Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ספות נוער מעוצבות וכיפיות – האם זה גם פרקטי?

ספות נוער מעוצבות וכיפיות – האם זה גם פרקטי?
קרדיט לתמונה: Freepik

אפשר לומר באופן חד משמעית כי גיל ההתבגרות מהווה את אחת התקופות המאתגרות ביותר במהלך החיים שלנו שכן, מדובר על התקופה בה אנו נמצאים בין עולם הילדות הרך, לבין עולם הבגרות המורכב ומכאן, עולים לא מעטים קשיים בקרב לא מעט בני נוער.

מדובר על גיל בו כל בני הנוער מתחילים לנהל את חייהם באופן עצמאי במטרה לשאוף לקבל החלטות לבד, ללא התלות בהורים. בנוסף, חשוב לזכור כי מדובר על פרק הזמן בו בני הנוער מתחילים לבלות יותר ויותר בחלל החדר שלהם, ולא בחלל הסלון של הבית.

הם מתחילים לטפח את החלל האישי שלהם בחדר, לארח בו חברים וכן הלאה. מיותר לציין כי אין כל פסול בדבר ואפילו להיפך. עליכם לזכור – כשמדובר על מדינה מורכבת כמו מדינת ישראל – שההעדפה תהיה בדרך כלל שעדיף שבני הנוער יבלו בחדרם עם חבריהם ולא מחוץ לבית.

יותר הורים מעוניינים להעניק לילדים שלהם את האפשרות ליהנות מחדר בו יוכלו לארח את החברים שלהם ולבלות בו איתם שעות על גבי שעות. איך עושים זאת אתם שואלים? כל המידע להלן.

הבעיות הקיימות

כפי שאתם בוודאי כבר יודעים, יוקר הנדל"ן במדינת ישראל כמעט ולא מאפשר כמות רחבה של דירות עם עודף מקום, ובמילים אחרות – במרבית הבתים ברחבי המדינה אין תמיד בתים עם חלל גדול וריווח בכל חדר. גם כשמדובר על בית גדול במיוחד, הרי שבמרבית המקרים לא יהיו חדרים מיותרים שישמשו את ילדינו למטרות אירוח. וכפי שהבנו קודם לכן, הפתרון האידיאלי הוא דווקא כן להעניק לילד את האפשרות לארח את חבריו בחלל החדר.

הבעיה היא שחדרו של המתבגר ברוב המקרים יהיה עמוס לא פחות, מה שמוביל לבעיות כאלו ואחרות בקרב הורים שרוצים שילדיהם יארחו את חבריהם בחדרם. וזה מבלי לקחת בחשבון את העובדה כי מרבית הילדים שמגיעים לגיל ההתבגרות לא מסתפקים במיטת היחיד שהייתה להם במהלך כל הילדות, ומעוניינים במיטה גדולה ומרווחת יותר – מה שיוצר בעיה נוספת.

כך תפתרו את המצב

יותר ויותר הורים התפכחו והחליטו לפתור את הבעיות הללו באמצעות רכישת ספות נוער . למעשה, ספות נוער הן ספות שיגיעו במידות של ספה וחצי. זאת בעוד שספות נוער גדולות יותר ממיטות יחיד קטנטנות, אך קטנות יותר מספה זוגית.

חשוב לזכור כי ספות נוער מגיעות לרוב כספה מתקפלת ולעיתים אף לצד מגירת אחסון, מה שיעניק לילדים שלכם את האפשרות גם לארח, גם לחסוך במקום בחלל החדר וגם ליהנות מכלי אחסון נהדר לכל הבלאגן!

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...