Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מכירת רכבים לפירוק

מכירת רכבים לפירוק
קרדיט למקומונט תל אביב והסביבה

מכירת רכבים לפירוק – פחות מורכב ממה שחשבתם

אנחנו יודעים מה אתם מרגישים. בחרתם אותו בקפידה. הוא ליווה אתכם שנים רבות במסעות מופלאים. נסעתם לכל מקום ביחד, האזנתם למוזיקה ששניכם אוהבים ופתאום יום אחד הוא צריך ללכת. מכירת רכב לפירוק היא אופציה שעומדת בפני אנשים שהרכב שלהם לא תקין. אם כבר הגענו למצב שבו אנחנו עומדים בפני מכירת רכבים לפירוק אין שום ספק שמצב הרכב לא מאפשר שום תיקון והאופציה הקיימת בהחלט תורמת לתעשיית הרכבים. הרוכשים הם לרוב בעלי מגרש רכבים או סוחרים פרטיים. הרכב עובר פירוק, וחלקיו התקינים נמכרים. כמו כן, ישנן סיטואציות בהן משתמשים בברזל של הרכב למחזור. מכירת רכב לפירוק נעשית על פי נוהל ספציפי.

קרדיט למקומונט תל אביב והסביבה

מכירת רכבים לפירוק – מה הנוהל?

הגעתם לרגע שבו אתם מביטים על הרכב ולא באמת יודעים מה לעשות איתו. יכול להיות שהוא עבר תאונה רצינית והושבת, יכול להיות שעם הזמן הוא פשוט הפסיק לעבוד והיו בו תקלות שאפילו במוסך לא השתלם לכם לתקן אותן. באופן כללי, ישנן לא מעט סיבות בגללן מגיעים לסיטואציה הזאת. והיא אכן סיטואציה לא פשוטה מבחינה סנטימנטלית לאנשים מסוימים. לרכב שלנו יש משמעות מאד גדולה עבורנו.

כשאתם ניצבים בפני הרגע הזה, חשוב שתדעו בדיוק מה אתם צריכים לעשות וגם תיוועצו באיש מקצוע בתחום כמו קונה רכבים לפירוק לצורך תהליך קל שלא יהיו בו עגמת נפש ובזבוז זמן.

היות וכאשר מדובר בתחום של מכירת רכבים לפירוק אין שום מחירון שיש בו שקיפות מלאה למחירים המוצעים למוכרים את הרכבים, חייב שיהיה נוהל מסודר לתהליך הזה. רכב הנמכר לפירוק חייב לעבור תהליך הורדה מסודר על מנת שבעל הרכב שמכר אותו, לא ישאר כבעל הרכב ברישומים על מנת שלא יהיה חשוף לתביעות בשל שימוש לא חוקי ברכב או לחבויות מבחינת דרישות תשלום לחידוש הרישוי. כל אדם שהוא קונה רכבים לפירוק חייב להיות מודע לכך שהוא צריך לעבוד על פי הנוהל המסודר.

לתהליך ישנם מספר צעדים בירוקרטיים שעליכם לבצע החל מלגשת אל משרד הרישוי עם המסמכים המאשרים שאתם אכן בעלי הרכב ועד למילוי טופס מיוחד המכיל בקשה של מכירת הרכב לפירוק.

בתוך כל התהליך עליכם גם לבצע ביטול בעלות על רכב, לחתום על הכם מול קונה רכבים לפירוק וגם לוודא האם אתם יכולים לקבל החזרים כספיים על אגרת רישוי הרכב שלכם. החזר על האגרה תוכלו לקבל על אגרה שנמצאת עדיין בתוקף, וזאת רק אם הרכב שלכם הלך לעולם שכולו טוב בפתאומיות, ולא ישב שנים בחניה.

מכירת רכבים לפירוק – למה זה טוב?

רכב שעומד בחניה בין אם בחניה ברחוב או מתחת לבניין כשהוא אינו תקין מהווה סכנה, על כן יש לפנות אל קונה רכבים לפירוק לצורך מכירתו. מכירת הרכב לפירוק תורמת לתעשיית הברזל ולמחזור ומאפשרת לתקן רכבים בחלקים תקינים.

שי עסקי רכב הוא מומחה ובעל נסיון וותק בתחום הרכב, ובעל מגרש רכבים המאובזר היטב ועובד על סמך כל התקנים הרלוונטיים של משרד התחבורה, והנהלים. יחד עם הנסיון והאהבה לתחום הרכב, תקבלו ליווי אישי ומקצועי לשביעות רצונכם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...
פתרון סכסוכים בתחום הנדל"ן בבית המשפט- מה חשוב לדעת.
מקרקעין הוא תחום סבוך במיוחד. לא רק הערך הגבוה של...
הפתרון המושלם להשחלה וקישוט
איבקות הן טבעות עם חור המשמשות לטכניקה של השחלה –...