Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מדוע כדאי לבחור מצלמות אבטחה מבוססות אינפרה אדום לעסקים

מדוע כדאי לבחור מצלמות אבטחה מבוססות אינפרה אדום לעסקים
קרדיט pixabay

כאשר מדובר על אבטחת עסקים, מדובר על דבר חשוב מאוד. כל בעל עסק מעוניין להגן על העסק שלו בצורה הטובה ביותר מפני פריצות וגניבות. אין ספק שככל שבעסק יש ציוד יקר יותר, הוא עסק בעל פוטנציאל לפריצה לצורך גניבת הציוד.

מדוע כדאי לבחור מצלמות אבטחה מבוססות אינפרה אדום לעסקים
קרדיט pixabay

מכיוון שכיום ישנם לא מעט פורצים מתוחכמים, אשר מודעים לכלל אמצעי האבטחה שיש בעסקים, הרי שהם יודעים כיצד להתחמק מהן. לכן, על מנת להגן על העסק שלכם בצורה הטובה ביותר מפני פריצה אלמונית שלא ניתן לטפל בה, עליכם להתקין את מצלמות האבטחה המתקדמות, האיכותיות והמתאימות ביותר לצרכי העסק שלכם. רצוי לשלב את מצלמות האבטחה יחד עם מנגנון אזעקה   של חברת זד.בי.אם מערכות  אשר יתריע בפני בעל העסק בכל זיהוי של תנועה חשודה המתרחשת בעסק בשעה שלא אמור להיות בו אף אחד. אין ספק שמערך הגנה איכותי יסייע לעסק שלכם להיות העסק הבטוח והמוגן ביותר שיכול להיות. אחד מסוגי המצלמות הטובים ביותר עבור עסקים כיום הוא: מצלמות אינפרה אדום.

מהן מצלמות אבטחה מבוססות אינפרה אדום ?

מצלמות אבטחה מבוססות אינפרה אדום, הן מצלמות האבטחה אשר נחשבות כמצלמות היעילות והאיכותיות ביותר כיום הן עבור בעלי עסקים והון עבור בעלי בתים פרטיים. מצלמות מעין אלה מעניקות את המענה הטוב ביותר לתמונה איכותית בתנאי תאורה אשר משתנים וגם בחושך מוחלט. כלומר: בעל עסק אשר מעוניין לדעת מה מתרחש בעסק שלו בשעת לילה מאוחרת, כאשר אין אורות דולקים כלל בעסק, יכול בעזרת המצלמה לקבל את התמונה הטובה ביותר גם בשעת לילה. מצלמות אבטחה אינפרה אדום מפצות על היעדר האור במקום ומספקות תמונה ברורה ואיכותית בכל שעה ביממה. אתם בוודאי תוהים, מהו בעצם אותו אינפרה אדום, ובכן, מדובר בקרינה אלקטרומגנטית אשר מכונה בעברית תקינה: "תת אדום". היתרון של הקרינה הזו היא שאורך הגל שלה, גדול יותר מגל האור אשר ניתן לראות בעיניים. כלומר, באמצעות קרני האינפרה ניתן לראות גם בחושך וגם בתנאי תאורה משתנים במהלך היום, בצורה החדה, הברורה והמדויקת ביותר שיכולה להיות.

כיצד תסייע לכם מצלמת האינפרה האדום בעסק

האינפרה האדום מבסס את פעולתו על זיהוי גופים הפולטים חום. כלומר, כאשר המצלמה מזהה גוף כלשהו הפולט חום, היא יוצרת תמונה של מה שנראה בעדשת המצלמה. ככל שתאורת האינפרה האדום תהיה איכותית יותר, כך התמונה אשר תתקבל ממערכת האבטחה תהיה חדה ומדויקת יותר. מצלמה רגילה המשמשת אותנו לצורך צילום, היא מצלמה אשר יוצרת אפקט אור לצורך יצירת תמונה, אולם מצלמת האינפרה, יוצרת אפקט אור אשר לא נראה לעינינו וכך בעצם נוצרת בה תמונה איכותית. על ידי המרת הפרשי חום שונים לתמונה, נוצרת התמונה הטובה ביותר במצלמה גם כאשר ישנו חושך מוחלט במקום בו מצויה המצלמה. לכן, כל בעל עסק אשר בוחר להתקין בעסק שלו מצלמה מעין זו, יכול לקבל את התמונה הטובה ביותר כאשר ישנה פלישה אל העסק בשעות לילה לצורך גניבה.

כיצד תבחר מצלמת אינפרה אדום לעסק שלך

גם בתחום מצלמות אינפרה אדום ניתן למצוא כיום היצע גדול ומשמעותי. חשוב מאוד לזכור שהאיכות של התמונות שתקבלו במצלמה זו, תקבע בהתאם לכמות נורות האינפרה אדום הקיימות במצלמה. לכן, יש צורך לבחור במצלמה מסוג זה אשר העדשה שלה מותאמת לכמות נורות האינפרה אדום. ניתן לבחור כיום במצלמות אינפרה אדום אשר מחוברת לרשת אשר בה יכול לצפות בעל העסק, או לחבר את המצלמות ישירות לחברת אבטחה כלשהי שמטרתה היא לבחון באופן תמידי את המתרחש בעסק בכל שעות היממה ולפעול בהתאם לתנועה חשודה. מבין ההיצע בתחום, כדאי לבחור את המצלמה המתאימה ביותר לעסק שלך, על מנת שהיא תממש את מטרותיה בצורה הטובה ביותר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...
האם ניתן לסרב לבדיקת שכרות?
אף נהג לא ישמח לראות שחור על גבי לבן שכמויות...
אנשי מקצוע מתחום המשפט
תחום המקיף קשת רחבה של עניינים משפטיים עורך דין חברות הוא...
מעורבות בחברה ובקהילה
לכל אדם יש את הזכות למגורים ראויים, לעצמאות ולמקום עבודה...
הבנת החשיבות של ביטוח תכולה לדירה שלך
כשזה מגיע להגנה על הבית שלך, היבט אחד שלעתים קרובות...
כיצד המצעים משפיעים על איכות השינה?
המשמעות של "יוקרה" ו"מצעים יוקרתיים" היא יחסית מאוד ויכולה להשתנות...
לפרק את האייפון 15 לעומת האייפון 15 פרו: חושפים את ההבדלים
מכשירי הדגל האחרונים של אפל, האייפון 15 והאייפון 15 פרו,...
למה ניילון נצמד נמכר בכמויות גדולות?
ייצור מודרני של ניילון נצמד מאפשר ייצור במגוון גדלים. ללקוחות...
הדרך הבטוחה לסינון נכנסים לבית ולבית העסק
יש חברות, ארגונים ובתי עסק כמו גם בנייני מגורים או...
4 הדגמים המעולים של קיה
קיה מוטורס הינה חברה דרום קוריאנית אשר מייצרת כלי רכב....