Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

למה מעצבים אוהבים במבוק

למה מעצבים אוהבים במבוק
קרדיט Canva

כלקוחות ובעלי בית כולנו וודאי מכירים מגוון רחב של אפשרויות בניה בעץ, החל משבבי עץ דחוס ושאריות נסורת המוכרות בשימוש לרהיטים, מה שמכונה MDF, שאיכותו ידועה כנמוכה, ועד לעץ סנדוויץ מלא, מהגוני ושאר אפשרויות עץ איכותי ועמיד לשנים הנפוצות בריהוט או בעבודות חיפוי. אנו מכירים גם מגוון שימושים בעץ לחצר ומרפסת, קני סוף, צמחים שונים, נצרים ושאר אפשרויות המותאמות לאווירת חוץ. חברת LIEL BEST WOOD היתה מן הראשונים לגלות את העץ הייחודי שהולך ונעשה נפוץ ובעל שימושים מגוונים וחסרי תחליף, הבמבוק. דק במבוק בהיר או דווקא כהה יכול להחליף שורה ארוכה של חומרים הרבה פחות ידידותיים לסביבה ולמשתמש, ולהעניק בוסט של אוויר ואווירה לשטח בלי לוותר על איכות, עמידות ונוחות שימוש מלאים ברמה הגבוהה ביותר שהתרגלנו אליה. בשונה מעצים אחרים המשמים לעיתים לבניית דק, לבמבוק יש יתרונות שעולים על כולם

יתרונות דק במבוק

מקובל להשתמש במספר סוגי עצים לצורך בניית דק, אולם האפשרויות שמציעים ענפי הבמבוק בלתי ניתנים לחיקוי. הבמבוק בשונה מעצים אחרים מייצר דק עמיד וחזק במיוחד אשר קשה לקדוח בו בקלות, עובדה זו הופכת אותו לעמיד ביותר, הוא מחזיק מעמד לאור שנים הרבה יותר מעצים אחרים, ומתאים ביותר למזג האוויר הישראלי שהולך ומתחמם. עץ במבוק יודע לספוג מים ולהתייבש בקלות, ובכך הוא מתאים גם לימי חורף גשומים הנפוצים באזורנו. הוא אינו מגיע בצורת קנים חלולים כמו בדמיונות, כי אם בצורת קורות מסותתות ומרשימות. הקורות המיוצרות מהבמבוק הינן בעלות מבנה ייחודי המותאם במיוחד לבמבוק, ומאפשרות נוחות יצירה בעלת מגוון אפשרויות ונוחות שימוש גבוהה. בנוסף, לבמבוק ישנה אלסטיות מיוחדת שאינה מורידה מחוזקו ועמידותו, זוהי תכונה מעניינת דווקא של עץ הבמבוק ומכאן השימוש הגבוה שהולך וצובר תאוצה בחומר הזה דווקא.

איך מעצבים עם במבוק

אחד הטרנדים החזקים ביותר של הבמבוק הוא חיפוי דקורטיבי. בתוך מגוון אפשרויות של חיפוי עץ דקורטיבי העומדים לרשות מעצבים ומשפצים רבים המעוניינים לשדרג את הבית, המשרד, העסק או החצר, ובמיוחד כאשר מדובר על מבנים מעוצבים כמו לובי, מרפסת, מלון, גן אירועים או חדר קבלת קהל, חיפוי במבוק הוא בחירה נבונה במיוחד, בשל תרכיב התכונות שלו. חיפוי במבוק יהיה עמיד ביותר, נוח לעבודה בשל מבנה הקורות והחתיכות, ומאפשר גמישות מיוחדת כדי ליצור ממנו כל רעיון מקורי שעולה בדעתו של המעצב.

עיצובים מושלמים מבמבוק תוכלו למצוא אצלנו באתר, נשמח לבצע יחד איתכם את החלום הבא.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד כרטיסים חכמים משנים את האבטחה?
מדוע אנו רואים שאנשים משתמשים בכרטיסים על בסיס קבוע? יש...
עיצוב בלונים לאירועים
כל אדם שעורך אירוע ומשקיע לא מעט כסף, רוצה שהאירוע...
סין יוצאת בתוכנית חדשה לעידוד מכירות הרכב החשמלי הסיני בעולם
אחרי שנים של מאמצים לחדירה אל שווקי אירופה, ארה"ב והמזרח,...
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...