולים ואנשי מקצוע

במכון גמילה מהתמכרויות שונות אתם מקבלים את האבחון המדויק לכם, את הטיפולים שאתם זקוקים להם ובעיקר אוזן קשבת בכל הקשור לבעיות שגרמו לכם להגיע לשם מלכתחילה. במכון הגמילה רנסאנס – ויקטוריה מטפלים במכורים במגוון בעיות בשיטות מוכרות שעובדות ומוכחות כיעילות בעזרה למכורים לצאת ממצבם ולהצליח הפעם לעלות על דרך המלך בחזרה לחיים הטובים והנוחים ללא התמכרויות. אם תתנו לעצמכם את הסיכוי הזה תוכלו לגלות בדיוק עד כמה אתם מסוגלים להצליח הפעם בגמילה. חייגו אלינו 1-800-205-077

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
איך לבחור סלון בהתאם לאופי הבית
הסביבה הביתית שלנו משקפת את אישיותנו וסגנון החיים שלנו. בחירת...
ספות ריקליינר- הלהיט החדש בתחום מערכות הישיבה
הסלון משמש כלב הביתי של הבית ומרכז החיים המשפחתיים. זהו...
הקסם שלא הכרתם שיש בחתונה קטנה
בעולם המודרני, זוגות רבים מעוניינים לחגוג את האירוע המשמעותי בחייהם...
ספות ריקליינר- הלהיט החדש בתחום מערכות הישיבה הסלון משמש כלב הביתי...
איך לבחור נעלי כדורגל מקצועיות
בחירת נעלי כדורגל מקצועיות היא צעד חשוב עבור כל שחקן...
הילדים שלנו לא חייבים להתמודד לבד
הילדים שלנו הולכים בכל יום לבית הספר. שם, מחוץ לבית,...
כל הסיבות לבחור פרגולה אלומיניום למרפסת ולגינה
חומר הגלם המוביל בשנים האחרונות לבניית פרגולות הוא אלומיניום. הבחירה...
לבחור בחברת ההסעות הטובה ביותר לאירועים
לא מעט אנשים בוחרים לערוך אירוע פרטי כלשהו בעיר מרוחקת...
כל עסקת נדל"ן מעוגנת בחוזה מחייב
מגמת ההתחדשות העירונית שסוחפת כבר שנים את הארץ הודות לחקיקה...
פתרונות איטום חכמים בגובה
מה עושים כאשר קיימת בעיית איטום בקיר חיצוני של מגדל...