Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לעלות על הנתיב הנכון עבורכם

לעלות על הנתיב הנכון עבורכם

מדי בוקר, אנו מתעוררים ליום חדש – ומנסים להעלות חיוך על פנינו. בפועל, רבים מאתנו חושבים על האתגרים הניצבים בפנינו – ומתקשים להתמודד עם כך ביעילות. נדמה כי אנחנו שבויים בשגרה אפורה, המורכבת ממגוון בעיות החוזרות על עצמן פעם אחר פעם. בין אם בבית עם המשפחה ובין אם בעבודה עם העומס – האם נוכל למצוא את האיזון ולעלות על המסלול הנכון? התשובה היא כמובן, כן, ואתם מוזמנים להמשיך לקרוא.

לעלות על הנתיב הנכון עבורכם

לעיתים קרובות מדי אנו נקלעים לשגרת יום-יום ברורה ומוגדרת, נשאבים לתוכה – ובדרך מאבדים את עצמנו וזהותנו. במקרים אחרים, תחושת הערך העצמי שלנו יורד, כאשר אנו משדרים זאת לסביבה – שמגיבה בהתאם ומעניקה לנו יחס לא מכבד. מעוניינים לצאת מהמעגל הבלתי פוסק של חוסר הערכה עצמית? ברצונכם לקבל מוטיבציה ולבנות את עצמכם מחדש? בין אם מדובר בסדנאות התפתחות אישית, סדנת מדיטציה ובין אם מדובר במפגשים חווייתיים אחרים, פנו אל אהובה ונה, מרצה ומנחת קורסים וסדנאות המסייעים ביצירת מוטיבציה בחיים. ערכי היסוד של מרצה זו הם אהבה, הגשמה, התפתחות, בטחון והעצמה – אותם היא מיישמת בהדרכות שלה. 

להחזיר את השליטה לחייכם 

הצבת מטרות, בניית מסלול חיים חיובי ולקיחת הצעד הראשון לעבר עתיד טוב יותר – מדובר בפעולות חשובות; פעולות בעלות ערך רב בזכותן נגשים את עצמנו ואת חלומותינו. בפועל, לחלקנו חסרה מוטיבציה, אותו כוח מניע המעודד אותנו לפעול. התירוצים הם רבים מדוע יש לדחות את נקיטת הפעולה למחר. אך מתי יגיע היום בו סוף-סוף נאמר כן? הפכו את היום לתאריך המיוחד והירשמו אל סדנת מוטיבציה של אהובה ונה.

מרצה ומנחה זו פועלת בהתאם לשיטת הו'אופונופונו ישראל, אשר נוצרה באיי הוואי. שיטה זו שמה למטרה לעזור למשתתפים בסדנה לטהר את עצמם על ידי זיכוך מכל היבט שלילי בחייהם – והפיכתם למאושרים וחיוביים.

לרכוש כלים חשובים לחיים

במסגרת סדנאות התפתחות אישית, נפתח את עצמנו לאפשרויות חדשות – ונצא לדרך חדשה של הגשמה עצמית. כדי לקבל על כך פרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אל אהובה ונה, מרצה ומנחת קורסים וסדנאות המסייעים ביצירת מוטיבציה בחיים. אהובה ונה פיחתה שיטה ייחודית ליצירת מוטיבציה, המעניקה כלים פרקטיים להצלחה. כמו כן, מרצה ומנחה זו מחזיקה בהשכלה מקיפה ורחבה המשלבת בין עולם המדע והמחקר לבין עולם התנ"ך. לפרטים נוספים והזמנת הרצאות מעוררות השראה, צרו קשר בטלפון שמספרו: 052-8349019

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
מהו פרויקט התחדשות עירונית במסלול פינוי בינוי
עם צמיחת האוכלוסיה ותהליך העיור הנעשה בעולם, וכמובן, במדינת ישראל...
כמה דברים על חרדה
רבים סובלים מחרדה לסוגיה, הסובלים עשויים לחוש בושה, ולעתים קיימת...
מתנה מקורית וטעימה- איך להעלות את מצב הרוח עם מארזי שוקולד?
המחשבה הראשונה שלנו כאשר שוקלים מתנת יום הולדת היא בדרך...
להגן על הזכויות שלכם כעובדים
מציאות שבה קשה למצוא תעסוקה אינה מצדיקה פגיעה בעובדים ובזכויות...
עורך דין מקרקעין: לא רק  למכירה או לקניית דירה
תפקידיו המוכרים ביותר של עורך דין מקרקעין היא ליווי עסקאות...
האם אתם יודעים אם שילמו לכם כל מה שמגיע לכם?
לא מעט עובדים מגלים לא פעם שלא כל התשלומים שהם...