Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מועצת הנוער של בת ים החליפה ליום אחד את הנהגת העיר במסגרת יום חילופי שלטון

מועצת הנוער של בת ים החליפה ליום אחד את הנהגת העיר במסגרת יום חילופי שלטון
צילום: פאני קגנובסקי

אתמול, יום שני, (3/6), אירחה הנהלת העיר והעירייה, את נציגי מועצת הנוער, תנועות הנוער ומרכזי הנוער במסגרת יום חילופי השלטון המסורתי. במהלך היום התלוו בני הנוער לבעלי התפקידים בהנהלת העיר ובעירייה, נטלו חלק בישיבות ודיונים בתחומים מוניציפאליים דוגמת חינוך, תרבות, תכנון ופיתוח, מעורבות בקהילה, דוברות, ועוד.

יום חילופי שלטון
צילום: פאני קגנובסקי

יום חילופי השלטון נפתח בטקס חגיגי בו הוענק מפתח העיר ליושב ראש מועצת הנוער העירונית מרקוס מורלי, נציג תנועת הנוער "בני עקיבא", תלמיד בית הספר "רמות". מרקוס התלווה במהלך היום לראש העיר, צביקה ברוט. כמו כן, עמיתיו למועצת הנוער העירונית התלוו לשאר בעלי תפקידים בכירים בהנהלת העיר, העירייה ובחברה לתרבות, פנאי וספורט.

יום חילופי שלטון
צילום: פאני קגנובסקי

במהלך היום נחתמה אמנת שיתוף פעולה בין מועצת הנוער העירונית לבין עיריית בת-ים, במסגרתה התחייבו ראש העיר וחברי הנהלת העיר לפעול במשותף עם חברי מועצת הנוער כדי לקרב את המערכת העירונית לבני הנוער וכדי לערב את בני ובנות הנוער בהחלטות המתקבלות ע"י קובעי המדיניות בעיר. בנוסף, הוחלט להקים צוות מיוחד בהובלת נציגי מועצת הנוער בשיתוף העירייה והחברה לתרבות, פנאי וספורט, אשר יתעסק בנושא פנאי ותעסוקת בני נוער.

יום חילופי שלטון
צילום: פאני קגנובסקי

יום חילופי שלטון הנוער, הוא מסורת שמתקיימת בעיר כבר כ-24 שנה, והיא מבטאת את הקשר החשוב שבין ההנהגה המבוגרת לזו הצעירה, ואת החשיבות שרואה הנהלת העיר החדשה בהעצמת, טיפוח וחיזוק בני הנוער. מטרת היום היא להפגיש את בני הנוער עם קובעי המדיניות ברשות, כדי להכיר את מהות תפקידי הניהול ולהתנסות בתהליך קבלת ההחלטות. יום זה מקרב את בני הנוער הנבחרים אל מקבלי החלטות, ומהווה התחלה של דיאלוג ופעילות משותפת בין נציגי הנוער הנבחרים לבין בעלי התפקידים המובילים ברשות.

יום חילופי שלטון
צילום: פאני קגנובסקי

צביקה ברוט, ראש העיר: "עיריית בת ים רואה במועצת הנוער העירונית ובני הנוער בעיר בכלל את המנהיגים הבאים של בת ים. הובלת בני הנוער בעיר ומעורבותכם בתהליכים העירוניים, מהווה נדבך חשוב מאין כמותו להמשכיות מוצלחת. במהלך היום ובישיבת הסיכום העלו הצעירים יוזמות חדשות בעולם הצעירים ובני הנוער והצעות לשיפור. שמחתי לקחת חלק ביום חשוב זה, ואכן יצאנו עם תוצרים משמעותיים שיעזרו לבני הנוער, ויביאו לתוצאות כבר בשבועות הקרובים"

מרקוס מורלי, יו"ר מועצת הנוער, מסר: "יום חילופי שלטון הוא יום שיא בפעילות מועצת הנוער, המהווה שיא של תהליך חינוכי, ערכי ודמוקרטי. מועצת הנוער פועלת ללא הרף כל השנה למען בני הנוער בבת ים. מועצת הנוער נפגשה עם בעלי התפקידים בעירייה והעלתה את הבעיות החשובות לבני הנוער בבת ים בהמשך לסקר איתור צרכים שפרסמה מועצת הנוער.

מרגש לראות את בני הנוער מלאי המוטיבציה, המצליחים להביא את קול בני הנוער בעיר לידי ביטוי. מרגש לא פחות לראות את בכירי העירייה קשובים ומוכנים לשתף פעולה עם הנוער ולעבוד יחד על מנת לשפר את איכות חייהם של בני הנוער בעיר. בשם מועצת הנוער העירונית אני מודה לבכירי העירייה ולראש העיר, מר צביקה ברוט, על המסירות, ההקשבה ועשייה המשותפת למעננו."

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
אריקה רינטוביץ׳ והמובמנט פרוג׳קט גאים להציג : שאקטי - כוח נשי עוצמתי ומהפנט ביצירה המשלבת תיאטרון פיזי, מחול, אמנות וקרקס
11 במאי 2024 | סוזן דלל טריילר: https://did.li/yoBTY   שאקטי יצירתה החדשה של...
שואפים גבוה
20 תלמידות ותלמידים שאפתנים ומוכשרים השתתפו בקורס הכנה לצבא בתחום...
המעצבת שמביאה את עולם העיצוב היוקרתי אל הבית הפרטי שלכם
ההתמקדות של אלה בעיצוב בתים פרטיים ויוקרתיים נובעת מהאמונה העמוקה...
רישום משטרתי ורישום פלילי- מהם ומה ההבדלים
מעבר לטיפול המעשי בכל תיק שנפתח ובכל חשוד, למשטרה חשוב...
בילוי בבודפשט: המדריך המלא לבילוי המושלם בבירת הונגריה
בירת הונגריה מושכת תיירים לא רק מאירופה, אלא גם מכל...
קבוצת H&O פותחת רשת חנויות בקונספט חדש לתינוקות ולילדים תחת השם: KIDS O&H
חנות הקונספט הראשונה נפתחה בקניון עזריאלי מודיעין ומאגדת את מותגי...
שחר חיון, בן זיני וקימור אזולאי מפגינים כישורים
עמותת חסדי דרור, המסייעת למשפחות במצוקה ולמשפחות של ילדים חולי...
השקת גן לילי במרכז מורשת יהדות בבל
רגע מרגש בשגרה העצובה שלנו היה במרכז מורשת יהדות בבל,...
רחל קלנר המורה לכימיה מאולפנת אמית ישורון - המורה המצטיינת בארץ
הזוכה בפרס להצטיינות בהוראה ע"ש דליה צ'שנובסקי, מטעם החברה הישראלית...
חברת איזי ג'ט משהה את טיסותיה לחצי שנה
חברת איזי ג'ט הודיעה על השעיית טיסותיה מישראל ואליה עד...