Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נסיעה בדרכים עירוניות

נסיעה בדרכים עירוניות
קרדיט PIXABAY

נסיעה בדרכים

כולנו עסוקים במרוץ החיים ולכן משתדלים לא לבזבז זמן על דברים מיותרים כמו פקקי תנועה. הדבר הזה לא תמיד אפשרי לאור פקקי התנועה העצומים שקיימים ביום יום במקומות רבים ברחבי הארץ. הדרך הנכונה היא לבחון את המצבים הללו ולחפש פתרונות של נסיעה בדרכים. כאשר מדובר בנסיעה בין עירונית, אזרחים רבים מחנים את הרכב בחניון ציבורי גדול של תחנת הרכבת ועולים על הרכבת אם היא עוצרת במרחק קרוב יחסית למקום העבודה שלהם. בדרך זו ישראל הייתה לכפר גלובלי וגם מי שגר בצפון או בדרום, יכול להגיע תוך פרק זמן קצר למרכז.

קורקינט חשמלי
קרדיט PIXABAY

דרך מוצלחת נוספת היא רכישה של קורקינט חשמלי שהוא כלי רכב יעיל וקל מאד לתפעול שוטף. כיוון שקיימים דגמים רבים של כלי תחבורה זה, חשוב להיעזר במומחים באתר האינטרנט או בחנויות, כדי לקנות את הדגם שהוא המתאים ביותר לסוג ההתנהלות היום יומית של הלקוח. יש לקוחות שיעדיפו כלי קטן יחסית, אחרים יעדיפו כלי רחב יותר ובעל יכולות ייחודיות ונוסעי הרכבת ירכשו קורקינט חשמלי שהוא מתקפל. כך הם יוכלו להגיע אתו עד תחנת הרכבת, לעלות אתו לרכבת כשהוא מקופל ולאחר ההגעה אל תחנת הרכבת הרלוונטית, להמשיך בנסיעה על הקורקינט עד היעד. במקרים רבים זוהי הדרך היעילה והמהירה ביותר להגיע למקומות שונים.

נסיעה בדרכים בתוך העיר

עובדים אשר מעוניינים להגיע בכל יום מקום העבודה שלהם, או מי שמעוניין באמצע יום העבודה להגיע לפגישות מחוץ למשרד או לסידורים שונים, נעזר באופציה של קורקינט חשמלי עבור נסיעה בדרכים בתוך העיר. במקרים רבים המרחקים הגיאוגרפיים אינם גדולים, אך בדרך זו אפשר לעקוף את הפקקים ולהגיע בבטחה ותוך ערנות מקסימלית ליעד המבוקש תוך פרק זמן קצר. בכל מקרה זה יהיה הרבה יותר מהיר מאשר לנסוע ברכב, במונית או באוטובוס.

השכרה של קורקינטים חשמליים

עבור מי שאינו מעוניין לקנות קורקינט חשמלי או לא יכול לאפשר זאת כלכלית, יש אפשרות לשכור כלי תחבורה זה בנקודות ייעודיות לכך ברחבי ערים רבות שיש בהן תוכנית להשכרה על פי שעות. הלקוחות מתחברים לאפליקציה ונהנים מהשירות של כלי תחבורה זמין בפינות שונות שיועדו לכך ברחבי העיר. כך משלמים רק על זמן הניצול בפועל ומחזירים את הקורקינט לעמדה אחרת בעיר. גם בדרך זו הרוכבים חוסכים זמן רב בחיי היום יום שלהם כדי לא להימצא בפקקים, לא לנסוע בתחבורה ציבורית שזמן ההגעה באמצעותה הוא ארוך מאד לאור הפקקים וגם אין צורך לחפש חניה או לשלם עבורה.

בטיחות בדרכים

עם כל היתרונות העצומים של כלי התחבורה המהיר והנוח בעת נסיעה בדרכים, יש לוודא לאורכה של כל הנסיעה שהנהגים האחרים רואים אותך וזאת כדי למנוע תאונות דרכים שעלולות להיות מסוכנות כיוון שלרוכב אין הגנה מלבד הקסדה שלו.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל מה שרציתם לדעת על עגלת קמפינג
בשנים האחרונות אנחנו רואים אותן בכל מקום: עגלות הקמפינג. אנשים...
זה הרגע לחפש וילה להשכרה באזור באר שבע
בעידן שבו אנו מחפשים חוויות ייחודיות ואינטימיות הרעיון של לשכור...
אימוני כושר בתל אביב לכולם!
תל אביב עיר דינמית ותוססת, מציעה מגוון רחב של אפשרויות...
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
איך מטפלים בהתקרחות
תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר...
להתחיל את החיים בראש שקט - כך תעשו זאת
כאשר אנשים מתחילים לחשוב על חיים משותפים, הם אינם אוהבים...
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...