Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עוד גאווה למערכת החינוך של בת ים

עוד גאווה למערכת החינוך של בת ים
משרד החינוך

יהודית פרקש, סגנית מנהלת תיכון "דרכא המר", ורויטל זילברמן,  מנהלת גן "ירדן" בעיר, זכו כמצטיינות משרד החינוך על פעילותן בשנת הלימודים תשע"ח

הזוכות מבת ים בפרס הוקרה בטקס מצטייני משרד החינוך
משרד החינוך

אתמול התקיים טקס הענקת תעודות הצטיינות לשנת הלימודים תשע"ח של מחוז תל אביב במשרד החינוך, במסגרתו הוענקו תעודות הצטיינות לשתי נשות חינוך בעיר על פעילותן: יהודית פרקש, סגנית מנהל תיכון דרכא ע"ש המר ורויטל זילברמן, מנהלת גן "ירדן" בעיר. 14 תעודות הצטיינות נוספות ניתנו לאנשי ונשות חינוך נוספים.

יהודית פרקש, סגנית מנהלת התיכון דרכא המר, משמשת מזה כ-13 שנים כרכזת הפדגוגית של בי"ס. במסגרת תפקידה, היתה שותפה בהובלת בית הספר להישגים גבוהים במיוחד, כאשר האחרון בהם הוא 100% זכאות לבגרות בשנת הלימודים האחרונה. פרקש בתפקידה לא מוותרת על אף תלמיד, בתבונה רבה, במסירות וסבלנות היא מצליחה לגייס את כל צוות המורים ונוטעת בהם את תחושת המסוגלות לקדם כל תלמיד ותלמיד.

הזוכות מבת ים בפרס הוקרה בטקס מצטייני משרד החינוך
משרד החינוך

לצד טיפוח המצטיינים, בנתה יהודית תכנית מדורגת כדי להקטין למינימום את מספר התלמידים הניגשים ל-3 יח"ל באנגלית, ובכך היא מאפשרת לרוב התלמידים להמשיך ללימודים אקדמאיים.  יהודית בעבודתה המסורה, מכירה היטב את צרכי בית הספר ועובדת מחוץ לשעות העבודה הפורמליות. היא מצטיינת בכל התחומים והתפקידים אותם ממלאת. בזכות יכולותיה והדוגמה האישית שהיא נותנת, היא הצליחה לסחוף אחריה את הצוות, ליצור אקלים מיטבי והגיע להישגים לימודים גבוהים.

רויטל זילברמן, עובדת כגננת כבר 18 שנה ועושה את עבודתה כשליחות, מתוך תפיסת עולם ואמונה ביכולותיהם של הילדים. היא מיישמת בגן את עקרונות הלמידה המשמעותית ומעודדת כשגרת עבודה את סקרנותם של הילדים. מידי שנה בונה רויטל תכנית עבודה המבוססת על מיפוי יכולות הילדים מתוך שאיפה להביא כל אחד ואחת מהם למיצוי יכולותיו. תכנית העבודה שלה משלבת בין האומניות והמדעים, כך שילדי הגן רוקדים ריקודי עם וגם בונים רובוטים ולומדים על כוכבים ומדענים.

הזוכות מבת ים בפרס הוקרה בטקס מצטייני משרד החינוך
משרד החינוך

רויטל בנתה תכנית מיוחדת בגן, במסגרתה היא עורכת מיפוי חברתי שלוש פעמים בשנה כדי להבין ולנתח את היחסים החברתיים בין הילדים. הילדים בעלי הקשיים מאותרים מיידית ונבנית עבורם תכנית אישית כדי לאפשר לכולם חוויה חיובית.

רויטל מארגנת לאורך השנה שיתופי פעולה עם בתי ספר, על מנת להכין את הילדים לקראת כיתה א' ובנוסף בשבוע הראשון של הלימודים היא מגיעה לבית הספר על מנת ללוות ולבקר את בוגרי הגן שעלו לכיתה א' ונוהגת לארח אותם בקבלת שבת שהיא עורכת בגן.

במהלך שנות עבודתה תרמה מידיעותיה לגננות עמיתות, שימשה מספר שנים רב כגננת מובילה וכמדריכה, חנכה סטודנטיות והיוותה מודל לגננות רבות נוספות.

זיו חורב, סמנכ"לית חינוך וקהילה בעיריית בת-ים, נשאה דברי ברכה באירוע בשם הרשויות המקומיות ואמרה: "מאחורי כל פרס הצטיינות של עובד הוראה מצויות אלפי שעות חשיבה, יוזמה ושיתופי פעולה, לצד מאות ימים של עבודה קשה של הוצאה לפועל. ההצטיינות של כל עובד הוראה מאירה מאות תלמידים שהוא מוביל להצלחה. אנו גאים בכן ומתהדרים בהישגיכן".

הזוכות מבת ים בפרס הוקרה בטקס מצטייני משרד החינוך
משרד החינוך
כתבות נוספות שיעניינו אתכם
15 מתוך 15 הסתיימה תחרות הכתיבה "בין עורף לחזית"
49 יוצרים מקומיים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, השתתפו בתחרות הכתיבה...
בשורה לאיכות חיי התושבים בעיר: לראשונה בישראל - עיריית פ"ת תחל לאכוף רעש מרכבים ואופנועים בעזרת אמצעים טכנולוגיים ייחודיים
ועדת חוקה בכנסת אישרה היום 21/11/23 את הצו המאפשר לעירייה...
לרגל יום המודעות למוגבלויות ולזכרה של רות הודיה פרץ ז"ל
זיו לאור ירח- רסיטל פסנתר קלאסי בביצוע זיו סבג -...
הצבת מצלמות במדרחוב ההגנה העובר שיפוצים בימים אלה
במסגרת העבודות לשיפוץ מדרחוב ההגנה הוצבו במקום מצלמות אבטחה המשדרות...
תפיסת משאית ששפכה פסולת
גם בימים אלה ממשיכות סיירות הביטחון של אגף ביטחון, פיקוח...
להזמין אוכל באופן איכותי
על מנת שתוכלו ליהנות מקייטרינג שהוא איכותי וכשר באזור המרכז...
הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב יתרמו דם לשירותי הדם של מד"א
עמדת תרומת דם של שירותי הדם של מד"א תוצב ביום...
מבוכי נפש: יבגני גופמן בתערוכת יחיד
Global Art הגלריה לאמנות גלובלית וישראלית פתיחה חגיגית : יום שישי,...
המרכז השקט יתחדש בקרוב במתחם כושר משודרג!
העירייה תחל בקרוב בהקמת מתחם כושר חדש שישמש את תושבי...
הקרנת הסרט "החתונה היוונית שלי 3" בלבד בבית הקולנוע של HOT CINEMA!
קניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר, יוצא בפעילות ייחודית להורים...