Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לעלות על הנתיב הנכון עבורכם

לעלות על הנתיב הנכון עבורכם

מדי בוקר, אנו מתעוררים ליום חדש – ומנסים להעלות חיוך על פנינו. בפועל, רבים מאתנו חושבים על האתגרים הניצבים בפנינו – ומתקשים להתמודד עם כך ביעילות. נדמה כי אנחנו שבויים בשגרה אפורה, המורכבת ממגוון בעיות החוזרות על עצמן פעם אחר פעם. בין אם בבית עם המשפחה ובין אם בעבודה עם העומס – האם נוכל למצוא את האיזון ולעלות על המסלול הנכון? התשובה היא כמובן, כן, ואתם מוזמנים להמשיך לקרוא.

לעלות על הנתיב הנכון עבורכם

לעיתים קרובות מדי אנו נקלעים לשגרת יום-יום ברורה ומוגדרת, נשאבים לתוכה – ובדרך מאבדים את עצמנו וזהותנו. במקרים אחרים, תחושת הערך העצמי שלנו יורד, כאשר אנו משדרים זאת לסביבה – שמגיבה בהתאם ומעניקה לנו יחס לא מכבד. מעוניינים לצאת מהמעגל הבלתי פוסק של חוסר הערכה עצמית? ברצונכם לקבל מוטיבציה ולבנות את עצמכם מחדש? בין אם מדובר בסדנאות התפתחות אישית, סדנת מדיטציה ובין אם מדובר במפגשים חווייתיים אחרים, פנו אל אהובה ונה, מרצה ומנחת קורסים וסדנאות המסייעים ביצירת מוטיבציה בחיים. ערכי היסוד של מרצה זו הם אהבה, הגשמה, התפתחות, בטחון והעצמה – אותם היא מיישמת בהדרכות שלה. 

להחזיר את השליטה לחייכם 

הצבת מטרות, בניית מסלול חיים חיובי ולקיחת הצעד הראשון לעבר עתיד טוב יותר – מדובר בפעולות חשובות; פעולות בעלות ערך רב בזכותן נגשים את עצמנו ואת חלומותינו. בפועל, לחלקנו חסרה מוטיבציה, אותו כוח מניע המעודד אותנו לפעול. התירוצים הם רבים מדוע יש לדחות את נקיטת הפעולה למחר. אך מתי יגיע היום בו סוף-סוף נאמר כן? הפכו את היום לתאריך המיוחד והירשמו אל סדנת מוטיבציה של אהובה ונה.

מרצה ומנחה זו פועלת בהתאם לשיטת הו'אופונופונו ישראל, אשר נוצרה באיי הוואי. שיטה זו שמה למטרה לעזור למשתתפים בסדנה לטהר את עצמם על ידי זיכוך מכל היבט שלילי בחייהם – והפיכתם למאושרים וחיוביים.

לרכוש כלים חשובים לחיים

במסגרת סדנאות התפתחות אישית, נפתח את עצמנו לאפשרויות חדשות – ונצא לדרך חדשה של הגשמה עצמית. כדי לקבל על כך פרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אל אהובה ונה, מרצה ומנחת קורסים וסדנאות המסייעים ביצירת מוטיבציה בחיים. אהובה ונה פיחתה שיטה ייחודית ליצירת מוטיבציה, המעניקה כלים פרקטיים להצלחה. כמו כן, מרצה ומנחה זו מחזיקה בהשכלה מקיפה ורחבה המשלבת בין עולם המדע והמחקר לבין עולם התנ"ך. לפרטים נוספים והזמנת הרצאות מעוררות השראה, צרו קשר בטלפון שמספרו: 052-8349019

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...