Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ניקוי שטיחים בתל אביב

ניקוי שטיחים בתל אביב
קרדיט pixabay

תל אביב היא העיר המרכזית בכל גוש דן וגרה בה אוכלוסיה רבה הצורכת שירותים שונים לבית ולעסק. בבתים ועסקים רבים ניתן למצוא שטיחים מקיר לקיר אשר מוסיפים רבות לאווירה. מטבע הדברים, הם נוטים להתלכלך משאריות מזון ומשקה, מנעליים מלוכלכות, מכפות רגליים של חיות מחמד ועוד. ניקוי שטיחים בתל אביב מתבצע לכל הסוגים גם יחד. את אלו הניידים מעבירים לבית העסק, שם מנקים אותם היטב ומחזירים ללקוח. את אלו המודבקים מנקים בעזרת מכשור מיוחד במקום עצמו.

ניקוי שטיחים בתל אביב
קרדיט pixabay

את הניידים ניתן לנקות בדרכים שונות ולאחר הניקוי תולים אותם לייבוש ומחזירים לאחר מספר ימי עסקים. ניקוי שטיחים מקיר לקיר נעשה במשך מספר שעות ותחילתו הוא בשאיבת אבק יסודית. בעזרת שואב אבק רב עצמה מצליחים לשאוב פירורים, בוץ יבש, אדמה, שאריות עלים ולכלוך אחר הנדבק לסיבים. לאחר מכן, עוברים לחלק הרטוב. מזריקים מים מהולים בחומרי סבון מיוחדים לתוך הסיבים. החומרים תוקפים את הלכלוך וממסים אותו. המים נשאבים חזרה אל מיכל נוסף המותקן במכונה. ניתן להבחין ללא קושי במים השחורים והמלוכלכים לעומת המים הנקיים בהם השתמשו בראשית הדרך.

במידת הצורך, חוזרים על הפעולה שנית. להורדת כתמים עקשניים משתמשים במברשת שיער רכה המשפשפת את המקום המוכתם. לאחר מכן, מחכים שהם יתייבשו לפני שדורכים עליהם. בימי חורף ניתן להיעזר במאווררים מיוחדים לייבוש מהיר יותר. מומלץ לבצע ניקיון כזה כל אימת שהלכלוך מצטבר או אחת לשנה. שטיחים נחשבים למוצרים יקרי ערך וכדאי לסלק מהם עובש, בקטריות ולכלוך, ובאופן כללי. לשמור על רעננותם וחיוניותם.

ניקוי שטיחים בתל אביב וסביבותיה מתבצע לאורך כל השנה. ניתן להזמין בהתראה קצרה או לקבוע מועד על פי תכנון מסודר. כמובן, שניתן לקבל ייעוץ ומידע ממומחים המועסקים על ידי חברות הניקיון הללו. צוות העובדים המבצע את העבודה מתאים את שיטת הניקוי לסוג הבד הקיים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. מומלץ להיעזר בחברה בעלת מוניטין אשר יש ברשותה ניסיון מצטבר בתחום. במקרים רבים, מדובר על שטיחים יקרי ערך הנטווים בעבודת יד ויש לשמור עליהם היטב.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...
מוצרי טיפוח מיוחדים לחוויה מושלמת
מחליק שיער פופולרי וחדשני מחליק אמיקה הוא מוצר טיפוח שיער פופולרי...
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...
האם ניתן לסרב לבדיקת שכרות?
אף נהג לא ישמח לראות שחור על גבי לבן שכמויות...
אנשי מקצוע מתחום המשפט
תחום המקיף קשת רחבה של עניינים משפטיים עורך דין חברות הוא...
מעורבות בחברה ובקהילה
לכל אדם יש את הזכות למגורים ראויים, לעצמאות ולמקום עבודה...