Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לעבור ולאחסן תכולת דירה או משרד בקלות

לעבור ולאחסן תכולת דירה או משרד בקלות
קרדיט Freepik
הרבה אנשים עוברים דירות ומעבירים משרדים בתל אביב. בחברת  אחסון והובלות כאן מעניקים מענה מושלם לכל סוג של לקוח, ויודעים גם לשמור על הציוד עם מחסנים ברמה גבוהה.

אחד השירותים הנפוצים ביותר בתל אביב אלו שירותים של מעבר דירה, שכן תל אביב היא מאוד דינמית. השכיחות של מעברי דירה בתל אביב תמיד הייתה גדולה, מפני שאנשים נהנו לשדרג את עצמם ואת סביבת המחייה שלהם. עם זאת, בשנים האחרונות התדירות הזו גברה לאור העליות החדות במחירי השכירות ולכן, יש המון אנשים שרוצים או נאלצים לעזוב דירות וללכת למקומות זולים יותר. בנוסף, יש הרבה מאוד עסקים קטנים בתל אביב שגם הם עוברים ממקום למקום וזקוקים לשירותי מעבר ואחסון ברמה גבוהה. את המענה הזה יכולה לתת חברת הובלות ואחסון כאן, בצורה הטובה והנכונה ביותר, לכל סוג של לקוח.

אחסון תכולת דירה
קרדיט Freepik

ותק וניסיון

בחברת אחסון והובלות כאן מציעים בראש ובראשונה ותק וניסיון של 15 שנים בתחום. בחברה יודעים ומכירים את אזור המרכז בצורה הטובה ביותר, ועושים את העבודה בצורה אופטימלית, החל מההגעה בבוקר, ועד הנחת פריט הציוד האחרון במקום החדש. זה לא פשוט, ויש הרבה חברות שלא יודעות לתת שירותים מתאימים, אך לכאן יש צוותים איכותיים במיוחד, מספר משאיות מותאמות לגודל מעברים שונים, והרבה מאוד גישה חיובית והסתכלות מקצועית על העבודה. הצוותים יודעים לשמור את הציוד בצורה הטובה ביותר, וטפל בו בזהירות המתבקשת, ולבטח אם מדובר בפריטים אישיים ושבירים, או פריטים עסקיים חשובים. איכפתיות זה משהו שאי אפשר ללמד וזה טבוע עמוק באנשי החברה.

גמישות בשירות

בחיפוש אחר מחסנים להשכרה בתל אביב אפשר לראות הרבה מאוד מחסנים יקרים מאוד, לא מתוחזקים וגם לא מאובטחים. לחברת אחסון והובלות כאן יש מחסנים איכותיים מאוד ברחוב הסתת בחולון, אשר נמצאים ממש בכניסה הדרומית לתל אביב. המחסנים של החברה הם גדולים במיוחד, מתוחזקים, ומאובטחים מסביב לשעון. לחברה יש מאבטחים מסביב לשעון וגם מערכת מצלמות ומערכת גילוי עשן, כדי למנוע גניבות ואסונות. אחד היתרונות הגדולים במחסנים של החברה הוא האפשרות להכניס ציוד מכל סוג, לתקופה בלתי מוגבלת. כלומר, גם אם אדם רוצה להכניס רק פריט אחד, ללא תאריך יציאה, הוא יכול לעשות זאת ויקבל יחס דומה ואיכותי כמו כל שאר הלקוחות.

לקוחות מכל סוג

בחברת אחסון והובלות כאן עובדים גם עם לקוחות פרטיים וגם עם לקוחות עסקיים, כך שגם אם תרצו להעביר את תכולת המשרד שלכם אל או מחוץ לתל אביב, תוכלו לפנות לשירותיה של החברה. בחברה מתעסקים עם כל פיסת ציוד בחרדת קודש, וזה נכון במיוחד לחפצים אישיים בעלי ערך אישי, וגם לציוד עסקי רגיש במיוחד. הצוות המקצועי של החברה יודע לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, וגם להשרות רוגע על הלקוחות באחד הימים הלחוצים ביותר שיכולים לעבור על אנשים. אנשים חוששים לדברים שלהם, הם תחת לחץ של זמן, וצריכים גם לסדר לאחר המעבר. לכן, את המורכבות הזו יודעים הצוותים של החברה להכיל, ולספק את המענה הטוב ביותר.

מעטפת שירותים איכותית

כאמור, תל אביב מלאה באנשים שעוברים דירות על ימין ועל שמאל, ולא כולם יכולים להעביר את כל התכולה במכה אחת. באחסון והובלות כאן מציעים מחסנים לצורך אחסון תכולת דירה ברמה הגבוהה ביותר, ובמחירים שווים לכל נפש. צריך לזכור שהמחסנים לא נמצאים רחוק, אלא ממש בגבול בין תל אביב לחולון, וקל מאוד לגשת אליהם בכל פעם שצריכים לקחת פריט, לשים פריט אחר, או רק לבדוק את הציוד בצורה כזו או אחרת. בחברה נותנים מענה איכותי במיוחד לכל דורש ומעטפת שירותים לכל סוג של לקוח באשר הוא.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
איך מטפלים בהתקרחות
תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר...
להתחיל את החיים בראש שקט - כך תעשו זאת
כאשר אנשים מתחילים לחשוב על חיים משותפים, הם אינם אוהבים...
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...