Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מענה טלפוני לעסקים במרכז

מענה טלפוני לעסקים במרכז
מקור FREEPIK

מחפש שירות הודעות לעסק?

כלי שיווקי שתומך גם בשירות הלקוחות?

מענה אנושי 24/7 לעסק?

מענה טלפוני לעסקים הינו כלי שיווקי יעיל ואפקטיבי במיוחד, המסוגל לשדרג את העסק שלך בכמה דרגות – גם בתקופה של משבר כלכלי. מענה אנושי איכותי וממוקד, בכל שעות היממה, המאפשר לך להתפנות למשימות נוספות חשובות יותר בניהול העסק.

מענה טלפוני לעסקים במרכז
מקור FREEPIK

לא מפספסים שיחות

עסקים נלחמים על כל פניה של לקוחות חדשים וחוזרים. בכל פעם שלקוח פוטנציאלי מתקשר, עלינו לעשות את המקסימום ע"מ להבין את הצרכים כדי שנוכל לספק שירות/מוצר רלוונטי ולבצע עסקה. אלא שבפועל קצב החיים הינו מהיר למדי, ובלי שנשים לב אנו מפספסים פניות כאלו ואחרות. ברגע שאנו מפעילים מענה טלפוני לעסקים, נגמרו הפספוסים. ניתן לנתב את השיחות אל המוקד בכל שעה ביום, ומאותו הרגע אנו יכולים להיות רגועים שכל שיחה מקבלת מענה מקצועי ויותר מכך – ניתן גם לבצע עליה מעקב חכם.

מחברים את הטלפונים לCRM

כאמור, כל שיחה נכנסת הינה התחלה של קריאת שירות או של תהליך מכירה חדש. ע"מ להפיק את המקסימום מכל שיחה יש לספק מענה מידי מקצועי ובנוסף לעקוב אחר תוצאת השיחה. חברות המספקות מענה טלפוני לעסקים מספקות ללקוח אפליקציה נוחה לשימוש, המאפשרת לסנכרן בין מגוון הודעות אסמס, אימייל, ווטסאפ וכו' – וכך לבצע מעקב אפקטיבי אחר הטיפול בכל לקוח. אפליקציה זו מאפשרת להפיק נתונים עסקיים חשובים כמו גם פילוחים חשובים להבנת העסק.

להפריד בין העבודה לחיים הפרטיים

במשבר הכלכלי הנוכחי, החיים האישיים שלנו מרבים להתערבב עם העסק, וזאת בשל הסגרים התכופים, העבודה מהבית ועצירת הלימודים. בתקופה כה מאתגרת, כלי כמו מענה טלפוני לעסקים, יכול פשוט להציל אותנו. ניתן להחליט מראש על טווח שעות (למשל שעות אחה"צ שהן הקשות ביותר בבית) בו כל השיחות יגיעו אל המוקד וכך לקוחות לא יצטרכו לקבל שירות חלקי או לשמוע ילדים צורחים ברקע. 

צוות מקצועי שעובד עבורך

צוות המוקדנים של מוקד מענה טלפוני לעסקים הוכשר בצורה מוקפדת ע"מ לספק שירות מיטבי ללקוחות. זה כולל מענה מהיר ללא המתנה מיותר, אדיבות בשירות, לקיחת פרטים מהירה, ניהול שיחות לפי תסריט שיחה שהוכן מראש, סנכרון ההודעות עם מערכת CRM ועוד. לא מדובר בסתם מוקדנים, אלא באנשי שירות ומכירות בעלי ניסיון שמפיקים את המקסימום מכל שיחה חדשה.

תסריט שיחה שנבנה ביחד איתך

אין מי שמכיר את הלקוחות שלך יותר טוב ממך. חברה שמפעילה את שירות המענה הטלפוני, תבנה ביחד איתך תסריט שיחה אופטימלי, אשר יספק מענה מיטבי ל90% מהפניות למוקד. ניתן להגדיר מראש שלוחות, ניתן לחזור על מסרים חשובים, ניתן להוסיף ג'ינגל וניתן כמובן לבנות מראש תרשים שיחה. ניתן אף להגדיר מראש מהי שיחה "סופר חשובה" אשר תועבר ישירות בזמן אמת אל הבעלים של חברה.

הגיע הזמן לנהל את העסק

משבר הקורונה כאן כדי להישאר. עסקים רבים נתקלים באתגרים לא פשוטים והדרך היחידה לצלוח את המשבר היא באמצעות ניהול חכם ואקטיבי. היתרון הגדול ביותר של שירות מענה טלפוני לעסקים הוא באפשרות של בעל העסק לפנות עבורו זמן פנוי במהלך היום, בוא ניתן לנוח רגע, לעשות Zoom Out, ולהסתכל על העסק מלמעלה. ברגע שלמנהל יש שעתיים פנויות ביום, פתאום קל יותר לראות את התמונה העסקית המלאה. מהם המוצרים המבוקשים ביותר? איפה יש לנו בעיה? מה לא עובד? אילו פתרונות ניתן לשלב בעסק? כיצד ניתן לחסוך בעלויות? מהו תזרים המזומנים הצפוי בתקופה הקרובה? ועוד.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...