Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מתנות לגבר

מתנות לגבר
קרדיט PIXABAY

כדאי להפריך מיתוס רווח מדי – לא קשה בכלל למצוא מתנות לגבר ובוודאי לא קשה לשמח גברים, וזה דורש בדיוק מה שאתם חושבים – הומור, יצירתיות וטעם טוב. כשאתם בוחרים מתנות כאלה כל מה שצריך לעשות זה לדמיין את האיש שלו מיועדת המתנה ולהיזכר במה שמצחיק אותו ואם הוא גבר רגיל וסביר זה יכול להיות כמעט הכל. לנו ברור גם שהגישה שמשלבת הומור יצירתי היא הגישה הנכונה לכל מתנה אבל לגברים זה נכון במיוחד. הגישה הזאת מחייבת גם עבודה איכותית וטובה משום שאין סיבה לזלזל במתנה כמו גרביים מודפסות שהופכות כל גבר לכוכב, ולכן שוגיס לא מתפשרת על איכות כזאת כשהיא מדפיסה גרביים ופריטים נוספים לגברים שמתאימים ליום יום.

מתנות לגבר
קרדיט PIXABAY

אילו מתנות הכי מצחיקות גברים?

נכון, זה אינדיבידואלי אבל כל מתנה שמוכיחה שאפשר למתג אנשים ולהפוך אותם לכוכבי הרגע והבוקר שלהם היא מתנה מנצחת. בגלל זה, שוגיס מציעה להדפיס פנים של מקבלי המתנה על פריטים שונים, בעיקר פריטי לבוש. ויש לזה יתרון נוסף – כל גבר שגורב את עצמו על הבוקר לא יזלזל בשום מתנה שקיבל ולכן רוב הסיכויים הם שהמתנות האלה ישרדו גם בתוך מבול מתנות אחרות שהוא מקבל ולא תמיד יודע מה לעשות בהן. כך שחברת שוגיס מציעה לכם בעצם לבחור במתנה שנשארת, שמממשיכה ללוות את המקבל כל הזמן ומוסיפה לה הרבה תועל וגם חיוך נחמד. זה פשוט מצחיק ויצירתי לראות את התמונה שלך מחייכת אליך מהתחתונים שאתה הכי אוהב, וזה ברור למה כדאי גם להסתובב עם חולצת טריקו או לקבל מגבת חוף שעליה אתה משתרע ואתה מודפס באיכות טובה לשנים.

מהי חברת שוגיס?

חברות שמדפיסות על פריטים למתנות יש הרבה אבל הקונספט של שוגיס הוא כזה שמציע לכם לחשוב בהומור ועם הרבה מצב רוח טוב על מתנות לגבר ולכל מי שאתם רוצים לשמח, בקלות. לכם זה פותר את בעיית המתנה שאי אפשר לחשוב עליה מרוב שאנחנו מוקפים רעיונות שלא תמיד מדברים אלינו, ולמקבל המתנה זאת הזדמנות נהדרת לקבל מתנה שהוא נקשר אליה ולא יוותר עליה בקלות. הוכחה שמישהו חשב עליו בצורה מדויקת, לשם שינוי, והשקיע במתנה שממש מתאימה לו. יתרון נוסף הוא שבחברת שוגיס יודעים שהתמונות המצחיקות והטובות שלכם מפייסבוק ומכל מקום אחר פשוט שוות הדפסה והנצחה, ואיפה הכי כדאי אם לא על פריטים שאפשר להשתמש בהם וליהנות מהצגתם בפומבי? הדפסת פנים או סלוגנים מצחיקים היא בדיוק המתנה שתתאים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...
עברתם תאונת דרכים? אל תוותרו על מה שמגיע לכם
תאונת דרכים היא סיטואציה לא קלה, במיוחד אם היא כוללת...
אילו אמצעים טכנולוגיים מסייעים בחקירות?
הדרך שבה חוקרים פרטיים מבצעים פעולות חקירה, השתנתה לבלי היכר...
טיפים יעילים למניעת כניסת עכברים לבית: שמירה על סביבה נקייה ומגוננת
עכברים הם אורחים לא רצויים העלולים לגרום נזק רב לרכוש...
קייטנת גלישה
מזג האוויר בישראל בשילוב עם רצועת חוף כל כך ארוכה...