Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לשמור על הבניין

לשמור על הבניין
קרדיט - freepik

אחזקת מבנים היא לא משימה פשוטה – בין אם מדובר על שמירה על הניקיון בחדר המדרגות, המעלית והלובי, על תחזוקת וטיפוח הגינה המשותפת או אפילו על תחזוקתה השוטפת של המעלית, מדובר במשימות מורכבות אשר גוזלות זמן רב מועד הבית ומהדיירים. לכן, בשנים האחרונות יותר ויותר ועדי בית, בעלי בניינים ואפילו מנהלי משרדים פונים אל חברת אחזקות מבנים על מנת שיתחזקו את הבניין המשותף באופן קבוע, בתמורה לתשלום חודשי. בין תפקידי החברה ניתן למצוא ניקיון ותחזוקה שוטפת של הבניין, החלפת נורות ומעקב אחר הבדיקות השנתיות של המעליות בבניין, טיפוח הצמחייה והגינה הציבורית ועוד תפקידים נחוצים וחשובים נוספים.

קרדיט – freepik

לחסוך את מאמצי הגבייה

ניהול ועד בית היא משימה מורכבת למדי אשר כוללת מגוון רחב של תחומי אחריות – מניהול הבניין עצמו, גביית דמי ועד הבית, תשלום חשבונות הבניין, בין אם מדובר על חשמל לחדר המדרגות או מים להשקיית הבניין, תשלום על תיקונים כאלה ואחרים, כמו גם תשלום שוטף לחברת האחזקה אשר מתחזקת את הבניין באופן קבוע. מדובר במשימות רבות, אשר קשות לניהול בידיי דייר אחד או קבוצה קטנה אשר חיים בקצב החיים המהיר והעמוס שנהוג היום, ולכן בניינים רבים החליטו להעביר את השרביט אל חברות ניהול ועד בית.  אותן חברות משמשות כוועד בית לכל דבר – הן אחראיות על התשלומים לספקים השונים ועל גביית דמי הוועד מהדיירים, כולל טיפול משפטי בסרבני תשלום.

לפנות אל המומחים בתחום ניהול הנכסים

בסופו של יום, בתור בעלי נכסים שעלו לכם כספים רבים ועליהם אתם עדיין משלמים, וודאי תרצו שאת הנכס תנהל חברת ניהול נכסים מוכרת, אמינה, מקצועית ומיומנת – שניהלה מאות בנייני מגורים ובנייני משרדים, שתדע לבצע את העבודה מבלי שתצטרכו להזכיר לה דבר ושתתנהל על הצד הטוב ביותר. חברה אשר תעניק את כל השירותים הנדרשים במקום אחד, בין אם מדובר על ניהול הנכס, אחזקת המבנה או ניהול ועד הבית, דעו שחשבת אב בית היא ללא ספק הבחירה הנכונה בעבורכם. החברה מציעה את שירותיה בכל רחבי הארץ ומעמידה לידי לקוחותיה מערך שירות לקוחות זמין במיוחד, במתכונת של 24 שעות ביממה ו- 7 ימים בשבוע, והיא תשמח ללוות גם אתכם בשקיפות, אמינות ומקצועיות. החברה חרטה על דגלה מתן שירות מקצועי, יעיל ומותאם לסביבה טכנולוגית בתמחור משתלם במיוחד. לפרטים נוספים והצעת מחיר פנו אלינו דרך האתר או חייגו למספר 077-9966773 ונשמח לסייע.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל מה שתרצו לדעת על צוואות וירושות
סיוע מקצועי בעריכת צוואות ומסמכי תכנון עיזבון עו"ד צוואות הוא עורך...
הזמנות ייחודיות לאירועים מיוחדים
במארג המיוחד והמרתק של החיים שמחות הן הדבר שאנחנו הכי...
דוכן פיצות לאירועים
מי שחושב שפיצה לא מתאימה בתור אוכל באירועים מיוחדים לא...
חומרים המשמשים לייצור מצעי יוקרה איכותיים
בעוד שצפיפות החוטים מודגשת לעתים קרובות כגורם החשוב ביותר במצעים,...
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...