Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נערכים לפתיחת שנת הלימודים: עיריית בת ים מבצעת שיפוצי קיץ במוסדות החינוך בעיר בהשקעה של 20 מיליון ₪!

נערכים לפתיחת שנת הלימודים:  עיריית בת ים מבצעת שיפוצי קיץ במוסדות החינוך בעיר בהשקעה של 20 מיליון ₪!
קרדיט: דוברות עיריית בת ים

כל זאת במטרה לפתוח את שנת הלימודים בצורה מוצלחת, איכותית ובטוחה

ובמקביל לפתיחת 5 גני ילדים חדשים. תתחדשו!

על מנת להבטיח ששנת הלימודים תחל ברגל ימין ובצורה נעימה ובטוחה לתלמידי העיר, עיריית בת ים מבצעת בחודשי הקיץ עבודות שיפוץ, חידוש ושדרוג של מוסדות החינוך בעיר בהשקעה של 20 מיליון ₪ המושקעים בשיפור איכות החיים של תלמידי העיר ב-54 מוסדות חינוך שונים בעיר. זאת במקביל לפתיחת חמישה גני ילדים חדשים, ששניים מתוכם מיועדים לחינוך החרדי-ממלכתי. כל המבנים החדשים טופלו בצורה יסודית וקפדנית לצד שמירה על נהלי הבטיחות הדרושים.

שיפוצי הקיץ הן פועל יוצא של תכנית עבודה סדורה, שגובשה ע"י מנהל החינוך והצוותים המקצועיים, לאחר ביצוע סקר צרכים וסיורים בשטח בכל מוסדות החינוך. התכנית גובשה במטרה לספק את כל הכלים והתשתיות הדרושות לפתיחת שנת הלימודים בדגש על שיפור סביבת הלמידה, שיפור המרחב הציבורי והקפדה יתרה על בטיחות התלמידים בכל המוסדות. כל זאת בשיתוף פעולה הדוק עם וועד ההורים העירוני במטרה לפתוח את שנת הלימודים בצורה טובה.

ב-13 מוסדות בעיר מבוצעים שיפוצים גדולים, שיפוצי עומק בהם מוחלפות תשתיות המבנה ומשודרגים חללים מרכזיים משלב התשתית, משודרגים המתקנים, הגינות וכל זאת בהקפדה על דגשי הבטיחות: גן אפיק, לב הים, לוויתן, זהרון, נווה חוף, נווה ים, לשון הים, לגונה, מעפילים, חולות הים, מתחם גני ילדים כט' בנובמבר, יגאל אלון והביה"ס הימי.

בצורה פרטנית ע"פ צרכי המקום, בוצעו עבודות שדרוג נוספות הכוללות: עבודות תשתית (חשמל, מים וביוב), שיפוץ וחידוש חדרי לימוד ומעבדות, חידוש גינוי, אולמות ושטחי פנאי, תיקון מפגעים בטיחותיים, בוצעה עבודת גידור להקלה על בטחון התלמידים, עבודות ריצוף נרחבות, התקנת תאורה חכמה, הסדרת חדרי שירותים נוספים, עבודות גינון והצללות בשטחי פנאי וספורט.

בצורה פרטנית ויסודית בוצעו העבודות במוסדות החינוך השונים בעיר; יעד, רמות, עקיבא, חשמונאים, שז"ר, הנשיא, תחכמוני, ציפורי, בני ציון, אדר"ת, המר, יצחק שדה, נחשונים, ירושלים, הרצל, סוקולוב, יעד, מסילות, שרת, ראשונים, תיכון חשמונאים, ציפורי, יד מרדכי, רמות מקיף, טבנקין, תיכון שז"ר ובמנה השירות פסיכולוגי-חינוכי.

בנוסף, במספר מוסדות בעיר בוצעו עבודות התאמה לתלמידי החינוך המיוחד, על מנת להבטיח השתלבות איכותית ובטוחה מהיום הראשון; גן מפרש, גן דגים, גן מגי וגן דקר.

