Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מענה טלפוני לעסקים במרכז

מענה טלפוני לעסקים במרכז
מקור FREEPIK

מחפש שירות הודעות לעסק?

כלי שיווקי שתומך גם בשירות הלקוחות?

מענה אנושי 24/7 לעסק?

מענה טלפוני לעסקים הינו כלי שיווקי יעיל ואפקטיבי במיוחד, המסוגל לשדרג את העסק שלך בכמה דרגות – גם בתקופה של משבר כלכלי. מענה אנושי איכותי וממוקד, בכל שעות היממה, המאפשר לך להתפנות למשימות נוספות חשובות יותר בניהול העסק.

מענה טלפוני לעסקים במרכז
מקור FREEPIK

לא מפספסים שיחות

עסקים נלחמים על כל פניה של לקוחות חדשים וחוזרים. בכל פעם שלקוח פוטנציאלי מתקשר, עלינו לעשות את המקסימום ע"מ להבין את הצרכים כדי שנוכל לספק שירות/מוצר רלוונטי ולבצע עסקה. אלא שבפועל קצב החיים הינו מהיר למדי, ובלי שנשים לב אנו מפספסים פניות כאלו ואחרות. ברגע שאנו מפעילים מענה טלפוני לעסקים, נגמרו הפספוסים. ניתן לנתב את השיחות אל המוקד בכל שעה ביום, ומאותו הרגע אנו יכולים להיות רגועים שכל שיחה מקבלת מענה מקצועי ויותר מכך – ניתן גם לבצע עליה מעקב חכם.

מחברים את הטלפונים לCRM

כאמור, כל שיחה נכנסת הינה התחלה של קריאת שירות או של תהליך מכירה חדש. ע"מ להפיק את המקסימום מכל שיחה יש לספק מענה מידי מקצועי ובנוסף לעקוב אחר תוצאת השיחה. חברות המספקות מענה טלפוני לעסקים מספקות ללקוח אפליקציה נוחה לשימוש, המאפשרת לסנכרן בין מגוון הודעות אסמס, אימייל, ווטסאפ וכו' – וכך לבצע מעקב אפקטיבי אחר הטיפול בכל לקוח. אפליקציה זו מאפשרת להפיק נתונים עסקיים חשובים כמו גם פילוחים חשובים להבנת העסק.

להפריד בין העבודה לחיים הפרטיים

במשבר הכלכלי הנוכחי, החיים האישיים שלנו מרבים להתערבב עם העסק, וזאת בשל הסגרים התכופים, העבודה מהבית ועצירת הלימודים. בתקופה כה מאתגרת, כלי כמו מענה טלפוני לעסקים, יכול פשוט להציל אותנו. ניתן להחליט מראש על טווח שעות (למשל שעות אחה"צ שהן הקשות ביותר בבית) בו כל השיחות יגיעו אל המוקד וכך לקוחות לא יצטרכו לקבל שירות חלקי או לשמוע ילדים צורחים ברקע. 

צוות מקצועי שעובד עבורך

צוות המוקדנים של מוקד מענה טלפוני לעסקים הוכשר בצורה מוקפדת ע"מ לספק שירות מיטבי ללקוחות. זה כולל מענה מהיר ללא המתנה מיותר, אדיבות בשירות, לקיחת פרטים מהירה, ניהול שיחות לפי תסריט שיחה שהוכן מראש, סנכרון ההודעות עם מערכת CRM ועוד. לא מדובר בסתם מוקדנים, אלא באנשי שירות ומכירות בעלי ניסיון שמפיקים את המקסימום מכל שיחה חדשה.

תסריט שיחה שנבנה ביחד איתך

אין מי שמכיר את הלקוחות שלך יותר טוב ממך. חברה שמפעילה את שירות המענה הטלפוני, תבנה ביחד איתך תסריט שיחה אופטימלי, אשר יספק מענה מיטבי ל90% מהפניות למוקד. ניתן להגדיר מראש שלוחות, ניתן לחזור על מסרים חשובים, ניתן להוסיף ג'ינגל וניתן כמובן לבנות מראש תרשים שיחה. ניתן אף להגדיר מראש מהי שיחה "סופר חשובה" אשר תועבר ישירות בזמן אמת אל הבעלים של חברה.

הגיע הזמן לנהל את העסק

משבר הקורונה כאן כדי להישאר. עסקים רבים נתקלים באתגרים לא פשוטים והדרך היחידה לצלוח את המשבר היא באמצעות ניהול חכם ואקטיבי. היתרון הגדול ביותר של שירות מענה טלפוני לעסקים הוא באפשרות של בעל העסק לפנות עבורו זמן פנוי במהלך היום, בוא ניתן לנוח רגע, לעשות Zoom Out, ולהסתכל על העסק מלמעלה. ברגע שלמנהל יש שעתיים פנויות ביום, פתאום קל יותר לראות את התמונה העסקית המלאה. מהם המוצרים המבוקשים ביותר? איפה יש לנו בעיה? מה לא עובד? אילו פתרונות ניתן לשלב בעסק? כיצד ניתן לחסוך בעלויות? מהו תזרים המזומנים הצפוי בתקופה הקרובה? ועוד.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
מהו פרויקט התחדשות עירונית במסלול פינוי בינוי
עם צמיחת האוכלוסיה ותהליך העיור הנעשה בעולם, וכמובן, במדינת ישראל...
כמה דברים על חרדה
רבים סובלים מחרדה לסוגיה, הסובלים עשויים לחוש בושה, ולעתים קיימת...
מתנה מקורית וטעימה- איך להעלות את מצב הרוח עם מארזי שוקולד?
המחשבה הראשונה שלנו כאשר שוקלים מתנת יום הולדת היא בדרך...
להגן על הזכויות שלכם כעובדים
מציאות שבה קשה למצוא תעסוקה אינה מצדיקה פגיעה בעובדים ובזכויות...
עורך דין מקרקעין: לא רק  למכירה או לקניית דירה
תפקידיו המוכרים ביותר של עורך דין מקרקעין היא ליווי עסקאות...
האם אתם יודעים אם שילמו לכם כל מה שמגיע לכם?
לא מעט עובדים מגלים לא פעם שלא כל התשלומים שהם...