Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נפתח מרכז שירות ייעוץ לאזרח (שי"ל) עבור כלל תושבי בת ים

נפתח מרכז שירות ייעוץ לאזרח (שי"ל) עבור כלל תושבי בת ים
דוברות עיריית בת ים

ביום רביעי האחרון (22/1) התקיים אירוע מרגש של פתיחת מרכז שירות יעוץ לאזרח (שי"ל). שי"ל הינו מרכז הנותן מענה ללא תשלום בתחום של מיצוי זכויות לתושבי בת ים ע"י צוות מתנדבים.

שי"ל הינו יוזמה של האגף לשירותים חברתיים – היחידה לעבודה קהילתית בעיר בת ים ומשרד העבודה והרווחה. האירוע התקיים במעמד מ"מ ראש העיר, אלי יריב, אשר בירך על הפתיחה ואמר כי שי"ל הוא שירות משמעותי לעיר בת ים  והינו חלק מחזון העיר – הנגשת השירות לתושב. באירוע בירכו גם סמנכל"ת רווחה וקהילה- גב' זיו חורב, גב' ירדני דיתה- מנהלת האגף לשירותים חברתיים, גב' אסתי סיני מפקחת שי"ל הארצית.

פתיחת שיל
דוברות עיריית בת ים

במסגרת אירוע הפתיחה התקיים יריד מיצוי זכויות הראשון מסוגו בעיר בת ים בו לקחו חלק גופים מוניציפליים וממשלתיים אשר הגיעו לתת מידע והכוונה לתושבי העיר בנוגע לזכויותיהם. הגופים שנכחו ביריד: ביטוח לאומי, משרד השיכון והבינוי, מחלקות ארנונה ואכיפה רב תכליתית, קליטת עליה, הוצאה לפועל, סיוע משפטי, חברות האחראיות על סיוע בשכ"ד ועוד.

שירה גבאי מנהלת היחידה הקהילתית ציינה ששי"ל בת ים פועל במודל עוצמה – שמת דגש על מעקב אחר הפניות וליווי במידת הצורך של הלקוחות. עו"ס אנה מוכיח שמנהלת את שי"ל מספרת שכל זה לא היה אפשרי  ללא שותפתה לעבודה גב' שרה אבנזרו וללא המתנדבים אשר עבדו יומם וליל לפתיחת שי"ל ושותפים מלאים לצוות החשיבה של פיתוח השירות.

פתיחת שיל
דוברות עיריית בת ים

ליזה אחת המתנדבות ציינה "כתושבת בת ים קיבלתי המון מהרשות וכעת יש לי אפשרות לתרום חזרה למי שצריך בעזרתו של הצוות המקצועי שתומך בנו המתנדבים לאורך כל הדרך. אני גאה להיות תושבת העיר."

זוהי רק יריעת הפתיחה לפעילות שי"ל אשר יפעל שלושה ימים בשבוע. המענה ינתן בתחומים הבאים: משפחות שבראשן הורה עצמאי (חד-הוריים), חובות, יחסי עבודה, משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים ועוד. שי"ל יפעל בימים ראשון בין השעות 16:00-19:00, יום שני בין השעות 09:00-12:00, יום שלישי בין השעות 09:00-12:00

פתיחת שיל
דוברות עיריית בת ים

ראש העיר, צביקה ברוט, מברך על פתיחת המרכז בעיר: "עיריית בת-ים בראשותי ממשיכה להוביל את מהפכת השירות לתושבים ולספק להם סל שירותים רחב במגוון תחומים. מרכז שי"ל בת ים יסייע לקדם את מיצוי הזכויות של התושבים, תוך קבלת המענה המתאים המותאם לצרכי הפרט. כלל התושבים יזכו לדלת פתוחה בכל הנוגע לתחום של מיצוי זכויות, ולהכיר את הדרכים למימושן. מדובר בבשורה עבור תושבי בת ים הזקוקים לסיוע הזה.  נמשיך גם בעתיד לשפר ולייעל את השירות לתושבים."

ליצירת קשר עם המרכז והרשמה:  טל' 03-5556164/6210 מייל: [email protected]

פרטים נוספים באתר העירייה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בוטיק 180 מציג את פיצרייה אורבנית במשלוחים עד הבית- פיצרייה 180
בוטיק 180 בר אוכל אשר נפתח לפני שנתיים וחצי במיקום...
לרגל יום האישה: מסע החלמה של אתי בן ששון ובתה המתמודדת עם קושי נפשי אתי, שעובדת במרכז יה"ל של עמותת איכות בשיקום ומלווה משפחות המתמודדות עם קושי נפשי של בן משפחה.
תספר בהרצאתה שתתקיים ב25.2 ברמלה על אופן ההתמודדות, האתגרים ונקודות...
להיות שם בשבילם
עמותת "איכות בשיקום" ו"עמותת לב בטוח" קיימו כנס ייחודי למשפחות...
לא שוכחים את החטופים: התלמידים מבאר שבע הגיעו לכיכר החטופים בתל אביב
בעיצומה של המלחמה, ולאחר למעלה מ-120 ימים בהם נמצאים 136...
כיכר העיר ריקה רות שומרוני
אוצרים : שרי פארן , אריה קוץ בגלריה פריסקופ , רח'...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
עוטפים בחום חולי סרטן
האגודה למלחמה בסרטן ודיזנגוף סנטר עורכים מרתון סריגה של כובעים...
"תמונות מחיי אישה" - תערוכת יחיד לאמנית דבי אשרת בטרמינל העיצוב, בת ים
רחוב אהוד קינמון 32 בת ים פתיחה חגיגית : יום חמישי,...
- Save the date - 6.6.24 מרוץ הלילה של פתח תקווה יוצא לדרך!
מרוץ הלילה של פתח תקווה יצא לדרך בפעם החמישית ביום...
כולנו שווים! פברואר יוצא מן הכלל - חודש להעלאת המודעות לאנשים עם מוגבלויות
כמדי שנה נציין את חודש העלאת המודעות לאנשים עם מוגבלויות,...