Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לוגיסטיקה מהעתיד: הפתרונות הקלים שיפתיעו אתכם

לוגיסטיקה מהעתיד: הפתרונות הקלים שיפתיעו אתכם
מקור: טרנסטק מערכות בע"מ

הטכנולוגיה הביאה עמה כמה רעיונות מקוריים ויצירתיים במיוחד, עם פיתוחים שיכולים להקל על כולנו. ממערכת לשינוע מסמכים/חלפים ועד מחסנים אוטומטיים או שינוע אשפה וכביסה באופן פניאומטי. היום הכול פשוט, מדויק, מבוקר ויעיל. איפה זה פוגש אתכם? הנה התשובות.

 

לוגיסטיקה מהעתיד: הפתרונות הקלים שיפתיעו אתכם
מקור: טרנסטק מערכות בע"מ

מחסן אוטומטי אנכי

אחד החידושים המרעננים והיעילים ביותר, בוודאי עבור ארגונים שנשענים על מערך לוגיסטי, הוא המחסן האוטומטי. הרעיון שעומד מאחוריו פשוט למדי: מחסן אוטומטי אנכי מאפשר אחסון עד לגובה של 16 מטרים, ניצול מקסימלי של שטח הרצפה וגישה נוחה, בטוחה, יעילה ומהירה לאיסוף וליקוט הפריטים. באופן דומה ביכולתה של חברת טרנסטק מערכות להתאים מחסן אוטומטי ספציפי לפי מידות ודרישות הלקוח ועבור כל סוג מוצר בכל גודל וצורה. אחסון גלילים, ציוד כבד, פריטים קטנים ועוד מגוון רחב של פתרונות המאיצים את קצב העבודה, מגדילים את התפוקה וחוסכים בכוח אדם.

דואר פנאומטי לשינוע של מסמכים ופריטים

בענפי תעשייה שונים, בבתי חולים, בנקים ובתי המרקחת, דואר פנאומטי הוא כלי נהדר שמספק מהירות, אמינות ויעילות. המערכת החדשנית הזו משמשת להעברת מסמכים ומשלוחים בין חדרים, קומות ואף בין מבנים שונים. בעזרת לחץ אוויר המופעל במערכת הצינורות ניתן לשנע מטענים במהירות של כ- 25 קמ"ש ולחסוך זמן יקר מאוד. לצד המהירות כדאי לזכור כי העברת המשלוחים חוסכת את הצורך בכוח אדם ייעודי המבוזבז על משלוחים אינסופיים בתוך הארגון. המערכת מאפשרת לעובדים לפעול באופן יעיל הרבה יותר, ולהתפנות למשימות המהותיות בעסק. במערכת משולבים חיישנים ותוכנה יעודית הדואגים להפחתת טעיות אנוש ולבקרה על תהליכי השינוע בארגונכם.

פינוי אשפה פניאומטי

מערכת לפינוי אשפה פניאומטי הינה פתרון קל, נקי, מהיר ויעיל שמטרתו להעצים את איכות החיים של הדיירים ולחסוך בשטח רצפה באופן ניכר. המערכת שואבת את הזבל מתחתית שוטי הבניינים ומשנעת אותו לחדר אשפה אחוד ומרוחק. בכך במקום לבנות מספר חדרי אשפה בתחתית כל מצנחת, ניתן לבנות חדר אשפה אחד ולחסוך מאות מטרים מרובעים שיוסבו לרווחת הדיירים (חניות, מחסני, חדר כושר ועוד). בנוסף המערכת מבטלת באופן מוחלטת את רעש המשאיות בחמש בבוקר, פקקים, ריחות והזיהום. מאז הגיעה למחוזותינו בשנת 2000 הפכה המערכת הזאת למבוקשת במיוחד במבני מגורים, בתי מלון, בתי חולים ובמקומות רבים אחרים. עם החיסכון האדיר בשטח, עם איכות החיים המשתפרת ועם הנוחות הבלתי מתפשרת, קצת קשה לדמיין איך יכולנו להסתדר אחרת.

הטכנולוגיה על קצה המזלג

הפיתוחים שהוצגו לעיל על קצה המזלג, הם רק חלק קטן בתמונה גדולה הרבה יותר. מחסן ממוחשב, חניון אוטומטי, מערכת PICK TO LIGHT עגורנים, כננות, תוכנות לניהול מחסן ועוד ועוד הן חלק מהמערכות שחוסכות לנו זמן, אחד המשאבים היקרים והנדירים שעומדים לרשותנו. הפתרונות המתקדמים של טרנסטק מערכות חוסכים לכם עלויות, משפרים את התדמית, מייעלים את העבודה והופכים את העסק שלכם לרווחי הרבה יותר. אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר עם חברת טרנסטק ולתת לה להתאים עבורכם את הפתרון האוטומטי המתאים ספציפית לכם, כל זאת ללא עלות וללא התחייבות. אפשר ליצור קשר באתר www.transtech-sys.com ב- LinkedIn ובטלפון 03-9100606.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
צלמת הריון - הסטודיו של נסיה
תקופת ההיריון היא תקופה מיוחדת ומעניינת. שינויים רבים קורים בתקופה...
מגשי פירות: כאן הפירות נפגשות בגאווה ובסגנון
בעידן שלנו, העיסוק באורח חיים בריא ומאוזן הוא לא רק...
איך לבחור עו"ד משפחה?
בעת בה מערכת היחסים שבין בני זוג נשואים מתחיל לעלות...
עיצוב הבית - כי שינוי מתחיל מבפנים
כולנו מכירים את התחושה של הצורך בשינוי, היא יכולה להתבטא...
נקלעתם לתסבוכת במשפחה? אל תנסו להתמודד לבד
מי מאיתנו לא שמע בילדותו את המשפט: "לא צריך לכבס...
למצוא וודאות בתקופה של חוסר וודאות- כך תעשו זאת
היום, כאשר במדינה ישנו מצב ביטחוני לא יציב שצפוי להימשך...
עד כמה בעיות גב נפוצות?
בעיות גב נפוצות מאוד. זה יכול להיות די קשה לחיות...
מתנה שכל יולדת לא תוכל לשכוח
לקנות מתנה ליולדת זו משימה שכולנו מתמודדים איתה מידי פעם....
איזו משכנתא מתאימה לרכישת דירה שנייה להשקעה
אם חשבתם עד היום שתקבלו באופן אוטומטי משכנתא לדירה להשקעה...
"טיפולי" תל אביב: המקום שבו התפתחות ילדכם במרכז
התפתחות ילדכם היא מסע מרתק ומלא הפתעות. מהרגע שאתם יוצאים...