צביקה ברוט, ראש העיר: "העירייה בראשותי תעשה ככל שניתן על מנת שתלמידינו יקבלו את התשתית הלימודית המלאה והאיכותית ביותר, בסביבה חדישה, נוחה ובטוחה. לצד השקעה בתכניות חינוכיות חדשניות עבור תלמידינו, כל מוסדות החינוך בעיר מוכנים לבואם , כך שיהיה לתלמידים נעים להגיע, ללמוד ולשחק בנחת ובבטחה. יישר כח גדול לצוותי העירייה ולאגף החינוך על ההכנה לפתיחת שנת הלימודים שבאה עלינו לטובה. נמשיך לשפר ולשדרג למען תלמידי העיר לאורך כל השנה".

אלי יריב, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "אנחנו משקיעים משאבים רבים על מנת להבטיח שתלמידי בת-ים יתחילו את שנת הלימודים בצורה חלקה ובטוחה. כל מוסדות החינוך והצוותים החינוכיים ערוכים ומוכנים ונעשה הכל כדי שכל תלמיד יקבל מענה לצרכיו וילמד בסביבה ראויה, נעימה, מונגשת ונוחה. שתהיה לכולנו שנת לימודים פורייה מוצלחת".

יודפת אפק ארזי מנכ"לית העירייה: "השקענו סכומים גדולים ומשאבים רבים בשיפוץ ושדרוג של מוסדות חינוך רבים בעיר, לרווחת תלמידי בת-ים, כשהדגש הוא על הביטחון התלמידים ושיפור הסביבה הלימודית. אני מודה לכלל הצוותים המקצועיים שעובדים במרץ בכדי לפתוח את שנת הלימודים בצורה הטובה ביותר."

קרדיט: דוברות עיריית בת ים
קרדיט: דוברות עיריית בת ים
כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בת-ים זוכרת את ששת מיליון קורבנות השואה בטקס המרכזי בהיכל התרבות
בהיכל התרבות התקיימה עצרת הזיכרון המרכזית לשואה ולגבורה בנושא ״חיי...
"תמונות מחיי אישה" - תערוכת יחיד לאמנית דבי אשרת בטרמינל העיצוב, בת ים
רחוב אהוד קינמון 32 בת ים פתיחה חגיגית : יום חמישי,...
פינוי בינוי: אורון נדל"ן תבנה במתחם הדדי בבת ים פרויקט הכולל כ- 456 דירות חדשות
חברת אורון נדל"ן מקבוצת אורון אחזקות והשקעות המקדמת פרויקט פינוי...
מבצע מיוחד של השיטור העירוני והמחלקה הווטרינרית בבת-ים: נתפסו 880 ק"ג בשר שאינו ראוי למאכל
לקראת החגים יצא לדרך מבצע חשוב בעיר בת-ים. את המבצע...
מובי - מוזיאוני בת ים מציגים : ״אל תאמרו מים מים״
אוצרת: הילה כהן-שניידרמן פתיחה חגיגית : 5.5.23 בשעה 12:00 נעילה: 3.6.2023 הכניסה חופשית אמנים.ות:...
מובי - מוזיאוני בת ים מציגים : חמש הספֵרות של מתי גרינברג
תערוכה רטרוספקטיבית לאמן מתי גרינברג פורסת חמישה עשורים של עשייה...
עיריית בת-ים תציין בשבוע הבא את שבוע האקדמיה בעיר
עיריית בת-ים בשיתוף עם מינהל החינוך ומרכז הצעירים בתיה, תציין...
הושלם בהצלחה: משטרת בת-ים עצרה בסוף השבוע חוליית גנבי כלי רכב בעיר
לאחר עבודה מאומצת שנמשכה שבועות ארוכים, הצליחו שוטרי תחנת בת-ים,...
תושבי בת-ים ציינו השבוע את חג הסגד בחגיגה גדולה כחלק מהמסורת האתיופית
מאות תושבי העיר הגיעו השבוע לאודיטוריום על מנת לחגוג את...
איך להיפרד ולהישאר בחיים?
לרגל יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים, ארגון המיילדות בישראל...