Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

למצוא וודאות בתקופה של חוסר וודאות- כך תעשו זאת

למצוא וודאות בתקופה של חוסר וודאות- כך תעשו זאת
קרדיט - Canva

היום, כאשר במדינה ישנו מצב ביטחוני לא יציב שצפוי להימשך על פני תקופה לא קצרה, אזרחים רבים חשים חוסר ביטחון וחוסר וודאות. חוסר הוודאות אינו נוגע רק למצב הבטחוני עצמו אלא גם להשלכותיו. השפעות של מצב כזה הן רחבות גם באזורים בהם אין לחימה בפועל, כמו התחום הכלכלי. גם אם במקרו המצב הכללי אינו יציב, ניתן לקבל כלים איך לשמור על יציבות ברמת המיקרו, ברמה המשפחתית והאישית. יועץ כלכלי למשפחה אשר יבנה עם המשפחה תוכנית מסודרת עם יעדים לטווח הקצר והארוך הוא המפתח לשליטה בתחום הפיננסי שבמשפחות רבות אנו מנוהל נכון או אינו מנוהל כלל.

שינוי בהתנהלות הכלכלית- ממה מתחילים?

ניתן לשמוע בתקשורת לא מעט על נושא תקציב המדינה, האם עבר או לא עבר, על העיכובים ביציאתו אל העולם ועוד. תקציב המדינה ללא ספק משפיע על החיים של כולנו, אך כפי שישנו תקציב למדינה כך צריך להיות לכל משפחה תקציב משלה, תקציב משפחתי בו אתם מפרטים את הסכום העומד לפניכם להוצאות שצריך להיגזר מההכנסות והתחלקות ההוצאות. אצל רבים אין באמת התאמה בין ההכנסות לבין ההוצאות החודשיות, מה שגורם למינוס רק לגדול ולכך שייעשו צעדים שלא תורמים לשיפור במצב הכלכלי כמו הלוואות. בעזרת יועץ כלכלי למשפחה תבנו את התקציב שלכם בצורה טובה, תפרטו כיצד ההוצאות אמורות להתחלק בין תחומים שונים ותקבלו כלים נוחים כיצד ליישם את התוכנית ולעמוד בכל היעדים.

בחירה נכונה של יועץ כלכלי- צעד ראשון ליציאה מהחובות

ממש כפי שבחירה נכונה של עורך דין היא צעד חשוב לקראת יציאה ממצב משפטי מורכב, כך בחירה נכונה של יועץ כלכלי היא צעד ראשון וחשוב בדרך לשינוי כלכלי משמעותי שימשיך לאורך זמן. חשוב לבחור יועץ כלכלי בעל ניסיון רב בייעוץ אך גם בתחום הכלכלה והפיננסים בכלל. צריך להיות בו שילוב מנצח של מקצועיות יחד עם אמפתיה ויכולת ליצור תחושה של אמון וביטחון כלפיו. כדאי לחפש יועץ כלכלי בסביבתכם כדי שתוכלו גם לגשת אליו פיזית, כך שאם אתם מתגוררים באזור ירושלים, חפשו יועץ כלכלי למשפחות בירושלים אשר מגיע ללקוחותיו או שניתן להגיע אליו וכמובן זמין לכל שאלה בטלפון או בווצאפ, כי לאורך התהליך מתעוררות שאלות רבות.

אביתר זכאי הוא יועץ לכלכלת המשפחה העושה את עבודתו מתוך רצון אמיתי לסייע למשפחות לצאת ממצב כלכלי לא פשוט אליו נקלעו. מלבד הרצון הטוב והאמפתיה לאביתר ישנו ידע בתחום הפיננסים וניסיון מקצועי רחב. מוזמנים ליצור קשר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
ראש העיר נפגשים עם הספורטאים האולימפיים
ראש העיר רמי גרינברג נפגש היום עם מישה זילברמן שחקן הבדמינטון...
'הפנינג מתוק' לכל המשפחה ייערך בסניף הדגל של רשת "טסה הבית של הממתקים" בעיר חולון לרגל חגיגות יום ההולדת - פתוח לקהל הרחב
חוגגים יום הולדת בהפניניג מתוק: הפנינג מתוק לכל המשפחה ייערך...
ממשיכה להוביל את קטגוריית בירות הקראפט בישראל: "הכרם" קיימה את תערוכת הבירה הגדולה בישראל לקהל המקצועי
29 מותגי בירה, 80 סוגי בירה שונים, 8 קטגוריות בירה...
שלישי בפשפשים 2024
בואו ליהנות בערבי הקיץ של יולי- אוגוסט ממוזיקה חיה באוויר הפתוח...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
רבנית בית ספר חדשה באמית רננים: מעין דיטשר
חילופי דורות בתפקיד ההובלה הרוחנית של בית החינוך אמית רננים...
היתר בנייה ניתן לפרויקט GARDEN TOWERS בבת ים
הפרויקט היוקרתי במתחם החשמונאים בבת ים יוצא לדרך: במסגרת הפרויקט,...