Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ניהול תיק גירושין דורש מתינות

ניהול תיק גירושין דורש מתינות
קרדיט Canva

סכסוכי גירושין שהולכים ומסלימים אינם האינטרס של אף אחד ובוודאי לא אם יש ילדים שמעורבים בסיפור. כל עורך דין יודע שככל שפותרים אותו בדרכי שלום וללא החמרה מצליחים להגיע להישגים רבים יותר, משום שעם רצון טוב משיגים הרבה יותר מאשר מלחמה כוללת בכל החזיתות. כשאתם בוחרים עו"ד גירושין שיודע לנהל תיק מבלי להסלים אותו שלא לצורך אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, שדואגות לאינטרסים שלכם ושל הילדים מבלי למשוך את הגירושין לשווא. עם זאת, חשוב לומר שבכל תיק גירושין חייבים להיות מחוייבים לעניינים הבסיסיים מבלי להתפשר עליהם כשמדובר במזונות ילדים, ברכוש וכספים שמגיעים לכם ובמשמורת על הילדים. שם אפשר לנצל את האפשרויות ליישוב הסכסוך עוד לפני משפט הגירושין על מנת לגשר ולהגיע למסקנות מועילות לשני הצדדים. זכויות הצדדים בגירושין נידונים גם בהליכי גישור ויכולות להיקבע בהסכמה אם עושים את זה נכון וזה האינטרס הראשוני של עורך דין שעובד לטובתכם. אם צריך לנהל הליך גירושין גם זה ייעשה בנחישות וזה השירות שתוכלו לקבל ממשרד עורכי דין ישי מויאל, עורך דין מנוסה לענייני משפחה וגירושין.

המשפחה מעל הכל

מערכות יחסים עכורות ובעייתיות יש בכל משפחה ולא כולן מגיעות לבית המשפט או לערכאות שונות. אבל כאשר זה קורה, רצוי לוודא שעומד לצדכם עורך דין לדיני משפחה מצטיין שיש לו את הניסיון הדרוש לנהל תיק כזה מבלי לוותר על מה שמגיע לכם. בתיקים כאלה, בין אם אלה ענייני הסכמי ממון או גירושין, חשוב לדעת על מה אתם לא מוכנים להתפשר לעומת מה שתהיו מוכנים לוותר עליו כחלק מהגישור שיכול להתנהל ביניכם. עורך הדין שלכם ינהל את המשא ומתן או את המשפט כדי שתקבלו את המקסימום שתוכלו לקבל.

להסדיר כל מה שקשור לגירושין על הצד הטוב ביותר

בהליכי גירושין יש עניינים רבים שהם הבסיס לכל גירושין ואותם מסכמים בדרך כלל כנושאים עיקריים, כמו דמי מזונות, משמורת על הילדים, מקום מגורים ועוד ענייני רכוש וכספים שנותרו מהנישואין שפורקו עם הרבה מאוד מטענים רגשיים קשים. חלק מהנושאים האלה ניתנים לפתרון על ידי הידברות משום שהשופטים או הדיינים יפסקו על פי החוק או הדין ברוב המקרים, אלא אם כן מדובר במקרים ייחודיים שדורשים התייחסות שונה. כשאתם מקבלים את הייצוג של משרד עורכי דין ישי מויאל אתם מבטיחים לעצמכם את הייצוג הכי נחוש ורגיש למענכם, שמבטיח לקבל את התוצאות המיטביות מבחינתכם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...
פתרון סכסוכים בתחום הנדל"ן בבית המשפט- מה חשוב לדעת.
מקרקעין הוא תחום סבוך במיוחד. לא רק הערך הגבוה של...
הפתרון המושלם להשחלה וקישוט
איבקות הן טבעות עם חור המשמשות לטכניקה של השחלה –...