Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לקנות פעם אחת את הטוב ביותר – בידורית BOSE מקצועית

לקנות פעם אחת את הטוב ביותר – בידורית BOSE מקצועית
קרדיט freepik

אנשי מקצוע ובתי עסק רבים מתחומים שונים עושים כיום שימוש שוטף בבידורית (רמקול קטן ונייד) במסגרת עבודתם – אומני רחוב, מעבירי הפעלות לילדים, מרצים, מדריכי טיולים, מקומות המארחים אירועים חגיגיים ועוד. בעוד בעבר היו נפוצים בקרב אנשי מקצוע ובתי עסק אלו בעיקר בידוריות פשוטות, זולות ולא איכותיות במיוחד, כיום כבר קיימים בשוק (גם כאן בארץ) דגמים מקצועיים ואיכותיים שיכולים לשפר ולשנות את כל חוויית השימוש במכשיר.

קרדיט freepik

חברת BOSE ידועה כאחת היצרניות המובילות והאיכותיות ביותר בעולם של רמקולים וציוד הגברה. הדגם של בידורית BOSE S1 PRO המוצע כיום למכירה בארץ אינו עולה הרבה יותר מאשר דגמים של בידוריות זולות והרבה פחות איכותיות, ומציע חוויית שימוש מקצועית ואיכותית ביותר. פעם אחת קונים את הטוב ביותר ונהנים מבידורית קטנה ואיכותית אשר יודעת לעשות הכל ומחזיקה מעמד לאורך זמן.

דגם שכדאי לכם מאוד להכיר – בידורית BOSE S1 PRO

עבור כל מי שמחפש בידורית קטנה אך איכותית ביותר אשר תוכל לעשות את הכל ולמלא את כל התפקידים השונים של בידוריות כיום, מומלץ בחום לקנות בידורית BOSE, בשל המוניטין ארוך השנים של החברה כיצרנית הטובה בעולם של רמקולים ניידים ואמצעי הגברה בכלל.

אך מומלץ עוד יותר להכיר ספציפית את הדגם של בידורית BOSE S1 PRO, אשר זמין לקנייה בארץ במחיר סביר במיוחד –

מה מאפיין דגם זה? ובכן, מדובר בבידורית קטנה וקומפקטית (משקל של 7 קילו בלבד), אך עוצמתית מבחינת ווליום ומעולה מבחינת איכות השמע. לבידורית זו שתי כניסות שונות המאפשרות לחבר מקורות שמע שונים (הן מיקרופון והן גיטרה או כלי נגינה אחר), כמו גם אפשרות לחבר מקור שמע באופן אלחוטי (לדגם זה מקלט בלוטוס מובנה ופנימי).

יתרון משמעותי ביותר של ה S1 PRO הוא זמן חיי הסוללה – זו הבעיה ונקודת התורפה העיקרית של מרבית הבידוריות הניידות כיום, ובחברת BOSE יודעים זאת. לכן ציידו דגם זה (המיועד, כאמור, גם לשימוש מקצועי מסוגים שונים) בסוללה חזקה במיוחד המאפשרת עד אחד עשר (!!) שעות עבודה ללא חיבור לחשמל. כמו כן, המכשיר מצויד במערכת לטעינה מהירה, המבטיחה כי נוכל לחזור לפעילות אלחוטית (ללא חיבור לחשמל) הכי מהר שאפשר.

זמן חיי הסוללה הארוך והאפשרות של טעינה מהירה הופכים דגם זה למועמד האידיאלי עבור כל מי שלמשל שמעביר הפעלות, אירועי רחוב, הדרכות או הרצאות ברצף, כמו גם עבור אירועים הנערכים בשטח ושלל מצבים נוספים.

השקעה חד פעמית אשר בסוף משתלמת יותר גם מבחינה כלכלית

השימוש בבידורית BOSE, וספציפית בדגם כמו ,BOSE S1 PRO, מבטיח כאמור רמת איכות גבוהה ואמינות חסרת תקדים, במיוחד בהשוואה למרבית הבידוריות ה"חובבניות" המוצעות כיום למכירה בארץ.

בעוד המחיר של דגם זה אמנם גבוה יותר ממחירן של בידוריות זולות במיוחד, הוא אינו גבוה בהרבה והפרש המחירים בהחלט שווה את ההשקעה. המחיר שווה את זה לא רק מבחינת האפשרות להשתמש בבידורית מקצועית, איכותית ואמינה (וזה מורגש מאוד כאשר מדובר בשימוש רציף ויומיומי…), אלא גם מבחינה כלכלית – אמנם אנחנו משלמים מעט יותר עכשיו, בעת הקנייה, אך בידורית מסוג זה תחזיק מעמד ותמשיך לפעול בצורה טובה לאורך שנים ארוכות קדימה, כך שלא ניאלץ לתקן ולהחליף את המכשיר כל שנה או שנתיים (מה שקורה לא פעם כשהולכים על הדגמים הזולים והפשוטים ביותר).

כמו כן, דגם זה מגיע כמובן עם אחריות מלאה, ועם כל האמינות והמקצועיות של חברת BOSE. שווה בהחלט את ההשקעה – פעם אחת לקנות בידורית קטנה, מקצועית ואיכותית ביותר, ואז לא לקנות שום דבר נוסף כתחליף או תוספת במשך שנים קדימה…

לקטגוריה של רמקולים ובידוריות היכנסו ללינק >>

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
דוכן פיצות לאירועים
מי שחושב שפיצה לא מתאימה בתור אוכל באירועים מיוחדים לא...
חומרים המשמשים לייצור מצעי יוקרה איכותיים
בעוד שצפיפות החוטים מודגשת לעתים קרובות כגורם החשוב ביותר במצעים,...
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...