Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מעצב פנים מומלץ לעיצוב בתים מודרני

מעצב פנים מומלץ לעיצוב בתים מודרני
קרדיט: shukimeir.co.il

קניית בית היא בהחלט אירוע מרגש ומשמח. לרוב בדירות שכורות לא ניתן לעצב את הדירה לפי הרצון והנוחות שלנו כיוון שהדירה אינה בבעלותנו. נכון, אמנם ניתן לעשות שינויים קטנים, לשנות מיקום רהיטים ולהכניס גם פרטי נוי, אך אין באפשרותנו להרוס, לשנות ולבחור את הדרך בה אנו רוצים שהדירה תראה בדיוק למידות ולצרכים שלנו. אך מעבר לדירה משלנו, מאפשרת לנו להחליט ולעשות כל העולה על רוחנו. כחלק מתהליך עיצוב הדירה, אנו נדרשים לבחור ספקים שונים לריהוט, לריצוף, לשיש וגם למכשירי החשמל. מציאת ובחירת ספקים אינה משימה פשוטה כיוון שצריך לוודא כי החומרים השונים עומדים בתקציב, בדרישות באיכות וכמובן גם בעלי אחריות הניתנת על ידי הספק ולכן מומלץ להיוועץ במעצב פנים בהתאם למקום המגורים. למשל, מעצב פנים בתל אביב יוכל לספק שירות מצוין בנודע לחנויות וספקים מקומיים לדירות ובעלי דירות בחיפה.

שוקי מאיר הוא סטודיו מקצועי לאדריכלות ועיצוב פנים. המשרד מתמחה בבתים פרטיים ובתי יוקרה, בתי עסק, משרדים, אולמות תצוגה ודירות קבלן.

מעצב פנים מומלץ

עיצוב פנים של בית נדרש בעת מעבר דירה, רכישת בית חדש או למטרת חידוש מראה של הבית הקטן, מתוך רצון לשינוי או מתוך צרכים חדשים שצצו. תהליך העיצוב דורש מספר של שלבים ולרוב אינו מסתכם רק בבחירת מספר רהיטים וקצת צבע. תהליך העיצוב כולל בתוכו גם אלמנטים תכנונים שכן חשוב לוודא שמיקום הדברים, בחירות הרהיטים או במקרים מסוימים גם שינוי המטבח או החלפת השקעים למשל מתבצע בצורה נכונה. חשוב לוודא את החומרים השונים, לוודא כי העיצוב בהווה יתאים גם לצרכים עתידיים בעת הצורך וגם לוודא שהתוצר הסופי באמת ייראה טוב כמו בדמיון. מעצב פנים מומלץ הוא בחירה של רבים המתחילים תהליך עיצוב בכדי להבטיח תכנון, תהליך וביצוע נכון שיביא לתוצאה המתאימה גם בהתאם לתקציב שנקבע.

עיצוב פנים מודרני

בעולם העיצוב כיום ניתן למצוא נישות וגישות רבות, אשר לכל אחת מהן יש דרך ביטוי שונה, החל מהחומרים דרך הפונקציה של כל רהיט ועד המוצרים עצמם. עיצוב פנים הוא ביטוי של רעיונות, אישיות אמונה וגם אורח חיים. סגנון עיצובי מתייחס להחלטה באילו חומרים משתמשים, גוונים, תאורה וגם אלמנטים דקורטיביים. למשל עיצוב פנים מודרני הוא עיצוב פשוטו ונקי ומתבטא במיעוט בדקורציה וקוים ישרים בחלל המעוצב.

שוקי מאיר הוא סטודיו לעיצוב ואדריכלות המתמחה תכנון ושימוש חללים תוך ניצול נכון ועיצוב אסתטי ברמה גבוהה. בנוסף, ניתן למצוא מענה בעבודה מול קבלי משנה, תוכניות עבודה, עיצוב פנים וליווי לאורך כל הפרויקט.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
איך מטפלים בהתקרחות
תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר...
להתחיל את החיים בראש שקט - כך תעשו זאת
כאשר אנשים מתחילים לחשוב על חיים משותפים, הם אינם אוהבים...
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...