Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עו"ד קובי בר – טיפול בעבירות התנועה שלך על ידי המקצוענים

עו"ד קובי בר – טיפול בעבירות התנועה שלך על ידי המקצוענים

חוקי התעבורה בישראל ברורים, ואין ספק שיש להם חשיבות רבה. עם זאת, לא מעט נהגים מוצאים עצמם לא פעם בפני סיטואציות מלחיצות, והם לא בטוחים איך נכון לפעול כשהם מקבלים דוח משטרה או נקלעים לתאונת דרכים. אז לפני שאתם לוקחים את כל האחריות, מודים באשמה ומשלמים מחיר כבד, כדאי להתייעץ עם עו"ד קובי בר ולהבין מה החלופות שלכם, ואיך אפשר להשלים את התהליך בצורה שתטיב עמכם.

 עו"ד קובי בר – טיפול בעבירות התנועה שלך על ידי המקצוענים

הענישה המקובלת על נהיגה במהירות מופרזת

מצלמות מהירות, מד לייזר ומכשיר המוכר בשם "דבורה". כל אלה משמשים את משטרת התנועה בעודה אוכפת את חוקי המהירות בכבישים העירוניים והבין-עירוניים. בהתאם היא רשאית לקבוע עונשים על פי חומרת העבירה והחריגה מהמהירות המותרת. כך שעבירת מהירות יכולה להוביל לקנס כספי בסך 250 שקלים לפחות (ולרוב אף יותר), ואף להביא לנקודות חובה לצד לפסילת רישיון הנהיגה שלכם. בודות לייעוץ המשפטי של עו"ד קובי בר, המומחה בדיני תעבורה ובטיפול בעבירות מהירות בפרט, תגלו שיש לכם עוד לא מעט דרכי פעולה אפשריות, וכי הן יכולות לחסוך לכם כסף ונקודות שליליות מיותרות.

איך מערערים על דוח משטרה?

אנשים רבים ממהרים לשלם את הקנס שמגיע אליהם הביתה, וכך הם מודים באשמה וסופגים את הנקודות השליליות ללא כל ויכוח. עם זאת, זכרו כי ניתן לפעול גם בדרכים אחרות כדי לבטל (או לצמצם) את הקנס, ובעיקר כדי לחסוך נקודות שליליות שעשויות להפוך לפסילת רישיון בהמשך הדרך. לצורך ערעור דוח משטרה כדאי להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה, כמו ע"ו קובי בר המנוסה, שיבחן את הפרטים הקטנים וידע להציע פתרונות אפקטיביים יותר להתמודדות עם המצב.

מה עושים אחרי תאונת דרכים?

אם נקלעתם לתאונת דרכים, אין ספק כי ייעוץ משפטי עשוי להתברר כצעד החכם ביותר שיגן על האינטרסים והזכויות שלכם. בכל מקרה של תאונת דרכים עורך דין מומחה יוכל להציע לכם כיצד לפעול כדי להימנע מעונשים כבדים (בהנחה שאתם בצד האחראי) או במטרה למקסם את הסיטואציה לטובתכם (בהנחה שאתם בצד הנפגע). את הקשר עם עו"ד קובי בר מומלץ יהיה ליצור מוקדם ככל האפשר, ואף בזמן שאתם עדיין בזירת האירוע.

הצעד הראשון: ייעוץ משפטי

אז לפני שאתם לוקחים על עצמכם אשמה שתעלה לכם ביוקר, ולפני שתנהלו דיאלוג כלשהו עם משטרת ישראל או עם כל גורם אחר המעורב בתאונת הדרכים, כדאי להיעזר בייעוץ וליווי משפטי אמין ואיכותי. עם ניסיון רב בשטח, עורך דין לענייני תעבורה קובי בר יסייע לכם בהשגת כל המטרות שלכם, בזכות ההיכרות המעמיקה עם החוקים, התקנות, הגופים השונים והרצון לשמור על האינטרסים שלכם. אתם מוזמנים ליצור עמו קשר בטלפון 052-2899491.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
צלמת הריון - הסטודיו של נסיה
תקופת ההיריון היא תקופה מיוחדת ומעניינת. שינויים רבים קורים בתקופה...
מגשי פירות: כאן הפירות נפגשות בגאווה ובסגנון
בעידן שלנו, העיסוק באורח חיים בריא ומאוזן הוא לא רק...
איך לבחור עו"ד משפחה?
בעת בה מערכת היחסים שבין בני זוג נשואים מתחיל לעלות...
עיצוב הבית - כי שינוי מתחיל מבפנים
כולנו מכירים את התחושה של הצורך בשינוי, היא יכולה להתבטא...
נקלעתם לתסבוכת במשפחה? אל תנסו להתמודד לבד
מי מאיתנו לא שמע בילדותו את המשפט: "לא צריך לכבס...
למצוא וודאות בתקופה של חוסר וודאות- כך תעשו זאת
היום, כאשר במדינה ישנו מצב ביטחוני לא יציב שצפוי להימשך...
עד כמה בעיות גב נפוצות?
בעיות גב נפוצות מאוד. זה יכול להיות די קשה לחיות...
מתנה שכל יולדת לא תוכל לשכוח
לקנות מתנה ליולדת זו משימה שכולנו מתמודדים איתה מידי פעם....
איזו משכנתא מתאימה לרכישת דירה שנייה להשקעה
אם חשבתם עד היום שתקבלו באופן אוטומטי משכנתא לדירה להשקעה...
"טיפולי" תל אביב: המקום שבו התפתחות ילדכם במרכז
התפתחות ילדכם היא מסע מרתק ומלא הפתעות. מהרגע שאתם יוצאים...