Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ללמוד פייתון

ללמוד פייתון
credit: pixabay

לא מעט אנשים המעוניינים להשתלב בענף ההייטק, תוהים מה בעצם כדאי להם ללמוד ומהיכן כדאי להם להתחיל. חשוב לדעת כי שפת התכנות הפופולארית ביותר כיום היא פייתון, אשר בשנת 1991 הוצגה לעולם. מדובר בשפה מהירה וקלה לכתיבה. השפה כל כך מבוססת עד שגם גוגל משתמש בה במנוע החיפוש שלו ואתר יוטיוב מתבסס כמעט רק עליה. אין פלא כי חברות הייטק רבות וגדולות מעדיפות כיום לצרף לשורותיהן בוגרי קורס פייתון. קורס מעין זה מתאים גם למתכנים שכבר עוסקים בתחום ההייטק ומעוניינים ללמוד שפת תכנות נוספת שהם לא מכירים עדיין, שללא ספק יכולה לשדרג להם את העבודה ולפתוח להם פתח למגוון משרות שונות וגם לאנשים שמעוניינים להשתלב בתחום ההייטק ואין להם עדיין ידע בתחום והם בשלב הבירורים לגבי מה כדאי להם ללמוד בדיוק בכדי להשתלב בתחום בצורה הטובה ביותר. מלבד שפת תכנות, ניתן ללמוד קורסים נוספים שיסייעו לכל לומד להשתלב בתעשיית ההייטק.

Kernlios הוא מרכז ידע לאימון מומחי סייבר ברמה גבוהה להשתלבות בתחום. המרכז מציע לימודים בכיתות קטנות, לימוד מעשי וסימולטור ייחודי לתרגול מצבי אמת היחיד בארץ. בנוסף, המרכז ההוא היחידי בעל פיקוח של משרד העבודה.

credit: pixabay

מהו קורס SOC?

אם אתם מגלים עניין בתחום ניהול רשתות, אין ספק שקורס SOC הוא קורס שכדאי לכם ללמוד קורס SOC. זהו קורס שמטרתו היא להכשיר ולהסמיך באופן מקצועי כל אדם שמעוניין ויש לו את הנתונים הרלוונטיים לניהול רשתות בתפקיד מנהל רשתות. מדובר על תפקיד שכל ארגון בתחום ההייטק כיום מחפש שכן, האיומים על פריצה למערכות השונות של כל ארגון וגניבת מידע חשוב ורגיש הם איומים שתמיד עומדים על הפרק על ידי האקרים שונים. על כן, בכדי לדאוג לאבטחה המרבית של העסק, אין ספק שאנשי מקצוע אשר עוסקים בענף הסייבר הם נחוצים מאוד לרבות מנהלי רשתות. קורס SOC הוא קורס שהמטרה שלו היא להכשיר כל אדם לעסוק בתחום חשוב מאוד ופותח בפניו אופציה להשתלב במגוון משרות שונות.

קורס CCNA– במה מדובר?

CCNA קורס המציע הסכמה בתחום תקשורת נתונים מטעם חברת סיסקו העולמית. הקורס המדובר מעניק ידע נרחב בתחום התיאורטי ובתחום המעשי בהתקנה, תחזוקה, הגדרה, טיפול בנתבים ומתגים, תפעול, תיקון רשתות והיכרות עם פרוטוקולי IP. הלימודים בקורס המדובר כוללים הכנה טובה ויעילה למבחני הסמכה חיצוניים מטעם חברת סיסקו העולמית אשר מעניקים לכל אדם שעובר אותן בתעודת CCNA- CISCO CERTIFIED NETWORK ASSOCIATE. חברת סיסקו היא חברה אמריקאית אשר מתמחה בפתרונות תקשורת נתונים. החברה נחשבת לאחת מחברות התקשורת הגדולות ביותר בעולם ותעודת הסמכה מטעמה היא תעודה בינלאומית בתחום, אשר מהווה עדות ליכולות המקצועיות של האדם. באמצעות התעודה המדוברת, ההשתלבות של בוגרי קורס זה בשוק העבודה תהיה קלה ומהירה יותר.

Kernlios הוא מרכז ידע לאימון מומחי סייבר, אשר מכשיר את בוגריו להשתלב בתחום הגנת הסייבר על ידי הענקת כלים, ידע ופרקטיות מקצועיות. המרכז מציע לימודים ברמה גבוהה ומעניק ידע מקצועי לעולם העבודה.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
איך מטפלים בהתקרחות
תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר...
להתחיל את החיים בראש שקט - כך תעשו זאת
כאשר אנשים מתחילים לחשוב על חיים משותפים, הם אינם אוהבים...
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...