Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לחבר בין אנשים עם הפעלות מוזיקליות מרתקות

לחבר בין אנשים עם הפעלות מוזיקליות מרתקות

אם תחפשו מכנה משותף בין אנשים בגילאים שונים ומדינות שונות, מוזיקה ללא ספק תהיה אחת מנקודות החיבור הבולטות ביותר. מי מאיתנו לא אוהב לשמוע מוזיקה, לראות ולשמוע כלי נגינה חדשים ולא מוכרי? להכיר מקומות ואנשים באמצעות המוזיקה? כמעט כולם יעדיפו ללמוד דברים חדשים כשהמוזיקה מהווה כלי לכך. ילדים בגילאים שונים מתחברים למוזיקה ומשתפים פעולה בהפעלות מוזיקליות. לכן לא מפתיע שאחד מסוגי הפעילויות המועדפות במסגרת תלן או גפן- תוכניות העשרה שנוספו לבתי ספר יסודיים הוא סדנאות מוזיקליות מסוגים שונים שבאמצעותן מכירים הילדים כלים ייחודיים, לומדים איך ניתן למחזר בדרך כיפית ומהנה ועוד. אנו ב"צלילי עולם" מעבירים מגוון סדנאות ופעילויות מוזיקליות, כולל תוכניות הפעלה שנתיות לילדים בכלל הגילאים, החל מגיל הגן ועד חטיבה ותיכון.

הפסקת עבודה עם הרבה מוזיקה

לא רק ילדים מתחברים למוזיקה במגוון דרכים. כאמור מוזיקה היא דבר אוניברסלי ואהוב על אנשים בכל הגילאים, ממקומות שונים ועם תכונות אופי שונות. לכן, סדנת גיבוש לעובדים שהמרכז שלה הוא המוזיקה תהיה ללא ספק סדנת גיבוש מוצלחת. ניתן לקחת את ההפעלה המוזיקלית למקומות שונים ולשים דגשים שונים. אם חשוב שהסדנה תכלול את חיזוק הקומוניקציה, הקרבה והתיאום בין העובדים, סדנת מעגל מתופפים תהיה נהדרת לכך. אם הדגש הוא צחוק ויציאה מהשגרה, הצגה מוזיקלית מצחיקה תוך הפעלת הקהל תקלע למטרה. אם מעוניינים להעשיר את עולמם של העובדים ע"י סיפורי מסעות ומקומות רחוקים תוך שילוב המוזיקה- אנו ב"צלילי עולם" נוכל להתאים את הסדנה המתאימה ביותר עבורכם.

מוזיקה לבילוי מהנה של ילדים והורים

המוזיקה יכולה להיות מקור להפעלה או דרך לבילוי משותף בו יושבים ההורים והילדים ומאזינים למוזיקה שמלווה כמובן בסיפורים, תלבושות, צבע והרבה עניין. אנו מציעים מגוון הופעות מוזיקה לילדים המכוונות לתחומים שונים, בין אם תיאטרון, היסטוריה, טבע, מסעות ועוד. להורים ולילדים נותר רק לבחור מבין שלל האפשרויות שמחכות להם אצלנו ב"צלילי עולם". גם בעלי אופקים רחבים במוזיקה מצליחים להיות מופתעים בהופעות שלנו, פעמים רבות בעקבות כלי נגינה אקזוטיים ומרתקים שהם בעלי צלילים מיוחדים שלא שומעים כל יום. גם הסיפורים שאספנו בכל השנים שאנו עוסקים במוזיקת עולם הצליחו לרתק ולסחוף הן הורים והן ילדים. לכן, אם אתם מחפשים בילוי מיוחד לכם ולילדים, לא עוד משחקיה או בילוי מול מסכים אנו כאן בשבילכם, כולל כמובן להופעות והפעלות במסגרת ימי הולדת או כל אירוע אחר שתרצו להפוך אותו למלא קסם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
כיכר העיר ריקה רות שומרוני
אוצרים : שרי פארן , אריה קוץ בגלריה פריסקופ , רח'...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה: פנים לבנות - White Face יצירות מאת תמיר גינץ ונאצ'ו דואטו
מופעי בכורה: 7 במרץ | המשכן לאמנויות הבמה, באר שבע 12 במרץ...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...