Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מאות רופאי שיניים ומומחים השתתפו בכנס בינתחומי של כללית סמייל במתחם האירועים לאגו בראשון לציון

מאות רופאי שיניים ומומחים השתתפו בכנס בינתחומי של כללית סמייל במתחם האירועים לאגו בראשון לציון
צילום: יח"צ

מאות רופאי שיניים ומומחים מרשת מרפאות כללית סמייל, מקבוצת שירותי בריאות כללית, השתתפו בכנס בין תחומי בנושא שיקום הפה ומשמרת במתחם האירועים לאגו בראשל"צ. בכנס הרצו מיטב המומחים והמרצים בתחום, ביניהם מהפקולטה לרפואת שיניים של הדסה והאוניברסיטה העברית ובית הספר לרפואת שיניים על שם גולדשלאגר של אוניברסיטת תל-אביב.

כנס רופאי שיניים
צילום: יח"צ

"כאשר בנינו את התכנים בכנס עמדה לנגד עינינו הרפורמה בהכנסת טיפולי שיניים לאוכלוסייה המבוגרת לסל הבריאות" מספר ד"ר אורון שמואלי, מנהל רפואי של מרחב מרכז בכללית סמייל ומי שעמד בראשות הוועדה המארגנת של הכנס, "אין ספק  כי הטיפול באוכלוסייה של גילאי 75 ומעלה מציב התמודדות עם אתגרים משלה בפני הרופא המטפל. אתגרים אלו ובד בבד עם  יכולת שיפור מיומנות באו לידי ביטוי בהרצאות של פרופ' יוסי ניסן, ד"ר ארי גליקמן וד"ר גיא פרידמן, מומחים בשיקום הפה".

כנס רופאי שיניים
צילום: יח"צ

ד"ר יצחק נברו מנהל רפואי של מרחב צפון בכללית סמייל ושותף בהנחיית הכנס מסביר כי "יחד עם ההתכוונות לטיפול במאות אלפי הזכאים לטיפול, חברי שרותי בריאות כללית בגילאי 75 ומעלה, לא שכחנו את הטיפולים האסתטיים שהדרישה להם הולכת וגוברת בקרב קהל מטופלינו". ד"ר יובל וינד  וד"ר אפרת לבזובסקי, פרסו בפני קהל המשתתפים חלק מאפשרויות הטיפול האסתטי בשיניים. ד"ר מיכל דקל-שטיינקלר וד"ר אלדד שרון, מומחים לשיקום הפה, פרסו גם הם מגוון פתרונות אסתטיים במשנן האחורי.

ד"ר חגי סלוצקי, רופא שיניים ראשי של כללית סמייל ומומחה ברפואת שיניים ציבורית, מסביר "חתמנו את הכנס בדילמה המעניינת ביותר של השנים האחרונות – האם לשמר את השן בטיפול שורש, בחידוש טיפול שורש ולעיתים בטיפול שורש כירורגי בקצה השורש, או לחילופין לעקור את השן שבספק ולהחליפה בשתל ושיקום על גבי השתל. הדילמה הוצגה בצוותא בהרצאה משותפת של פרופ' איגור צסיס, מומחה בטיפולי שורש (אנדודונטולגיה) וד"ר שיפרה לברטובסקי, מומחית בשיקום הפה, אשר מנהלים כל אחד בתחומו את תוכנית ההתמחות באוניברסיטת תל אביב" ד"ר סלוצקי מוסיף ומסביר "הדילמה האם לשמר את השן בכל מאמץ או לוותר כדי לשמר את עצם הלסת ולאפשר שתלים ושיקום על גבי שתל, מתגברת לאור כך שהחל מחודש אוקטובר, במידה ולאיחול שינוי במדיניות של הממשלה העתידה להתגבש, ייכנס בסל הבריאות השיקום למטופלים מעל גיל 80 ויכלול גם תותבת על גבי 2 שתלים בלסת התחתונה".

כנס רופאי שיניים
צילום: יח"צ

מאות המשתתפים, מיטב רופאי השיניים והמומחים של כללית סמייל מבית כללית שרותי בריאות, יצאו מלאים בידע העדכני ביותר ועשירים יותר בתובנות שיעזרו לטיפול במיליון המטופלים המגיעים ל-100 מרפאות כללית סמייל ברחבי הארץ.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
רשת העוגיות 'סופט קוקיס' פותחת סניף דגל בקניון עופר רחובות בהשקעה הנאמדת בחצי מיליון ש"ח
רשת סופט קוקיס פותחת השבוע סניף דגל, בקניון עופר רחובות,...
התלמידים דואגים לנזקקי פתח תקווה
לקראת חג הפסח, תלמידי שכבת י"א בכפר הנוער אמית פתח...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
שמעון קונטראז'י – The Colors of Music
בגלריית GLOBAL ART רח' מרכז בעלי מלאכה 13 תל אביב אוצרות :...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
ספיר ואברהם מדברים לראשונה למה לא הגיעו לחתונה של אחיה שניר והאם מתכננים חתונה בקרוב? יואב צפיר מספר על המשלחת לאירוויזיון ואליאב זוהר שולף טבעת בפרימיירת הסרט איימי ויינהאוס בקניון הגדול
את הקרנת הבכורה לסרט המדובר של פסח הקרוב: Back to...
"חצויות" - מיצג ייחודי ייערך בכיכר החטופים ביום ראשון 14.4
תוף מרים ענק שייבנה משלטי הפגנות ויהדהד את קול זעקת...
תערוכת צילומים חדשה המוקדשת לתושבי מערב הנגב וגבול הצפון נחנכה ביום שני בשדרת הנוסעים היוצאים לחו"ל בנתב"ג
בתערוכה מוצגות עשרות תמונות ממכלול הוויה והעשייה בישובי הנגב המערבי...
הסניף הראשון ברשת בתי הקפה החדשה "קפה עוטף – נתיב העשרה" יפתח במתחם שרונה בתל-אביב במהלך חודש אפריל 2024
בתוכנית : הקמת עד 7 בתי קפה השייכים לישובים ובניהולם....
רשת SACARA ממשיכה להתרחב ופותחת סניף שלישי בעיר פתח תקוה: הסניף החדש של סאקרה נפתח בכפר גנים בהשקעה הנאמדת בכ- 650 אלף ₪
רשת הקוסמטיקה SACARA ממשיכה להתרחב ופותחת סניף שלישי בעיר פתח...