Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

משנים תהליכי חשיבה – להישגים חיוביים יותר

משנים תהליכי חשיבה – להישגים חיוביים יותר
קרדיט: אפרת ננר

 החיים שלנו עשויים להציב בפנינו אינספור מכשולים מאתגרים במיוחד, אך במידה ומעולם לא התנסיתם בחשיבה חיובית מכוונת מטרה, הרי ייתכן ותתקשו במשימה זו. בדיוק מסיבה זו כיום יותר ויותר ישראלים בוחרים לפנות לסדנאות של אפרת ננר, על מנת לקבל את הכלים לחיים חיוביים יותר.

משנים תהליכי חשיבה - להישגים חיוביים יותר
קרדיט: אפרת ננר

דמיון מודרך ככלי עבודה

האפשרות להשתמש בדמיון מודרך על מנת לשנות דפוסי חשיבה, היא אחד מכלי העבודה החזקים ביותר כיום בתחום הטיפול. דמיון מודרך nlp היא טכניקה מאוד ספציפית, אשר יכולה לשפר את תפיסת המסוגלות העצמית, ואת היכולת שלכם לשאוף להישגים אישיים יוצאי דופן. אתם רק צריכים להחליט שאתם בוחרים לחשוב אחרת, להתחיל לתרגל את הטכניקה ולראות תוצאות יוצאות מן הכלל.

הקניית מיומנויות חשיבה

סדנאות למורים, בתחומי הדמיון המודרך, הפכו בשנים האחרונות לכלי עבודה עוצמתי בידיהם של אנשי החינוך. ככל שיש לכם את יכולת החשיבה החיובית, בשילוב הנכונות להעניק לתלמידים שלכם את רמת החינוך הטובה ביותר, אתם יכולים לשאוף גבוה, ולהבין יצירת תחושת מסוגלות עצמית גבוהה גם בקרב התלמידים שלכם. בעזרת שימוש בטכניקות דמיון מודרך, אתם יכולים לשנות את דפוסי החשיבה של התלמידים שלכם ולאפשר להם לשאוף גבוה גם בחיים האישיים שלהם נקודה זו היא דרך מצוינת לחנך את דור העתיד, למרות האתגרים, ולבנות חברה יצרנית ומוצלחת יותר.

מחשבה שיוצרת מציאות

פעמים רבות הדבר שתוקע אותנו בדרך להשגת המטרה, הוא הפחד. ככול ואתם מאמינים ביכולות שלכם להגיע להצלחה מושלמת, אתם רק צריכים לעבוד על שינוי דפוסי חשיבה, כדי לשנות את המציאות בשטח. התהליך אינו פשוט, אך בשעה שמתמידים בו לכל אורכה של הדרך, אתם עשויים לגלות במהרה כי הוא משתלם מאוד.

אם אתם רוצים להעביר את המיומנויות הללו גם לתלמידי החינוך, אתם יכולים להסתמך על תקשורת בין אישית פעילויות קבוצתיות ואפילו סדנאות בכיתה. כשיש בידיים שלכם את כלי העבודה לבצע שינוי דפוס חשיבה ואתם מראים דוגמה אישית לתלמידים שלכם, אתם יכולים לעזור להם לשבור את הסטיגמות ולפרק את כל האמונות המגבילות בהן הם מחזיקים. בכך תוכלו לעזור להם להגיע למצבי שיא ההצלחה שלכם, בכל יום מחדש.

אפרת ננר היא מאמנת אישית, בעלת תואר שני בחינוך ופסיכולוגיה ארגונית, אשר מעבירה בשנים האחרונות פעילויות העצמה בשיטות מתקדמות כמו למשל NLP. כל סדנה מתאימה לתוכן של המשתתפים בה ומקנה להם כלים להתמודדות עם אתגרי היומיום בהצלחה. לפרטים נוספים ויצירת קשר עם אפרת ננר- 050-9282798.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל מה שתרצו לדעת על צוואות וירושות
סיוע מקצועי בעריכת צוואות ומסמכי תכנון עיזבון עו"ד צוואות הוא עורך...
הזמנות ייחודיות לאירועים מיוחדים
במארג המיוחד והמרתק של החיים שמחות הן הדבר שאנחנו הכי...
דוכן פיצות לאירועים
מי שחושב שפיצה לא מתאימה בתור אוכל באירועים מיוחדים לא...
חומרים המשמשים לייצור מצעי יוקרה איכותיים
בעוד שצפיפות החוטים מודגשת לעתים קרובות כגורם החשוב ביותר במצעים,...
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...