Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עבודה עם עורך דין במקרה של נזקי גוף

עבודה עם עורך דין במקרה של נזקי גוף
קרדיט - Canva

נזקי גוף מתייחסים לנזק פיזי, רגשי או פסיכולוגי הנגרם לאדם כתוצאה מרשלנות או מפעולה מכוונת של אדם או גוף אחר. נזקים כאלו מתרחשים בעקבות מצבים שונים כמו תאונות דרכים, החלקות ונפילות ברחוב עקב מפגע, תאונות עבודה וגם רשלנות רפואית. כאשר אדם נפגע מנסיבות שאינן בשליטתו וכתוצאה מכך, הוא סובל מנזקי גוף, הוא ירצה לחפש צדק ופיצוי על הפסדיו – בין אם בצורה של עונש לגורם המפגע או פיצוי כספי. עם זאת, לא כדאי לפעול בצורה עצמאית – במידה ונפגעתם, פנייה אל עו״ד נזקי גוף המתמחה בהגשת תביעות היא אפשרות פעולה חכמה שתעלה את הסיכויים שלכם לקבל את הפיצויים המגיעים לכם. בידי עורך הדין המומחיות והניסיון להעריך ולקבוע את היקף הפציעה, נסיבות הפציעה וכן, את הערך הפוטנציאלי של התיק, על מנת להוביל אתכם בדרך המשפטית הנכונה ביותר שתזכה אתכם בסוג ובסכום הפיצויים המתאים למקרה שלכם.

בגין מה מקבלים פיצויים בתיק של נזקי גוף

תחת ההגדרה של נזקי גוף נכנסות פגיעות פיזיות כמו עצמות שבורות, זעזוע מוח, כוויות חתכים ועוד, הנגרמו מהתאונה, כמו גם, פגיעות חמורות יותר המובילות לנזק קבוע או חמור כמו נכות או מוות. אך נזקי גוף לא חייבים להיות פיזיים, פגיעה רגשית המובילה למצבים כמו חרדה, דכאון, מצוקה רגשית ומצבי פוסט טראומה, גם כן נחשבים לנזקי גוף ומזכים את הנפגע בפיצויים הולמים. בנוסף לפגיעות באדם עצמו, ישנה פגיעה כלכלית שצריך לקחת בחשבון בעת קביעת הפיצויים, המופיעה בצורת הוצאות רפואיות, אובדן כושר עבודה המוביל לפגיעה ביכולת ההשתכרות וכן, הפסד ימי עבודה או שיבוש בשגרת החיים שגורם להפסדים כספיים נוספים. עבודה עם עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף מבטיחה חקירה יסודית של האירוע, איסוף ראיות ומסמכים חיוניים והגשתם בזמן וכן, התייעצות עם מומחים על מנת לבנות תיק חזק.

פנו אל משרד עורכי דין שנלחם בשבילכם

לרוב, בתביעות מסוג זה, עורך הדין ינהל משא ומתן בשם הלקוח עם חברות הביטוח, גורמים אחראיים ונציגיהם המשפטיים, או כל גורם אחר מהצד הנגדי של התביעה, על מנת להגיע להסכם פשרה הוגן. אם לא ניתן להגיע להסדר הוגן, עו״ד נזקי גוף יגיש את התיק לבית המשפט ויתדיין בשם לקוחו על מנת לתבוע את הפיצויים בסמכות בית המשפט. עורך דין המשמש כליטיגטור מייצג את האינטרסים של הלקוח ונלחם על זכויותיו כדי להשיג עבורו פיצוי הולם. מחפשים עורך דין מיומן שיפעל להבטיח את קבלת הפיצוי המקסימלי האפשרי עבורכם? פנייה אל משרד עורכי הדין רן הרפז מבטיחה את השקט הנפשי שלכם, בידיעה שהתיק שלכם מטופל על ידי עורכי דין מקצועיים בעלי ניסיון רב ואחוזי הצלחה גבוהים. פנו עוד היום ושימו את המקרה שלכם בידיים טובות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה אתם צריכים לדעת על עיצוב משרדים
מי שלא מגיע מעולם העיצוב לא תמיד יכול לראות ברגע...
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
ראש העיר נפגשים עם הספורטאים האולימפיים
ראש העיר רמי גרינברג נפגש היום עם מישה זילברמן שחקן הבדמינטון...
'הפנינג מתוק' לכל המשפחה ייערך בסניף הדגל של רשת "טסה הבית של הממתקים" בעיר חולון לרגל חגיגות יום ההולדת - פתוח לקהל הרחב
חוגגים יום הולדת בהפניניג מתוק: הפנינג מתוק לכל המשפחה ייערך...
ממשיכה להוביל את קטגוריית בירות הקראפט בישראל: "הכרם" קיימה את תערוכת הבירה הגדולה בישראל לקהל המקצועי
29 מותגי בירה, 80 סוגי בירה שונים, 8 קטגוריות בירה...
שלישי בפשפשים 2024
בואו ליהנות בערבי הקיץ של יולי- אוגוסט ממוזיקה חיה באוויר הפתוח...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
רבנית בית ספר חדשה באמית רננים: מעין דיטשר
חילופי דורות בתפקיד ההובלה הרוחנית של בית החינוך אמית רננים...