Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מתנות בתקופת הקורונה

מתנות בתקופת הקורונה
קרדיט FREEPIK

תקופת הקורונה יצרה קטגוריה שלמה של מתנות חדשות ומקוריות – שכן איך אפשר לשמח בן אדם שנמצא לבד בבידוד, איך אפשר לחגוג למישהי יום הולדת בדיוק בשיא הסגר ומהי הדרך הכי טובה להעניק מתנות לפסח בדיוק כשחוזרים לשגרה? 

מתנה בתקופת הקורונה נעה בין מתנת אונליין חדשנית וייחודית כמו כרטיס להרצאה מקוונת, סדנת אונליין ומשחקים, ועד מתנה חוויתית שמחכה לנו בסבלנות עד לרגע שבו יוצאים לשגרה. 

מתנות בתקופת הקורונה
קרדיט FREEPIK

אם אתם מחפשים להעניק מתנה ייחודית בתקופת הקורונה, אנחנו כאן עם כמה רעיונות מצוינים:

מתנות לבידוד

תקופת הקורונה הביאה לקטגוריה עיקרית של מתנות – מתנות בידוד. אנשים שנכנסים לבידוד הרבה פעמים מוצאים את עצמם בודדים מאוד, ומתנה יכולה לשמח אותם, להכניס קצת אור ליום וכן להראות שאתם חושבים עליהם. מתנה לבידוד יכולה להיות משלוחים של אוכל (רצוי קינוח או גלידה שווה!), וכן אפילו מתנה חוויתית, שתחכה להם רגע אחרי שהם יצאו מהבידוד (לדעתנו, טיפול ספא מפנק או מסעדת שף הם בדיוק מה שצריך אחרי שבועיים בבית!).

חברת BUYME השיקה את שובר ה-2DOOR, מתנות שמגיעות עד הבית. מקבל המתנה יבחר לעצמו את המתנה או החוויה ויוכל להנות ממנה גם מבלי לצאת מהבית, בין אם הוא בבידוד או בין אם אנחנו נמצאים ב(עוד) סגר לא צפוי. בין המתנות שאפשר לבחור מתוכן יש מותגי אופנה להזמנה אונליין שמגיעה עד הבית, משלוחים ממסעדות שוות, סדנאות והרצאות מקוונות ועוד מתנות רבות שלא דורשות מאיתנו להוציא רגל מהבית!

מתנת יום הולדת בתקופת קורונה

אנחנו כבר למעלה משנה בקורונה, ולכן כולנו חווינו לפחות יום הולדת אחד בתקופה הקשה הזו. גם אם יום ההולדת נופל על סגר או בידוד, או שכל מקומות הבילוי סגורים, עדיין אפשר לפנק במתנה לכבוד יום ההולדת – פשוט בדרך אחרת. מתנה ליום הולדת בתקופת הקורונה יכולה להיות משלוח של פרחים, משלוח של שוקולדים או עוגות, וכן שובר ה-2DOOR שדיברנו עליו. 

אם מקומות הבילוי כבר פתוחים (כמו שהם נכון ליום כתיבת שורות אלו), הדרך הכי טובה לחגוג את יום ההולדת ואת החזרה לשגרה היא לצאת מהבית למסעדת שף, לסדנה חוויתית, להופעה של אמן אהוב וכדומה! 

מתנות לפסח

בשנה שעברה כמעט ולא חגגנו את חג הפסח (רובנו מצאנו את עצמנו שרים מה נשתנה תוך שאנחנו נדחקים לתוך ריבוע זום). אבל ככל הנראה, חג הפסח הקרוב יהיה הרבה יותר שמח, בחיק המשפחה ורחוק מהזום, וזו כבר סיבה למתנות לפסח למארחים שלכם או סתם לבני המשפחה שלא ראיתם הרבה זמן. 

דווקא עכשיו, כשאנחנו לאט לאט מתחילים לצאת החוצה ולחזור לשגרה, מומלץ לבחור במתנה חוויתית שתזכיר לנו את כל מה שפספסנו בשנה האחרונה – זו יכולה להיות שובר להופעות, למסעדות, לסדנאות, לטיפולי ספא, לחופשה מפנקת ולכל מה שיוציא אותנו מהבית. כמובן, תמיד ניתן גם לבחור במתנה קלאסית לפסח, כמו כלים למטבח או אקססוריז לבית.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...
מיזוג אוויר נכון מחייב תכנון
איכות האוויר והמיזוג במבנה שבו אנחנו שוהים נמדדת בכך שאנחנו...
צמידים עדינים
צמידים הם עולם ומלואו -ישנם כל כך הרבה סוגים, סגנונות...