Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

למה אנשים חוששים לקנות דירה?

למה אנשים חוששים לקנות דירה?
קרדיט: canva

נניח שהיה לכם את הסכום שמתאים לרכישת דירה משלכם, האם יכול להיות שאתם מתעכבים משום שאתם לא יודעים על מי לסמוך ולעזרת מי לפנות על מנת להוביל אתכם במבוך הניירת והכספים שנראה כחלק מהעסקה? החששות של רבים מרכישת דירה או אפילו מכירתה נובעים לרוב מסיפורי נוכלויות והונאות שאנחנו שומעים, מהשלב שבו פונים למתווך דירות או מנסים לקנות אותה לבד ואז נופלים על אנשים שישמחו לרחת את הכסף אבל אינכם יודעים לבדוק ולוודא שהם אכן הבעלים החוקיים של הדירה, ועד אנשים שלא מספרים לכם את כל האמת על הדירה שאתם עומדים לקנות ולא אכפת להם אפילו ממצב של חוסר גילוי נאות והסתרת פרטים קריטיים. לכן, חובה לעשות כל עסקה כזאת בליווי עורך דין רכישת דירה מהרגע הראשון ולא רק מהרגע שבו סיכמתם על קנייה. עו"ד אילנה ספקטור מלווה כבר שנים רבות עסקאות נדל"ן ועושה את כל מה שנדרש על מנת להבטיח ללקוחותיה לא רק חוזה שלא יקפח אותם אלא גם לבדוק את כל המידע הנדרש להם כדי לקבל החלטה.

גם מכירת דירה חייבת להיעשות בתבונה

מכירת דירה לאנשים הנכונים ומבלי שיאשימו אתכם שהסתרתם פרטים עליה, או שהבטחתם בלעדיות למתווך מסוים ומישהו אחר מנסה להשתלט על העסקה, ועוד כל מיני מוקשים שעלולים להסתתר בדרך לחתימת חוזה ומסירת הדירה לקונים, גם היא חייבת להיות מלווה מהרגע הראשון על ידי איש מקצוע שמתמצא בתחום ומונע מכם הפתעות לא נעימות. עורכי דין מכירת דירה בודקים כל עסקה כזאת, מוודאים שאין בעיות ברישומי הדירה ואין שום בעיה גם באיתנות הפיננסית של קוני הדירה ובכך מונעים מכם להפסיד כסף בגלל קונים שאינם מתכוונים להמשיך בהתחייבויות שלהם לשלם לכם את המחיר.

כל עסקת נדלן חייבת ליווי משפטי

היום המורכבות של כל עסקת נדלן, בין אם היא נכס או בין אם היא קרקע כלשהי, מחייבת להיעזר בעורכי דין שמבינים את החוק על כל דקויותיו. את הסעיפים הרבים של חוקי המקרקעין ואת המלאכה המורכבת של ניסוח חוזה ותפירת עסקת מקרקעין שתתאים לכם חשוב לעשות רק באמצעות עורך דין מקרקעין בפתח תקווה, שבודק כל סעיף וכל מסמך, כל רישום וכל מצב פיננסי שנדרש לבדוק. עו"ד אילנה ספקטור עוסקת בתחום המקרקעין שנים רבות, מלווה את הלקוחות שלה בכל עסקת נדל"ן ומקרקעין כזאת וגובה שכר טרחה הוגן שתואם את היקף העבודה ולא יותר מכך.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...
עברתם תאונת דרכים? אל תוותרו על מה שמגיע לכם
תאונת דרכים היא סיטואציה לא קלה, במיוחד אם היא כוללת...
אילו אמצעים טכנולוגיים מסייעים בחקירות?
הדרך שבה חוקרים פרטיים מבצעים פעולות חקירה, השתנתה לבלי היכר...
טיפים יעילים למניעת כניסת עכברים לבית: שמירה על סביבה נקייה ומגוננת
עכברים הם אורחים לא רצויים העלולים לגרום נזק רב לרכוש...
קייטנת גלישה
מזג האוויר בישראל בשילוב עם רצועת חוף כל כך ארוכה...