Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לעבוד במפעל בטוח ומוגן מכל הכיוונים

לעבוד במפעל בטוח ומוגן מכל הכיוונים
קרדיט: michaelgrinberg.co.il

מפעלים חייבים להיות המקום הכי בטוח לעבוד בהם מבחינת שימוש בחומרים שוני ובמיכון הייעודי ולכן י שלבנות ולהתקין אותם למטרה זאת. מלבד תכנון בניית המפעל יש להוסיף לו תוספות שונות שמבטיחות את ההתאמה שלו לתפקידיו ואת העבודה הזאת עושים בעזרת מקצוענים שמעושים כל מה שנדרש כדי להכין את התשתיות שלו לעבודה בטוחה. אחת התשתיות החשובות ביותר היא רצפת הייצור שחייבת לעמוד בכל התנאים החשובים שהופכים אותה למתאימה לכך ולכן מייצרים אותה בעיקר מבטון, שהוא החומר החזק ביותר שיכול לעמוד בזעזועים פס הייצור וגם בחומרים שבהם עובדים. את הבטון לא משאירים חשוף אלא מוסיפים לו את הציפויים המתאימים גם כדי שיהיה נוח לעבוד עליו ללא סכנה החלקה וגם משום שיש בכל זאת עמידות טובה יותר כשמחזקים אותו בציפוי ייעודי. ציפוי אפוקסי לבטון הוא החומר האידיאלי לרצפות במפעלים והוא זה שמגן על הרצפה מפני ספיגת חומרים או מפני סדקים ושברים שעלולים לקרות בגלל המיכון הכבד. חברת מיכאל גרינברג בע"מ מציעה לכם את הציפוי והגימור הטובים ביותר על סמך ניסיון וידע מקצועי רב שנים במפעלים מובילים.

מפעלי מזון זקוקים לרצפה מתאימה

רצפה של מפעלי מזון חייבת להתאים לייצור שהוא שונה מתעשייה כבדה. כאן, עובדים עם חומרים שעלולים להיספג ולפגוע בתנאי התברואה ולכן יש לצפות גם את הרצפות בציפוי מתאים. ציפוי רצפות לתעשיית המזון מסוג אפוקסי לא רק מחזק את הרצפה והופך אותה עמידה לשנים אלא גם מונע ספיגת לחות ונוזלים וגם חומרים שונים שמשמשים בתעשיית המזון. אם חומרים אלה נשפכים על הרצפה הם אינם נספגים ולכן גם לא יוצרים בעיית תחזוקה כי קל לנקות כל רצפה שיש עליה ציפוי אפוקסי. הרצפה המצופה עמידה גם לטמפרטורות קיצוניות של חום וקור ולכן מתאימה למקום שיש בו הרבה לחות וחום.

רצפה ללא סדקים

בטיחותית, רצפה עם ציפוי אפוקסי מחזיקה מעמד ואינה נסדקת, כך שאפשר לעבוד עליה בצורה בטוחה מבלי לחשוש למעוד. היא מונעת החלקות ואינה נסדקת גם כשמזיזים עליה מכונות ומשאות כבדים, כך שאפשר לנסוע עליה ולהניע משאות במלגזות למיניהן. את הרצפה מצפים לאחר עבודת הכנה מיוחדת וככל שהחברה מקצועית יותר החומרים שהיא משתמשת בהם הם באיכות גבוהה יותר, מה שמבטיח לכם תוצאות מעולות. הציפוי מחזיק מעמד שנים ויש עליו אחריות והוא מוסיף גם אסתטיקה לכל חלל שבו הוא מונח, כך שאפשר להוסיף לו צבעים או כיתובים. חברת מיכאל גרינברג בע"מ מציעה ציפויים לרצפות תעשייתיות בכל מפעל מוביל כבר שנים רבות, לשביעות רצון הלקוחות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה אתם צריכים לדעת על עיצוב משרדים
מי שלא מגיע מעולם העיצוב לא תמיד יכול לראות ברגע...
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
ראש העיר נפגשים עם הספורטאים האולימפיים
ראש העיר רמי גרינברג נפגש היום עם מישה זילברמן שחקן הבדמינטון...
'הפנינג מתוק' לכל המשפחה ייערך בסניף הדגל של רשת "טסה הבית של הממתקים" בעיר חולון לרגל חגיגות יום ההולדת - פתוח לקהל הרחב
חוגגים יום הולדת בהפניניג מתוק: הפנינג מתוק לכל המשפחה ייערך...
ממשיכה להוביל את קטגוריית בירות הקראפט בישראל: "הכרם" קיימה את תערוכת הבירה הגדולה בישראל לקהל המקצועי
29 מותגי בירה, 80 סוגי בירה שונים, 8 קטגוריות בירה...
שלישי בפשפשים 2024
בואו ליהנות בערבי הקיץ של יולי- אוגוסט ממוזיקה חיה באוויר הפתוח...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
רבנית בית ספר חדשה באמית רננים: מעין דיטשר
חילופי דורות בתפקיד ההובלה הרוחנית של בית החינוך אמית רננים...