Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מאות רופאי שיניים ומומחים השתתפו בכנס בינתחומי של כללית סמייל במתחם האירועים לאגו בראשון לציון

מאות רופאי שיניים ומומחים השתתפו בכנס בינתחומי של כללית סמייל במתחם האירועים לאגו בראשון לציון
צילום: יח"צ

מאות רופאי שיניים ומומחים מרשת מרפאות כללית סמייל, מקבוצת שירותי בריאות כללית, השתתפו בכנס בין תחומי בנושא שיקום הפה ומשמרת במתחם האירועים לאגו בראשל"צ. בכנס הרצו מיטב המומחים והמרצים בתחום, ביניהם מהפקולטה לרפואת שיניים של הדסה והאוניברסיטה העברית ובית הספר לרפואת שיניים על שם גולדשלאגר של אוניברסיטת תל-אביב.

כנס רופאי שיניים
צילום: יח"צ

"כאשר בנינו את התכנים בכנס עמדה לנגד עינינו הרפורמה בהכנסת טיפולי שיניים לאוכלוסייה המבוגרת לסל הבריאות" מספר ד"ר אורון שמואלי, מנהל רפואי של מרחב מרכז בכללית סמייל ומי שעמד בראשות הוועדה המארגנת של הכנס, "אין ספק  כי הטיפול באוכלוסייה של גילאי 75 ומעלה מציב התמודדות עם אתגרים משלה בפני הרופא המטפל. אתגרים אלו ובד בבד עם  יכולת שיפור מיומנות באו לידי ביטוי בהרצאות של פרופ' יוסי ניסן, ד"ר ארי גליקמן וד"ר גיא פרידמן, מומחים בשיקום הפה".

כנס רופאי שיניים
צילום: יח"צ

ד"ר יצחק נברו מנהל רפואי של מרחב צפון בכללית סמייל ושותף בהנחיית הכנס מסביר כי "יחד עם ההתכוונות לטיפול במאות אלפי הזכאים לטיפול, חברי שרותי בריאות כללית בגילאי 75 ומעלה, לא שכחנו את הטיפולים האסתטיים שהדרישה להם הולכת וגוברת בקרב קהל מטופלינו". ד"ר יובל וינד  וד"ר אפרת לבזובסקי, פרסו בפני קהל המשתתפים חלק מאפשרויות הטיפול האסתטי בשיניים. ד"ר מיכל דקל-שטיינקלר וד"ר אלדד שרון, מומחים לשיקום הפה, פרסו גם הם מגוון פתרונות אסתטיים במשנן האחורי.

ד"ר חגי סלוצקי, רופא שיניים ראשי של כללית סמייל ומומחה ברפואת שיניים ציבורית, מסביר "חתמנו את הכנס בדילמה המעניינת ביותר של השנים האחרונות – האם לשמר את השן בטיפול שורש, בחידוש טיפול שורש ולעיתים בטיפול שורש כירורגי בקצה השורש, או לחילופין לעקור את השן שבספק ולהחליפה בשתל ושיקום על גבי השתל. הדילמה הוצגה בצוותא בהרצאה משותפת של פרופ' איגור צסיס, מומחה בטיפולי שורש (אנדודונטולגיה) וד"ר שיפרה לברטובסקי, מומחית בשיקום הפה, אשר מנהלים כל אחד בתחומו את תוכנית ההתמחות באוניברסיטת תל אביב" ד"ר סלוצקי מוסיף ומסביר "הדילמה האם לשמר את השן בכל מאמץ או לוותר כדי לשמר את עצם הלסת ולאפשר שתלים ושיקום על גבי שתל, מתגברת לאור כך שהחל מחודש אוקטובר, במידה ולאיחול שינוי במדיניות של הממשלה העתידה להתגבש, ייכנס בסל הבריאות השיקום למטופלים מעל גיל 80 ויכלול גם תותבת על גבי 2 שתלים בלסת התחתונה".

כנס רופאי שיניים
צילום: יח"צ

מאות המשתתפים, מיטב רופאי השיניים והמומחים של כללית סמייל מבית כללית שרותי בריאות, יצאו מלאים בידע העדכני ביותר ועשירים יותר בתובנות שיעזרו לטיפול במיליון המטופלים המגיעים ל-100 מרפאות כללית סמייל ברחבי הארץ.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
15 מתוך 15 הסתיימה תחרות הכתיבה "בין עורף לחזית"
49 יוצרים מקומיים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, השתתפו בתחרות הכתיבה...
בשורה לאיכות חיי התושבים בעיר: לראשונה בישראל - עיריית פ"ת תחל לאכוף רעש מרכבים ואופנועים בעזרת אמצעים טכנולוגיים ייחודיים
ועדת חוקה בכנסת אישרה היום 21/11/23 את הצו המאפשר לעירייה...
לרגל יום המודעות למוגבלויות ולזכרה של רות הודיה פרץ ז"ל
זיו לאור ירח- רסיטל פסנתר קלאסי בביצוע זיו סבג -...
הצבת מצלמות במדרחוב ההגנה העובר שיפוצים בימים אלה
במסגרת העבודות לשיפוץ מדרחוב ההגנה הוצבו במקום מצלמות אבטחה המשדרות...
תפיסת משאית ששפכה פסולת
גם בימים אלה ממשיכות סיירות הביטחון של אגף ביטחון, פיקוח...
להזמין אוכל באופן איכותי
על מנת שתוכלו ליהנות מקייטרינג שהוא איכותי וכשר באזור המרכז...
הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב יתרמו דם לשירותי הדם של מד"א
עמדת תרומת דם של שירותי הדם של מד"א תוצב ביום...
כל מה שחשוב לדעת לפני שניגשים לניתוח השתלת שיניים
השתלת שיניים היא למעשה הפתרון האידיאלי עבור כל אותם אנשים...
מבוכי נפש: יבגני גופמן בתערוכת יחיד
Global Art הגלריה לאמנות גלובלית וישראלית פתיחה חגיגית : יום שישי,...
המרכז השקט יתחדש בקרוב במתחם כושר משודרג!
העירייה תחל בקרוב בהקמת מתחם כושר חדש שישמש את תושבי...