Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ניקוי חלונות לחג הפסח

ניקוי חלונות לחג הפסח
קרדיט pixabay

ניקוי חלונות הינו נושא חשוב, הן ברמת הנראות והן ברמת הניקיון הכללי שחלונות משדרים לסובבים אותם. חלונות מבריקים הם חלון הראווה של היומיום שלכם, למבקרים מן החוץ ולכם באופן אישי. בביתכם הפרטי או בבית העסק (חלונות משרדים, חלונות ראווה לבתי ממכר וכיו"ב), מדובר בקשר היומיומי שלנו עם הפנים והחוץ, הטומן בחובו ניקיון דו צדדי לכל חלון.

ניקוי חלונות לחג הפסח
קרדיט pixabay

חשיבות הנושא מקבלת משנה תוקף לקראת חג הפסח. חג החירות, שהפך ברבות השנים לחג הניקיונות בכלל בתי ישראל, מהווה סוג של הזדמנות לביצוע ניקיון מקיף בסביבתכם הקרובה. בתוך כך, מדובר לרוב במלאכה שרובנו לא ששים לבצע. כשמדובר בניקוי חלונות, מסילות ותריסים (הדורשים מורכבות ופיזיות רבה לעומת שטיפת רצפות למשל) רצוי להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות.

אנו "מבריק החלונות" נוכל לספק לכם שירות מקיף ומגוון, למגזר הפרטי והעסקי, לכל סוגי החלונות, באמצעות הציוד האיכותי ביותר, בזמינות מיידית ובמענה יעיל ומקצועי. איתנו, הפסח שלכם – בכל הקשור לחלונות – יהיה נקי באופן מושלם.

ניקוי חלונות בבתי עסק

בעלי חנות? משרד? מפעל? ניקיון סביבתי אמיתי משדר סדר, איכות, חיוניות, יעילות ואפילו יוקרה. זאת לעומת מצב הפוך, בו הזנחה משדרת את ההיפך הגמור וכל מילה על כך מיותרת. בתוך כך, ניקיון חלון ראווה בבתי ממכר, משפיע במקרים רבים גם על מדד המכירות ומגדיל את ההכנסות שלכם. לקוח אוהב להיכנס למקום מזמין ומטופח. גם ההתייחסות לעסקה עצמה קשורה באופן ישיר לחווית השהות בבית העסק, שאף תמשוך את הלקוח לשוב אליכם גם בהמשך. פסיכולוגיה סביבתית המוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש, ומכאן חשיבותה, הן לעובדים ובעיקר לקהל הלקוחות.

איתנו "מבריק החלונות", בנוסף לאיכות השירות, תוכלו גם לתאם את שעות עבודתנו בהתאם לנוחותכם, גם מחוץ לשעות פעילות בית העסק.

ניקוי חלונות בדירות ובתים פרטיים

מרגישים שהחלונות בביתכם סובלים מהזנחה עקב קומה גבוהה (קושי בניקוי חיצוני מקיף), סוגי החלונות, מיקומם, גודלם, מגבלות פיזיות שונות, חוסר בזמן לטפל בהם ועוד ועוד. כל שאתם צריכים הוא חברה מקצועית שתדאג לניקיון חלונות ביתכם ברמה הגבוהה ביותר.

ישנם הבדלים בין ניקוי חלונות בבתים צמודי קרקע לדירות בקומות גבוהות. כל תחום דורש את הייחודיות שלו, בכל הקשור לאופן הניקוי. גודל החלון, עובי החלון, סוג הזכוכית ועוד.

גם לאיכות המכשור והחומרים חשיבות מכרעת, כמו גם מיומנות התאמת האמצעים הנכונים לסוגי החלונות השונים. שימוש במגב חד צדדי או דו צדדי? שימוש בחומר ניקוי מבוסס סיליקון או אחר? הפתרון עלינו ועל התוצאה תברכו בוודאות.

מדוע דווקא איתנו? 

חברת ניקיון מיומנת ורבת ניסיון כמו שלנו ("מבריק החלונות"), תוכל לתת מענה הולם לכל סוג חלון ולכל סוג לכלוך, ולא פחות חשוב – ביעילות זמנים, כמו גם שימור (ואף השבחת) מצב החלון.

רוצים תוצאה שתרגישו בזכותה את השינוי? אנו כאן בשבילכם ולמענכם.

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר או מענה בלתי מחייב לכל סוגיה או בעיה. להתראות בהברקות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...