Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לניהול נכון של יותר העסק שלכם אתם חייבים קופה רושמת

לניהול נכון של יותר העסק שלכם אתם חייבים קופה רושמת

ההתפתחות הטכנולוגית הגיעה גם לעולם הקופות וכיום גם עסקים קטנים ובינוניים יכולים ליהנות מפירות הטכנולוגיה ולנהל את העסק שלהם בצורה פשוטה ונוחה וזאת באמצעות קופה רושמת ממוחשבת.

באמצעות קופות ממוחשבות ניתן לבצע את רוב הפעולות הנדרשות לצורך ניהול שוטף של בתי עסק בסדרי גודל שונים ובין היתר – ניהול מלאי, ניהול עובדים, קניה בהקפה, ניהול מבצעים, שעון נוכחות לעובדים, ניתוחי רווחיות, הנהלת חשבונות ועוד מגוון רחב של פעולות וזאת בדרך פשוטה וקלה שכל אחד יוכל ללמוד וליישם.

יחד עם זאת, חשוב לציין כי בכדי ליהנות מכל היתרונות של קופות ממוחשבות, קיימת חשיבות גבוהה לברור בקפידה את המקום ממנו אתם רוכשים את הקופה הממוחשבת ואת סוג הקופה אותה אתם בוחרים.

אוטוסופט – כי קופות רושמות זה אנחנו!

אוטוסופט מציעה עבורכם קופות ממוחשבות מתקדמות הכוללות את כל הפונקציות החדישות ביותר אשר יאפשרו לכם לנהל מרחב קמעונאי מכל סוג בצורה פשוטה, אשר תאפשר לכם להיות בכל רגע נתון עם היד על הדופק לגבי מה שקורה בעסק שלכם.

בעלי עסקים רבים אשר היו רגילים לעבוד עם קופה ידנית ועברו לקופה הממוחשבת של אוטוסופט, ישמחו להעיד על השינוי הגדול בנוחות ניהול העסק, בקלות של ביצוע פעולות שלפני עידן הקופה הממוחשבת היו מורכבות, על יכולת המעקב הרציף על התנהלות העסק ועל מגוון רחב של תועלות נוספות אותן הסב להם המעבר לשימוש בקופה הממוחשבת של אוטוסופט.

העוזר האישי שלכם בניהול העסק

גם המנהל המקצועי והמנוסה ביותר הוא בן אדם, אשר כמו כולם עושה טעויות אנושיות מעת לעת, אשר יכולות לנבוע משכחה, מחוסר תשומת לב או מעייפות. הקופה הממוחשבת של אוטוסופט מאפשרת תיעוד פשוט ונוח של כל הפעולות אשר בוצעות בחנות, כך שגם אם בוצעה טעות כלשהי, יהיה ניתן לחזור אליה, לראות את מקורה ולתקן אותה.

נוסף על כך, באמצעות קופות ממוחשבות לעסק ניתן לבצע מעקב אחרי היסטוריה של כל לקוח – מה הוא קנה, מתי הוא קנה ופרטים רלוונטיים נוספים אודותיו – מה שמאפשר ליצור מועדון לקוחות, להציע הטבות שונות ולקדם את המכירות בהתבסס על נתונים אלו.

הדור החדש של הקופות

כאשר בעל העסק ומנהליו יוכלו לבצע מעקב מתמיד אחרי מה שקורה בעסק ולהנפיק דרך הקופה דוחות מסודרים בכל רגע נתון וכל זה בצורה פשוטה, מהירה ונוחה.

קופה רושמת אנדרואיד

קופה ממוחשבת לעסק מונעת ממנהלי העסק ומעובדיו לעשות טעויות שונות אשר יכולות לגרור הפסדים כספיים, כמו גם מצבים של עודפים או חסרים על המדף אשר מקורם לא נודע.

פעולת הניהול הופכת להרבה יותר פשוטה באמצעות קופה ממוחשבת ומנהלי העסק יכולים להיות פנויים לעסוק ברבדים אחרים הקשורים לניהול העסק.

גם הלקוחות שמים לב

לצד תרומתה הגדולה של קופה ממוחשבת לניהול העסק, ישנו רובד נוסף בו הקופה תורמת את תרומתה. בעלי עסקים רבים אשר עשו את המעבר לאותה קופה ממוחשבת, מעידים על כך, שגם הלקוחות מתרשמים ממנה ושאותה קופה תורמת תרומה רבה לדרך בה נתפס העסק על ידם.

קופה רושמת אף מאפשרת להעניק שירות מהיר יותר ללקוחות, מה שגורם על קיצור תורים ליד הקופה. זאת, לצד העובדה שסוגים שונים של תקלות לא רצויות אשר עלולות לעכב את הלקוחות נמנעות אף הן, מה שתורם תרומה נוספת לרמת השירות של העסק.

להזמנת קופה רשומת וקבלת מידע נוסף צרו קשר במספר 072-2772222.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
המעצבת שמביאה את עולם העיצוב היוקרתי אל הבית הפרטי שלכם
ההתמקדות של אלה בעיצוב בתים פרטיים ויוקרתיים נובעת מהאמונה העמוקה...
רישום משטרתי ורישום פלילי- מהם ומה ההבדלים
מעבר לטיפול המעשי בכל תיק שנפתח ובכל חשוד, למשטרה חשוב...
בילוי בבודפשט: המדריך המלא לבילוי המושלם בבירת הונגריה
בירת הונגריה מושכת תיירים לא רק מאירופה, אלא גם מכל...
10 פעילויות פנאי חווייתיות לאנשים בגיל השלישי
ככל שאנו מתבגרים, חשוב לשמור על אורח חיים פעיל לא...
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...