Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מהם הטרנדים הבולטים ביותר בתעשיית הדפוס

מהם הטרנדים הבולטים ביותר בתעשיית הדפוס
צילום: pixabay

לצד עלייתו המטאורית של השיווק הדיגיטלי בשנים האחרונות, תעשיית הדפוס חיה ובועטת. נראה שלעולם לא ייגמר הצורך במעטפות, פנקסים, פליירים או מדבקות לבתי עסק, קטנים כגדולים. הטכנולוגיה החדשנית לא פסחה גם על עולם הדפוס, ובמאמר זה נסקור את הטרנדים הבולטים כיום בתעשייה זו, ששווה מאוד להכיר. 

הדפסה ירוקה- שומרים על איכות הסביבה בסטייל

בשנים האחרונות, בכל תחומי החיים וההיבטים השונים, הושם דגש משמעותי על איכות הסביבה ושמירה על כדור הארץ בו אנו חיים. המהפכה הירוקה לא פסחה על תעשיית הדפוס, שכן בתי דפוס רבים החלו לאמץ שיטות הדפסה חדשניות וידידותיות לסביבה. מכונות הדפוס מאופיינות כיום בחיסכון משמעותי בחשמל ואנרגיה, וכן ניתן להדפיס על נייר ממוחזר ובכך לפעול לצמצום כריתת העצים.

 

הדפסת תלת ממד- העתיד כבר כאן

מה שעד לא מזמן היה נשמע כמו מדע בדיוני, כיום הופך ליותר ויותר נגיש ושימושי. הדפסת תלת ממד מתבססת על טכנולוגיה חדשנית שבה נשלח קובץ תלת ממדי למדפסת, שמדפיסה בהתאם להוראות שבקובץ את המוצר הרצוי. ניתן להדפיס דגמים של בניינים, ציוד רפואי, חלקי מכניקה וגם מוצרי פרסום שונים. באשר לתחום הרפואה מדובר בפריצת דרך של ממש, שכן ניתן להדפיס גם שתלים ואף בוצעו ניסיונות ראשוניים של איברים פנימיים.

צילום: pixabay

לא נס ליחם של הפליירים והמדבקות

אך אם נניח בצד את עולם הדפסת התלת ממד, גם בעולם הדפוס הדיגיטלי המסחרי נרשמת התחדשות בלתי פוסקת בדמות מכונות כריכה ולמינציה חדשניות, שמסוגלות להדפיס מוצרי דפוס שונים כמו פליירים, מדבקות, פנקסים והזמנות מיוחדות לאירועים- תוך שהן מבצעות מספר פעולות סימולטנית באופן אוטומטי, כמו חיתוך, תלישת, הזנת דפים חדשים ויישורם- ללא התערבות גורם אנושי כלל. בתי דפוס רבים משתמשים במכונות אלו ובאחרות על מנת להציע את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיהם. אחד מבתי הדפוס הטובים ביותר שייך לחברת ארמון רמה, בית דפוס בתל אביב המציע ללקוחותיו את שלל שירותי ההדפסה, של מוצרים שונים כמו מעטפות, פנקסים, פליירים מעוצבים ומדבקות מיוחדות, הזמנות לאירועים, הדפסת ספרים ועיצוב קופסאות, כל אלו במחירים אטרקטיביים ובשירות אדיב ומהיר.

 

תמיכה בעסקים קטנים לא מובנת מאליה

בעולם בו נראה שהכול ניתן להזמין באינטרנט ובמהירות, הפכה הצרכנות למעט צינית. בתוך המציאות המתחדשת מול עינינו כל העת, חשוב להבין כי ישנם עסקים רבים, גם אלו העוסקים בתעשיית הדפוס, שביכולתם לתת שירות מצוין, אישי ואדיב, ולספק לכם את כל הנדרש במסגרת מוצרי הדפוס השונים, במהירות הנדרשת. אל תוותרו על ההזדמנות לבחור בעסק קטן ואיכותי על פני השרת האלמוני המקוון, מצאו כבר עכשיו את בית הדפוס הקרוב לביתכם כאשר אתם זקוקים לשירותיו, והיו שם בשבילו כפי שהוא עבורכם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...
עברתם תאונת דרכים? אל תוותרו על מה שמגיע לכם
תאונת דרכים היא סיטואציה לא קלה, במיוחד אם היא כוללת...
אילו אמצעים טכנולוגיים מסייעים בחקירות?
הדרך שבה חוקרים פרטיים מבצעים פעולות חקירה, השתנתה לבלי היכר...
טיפים יעילים למניעת כניסת עכברים לבית: שמירה על סביבה נקייה ומגוננת
עכברים הם אורחים לא רצויים העלולים לגרום נזק רב לרכוש...