עורכי דין מומלצים בתל אביב והסביבה


עורכי דין לענייני תעבורה בתל אביב:

עבירה על החוק היא משהו שיכול לקרות לכל אדם, בין אם הוא מואשם הלא עוול בכפו, בין אם הוא עשה משהו בטעות, נקלע לסיטואציה לא נעימה או שהוא חי את החיים האלה יום יום. עורכי דין מומלצים ומקצועיים בתחום שבו בוצעה העבירה יכולים ללא ספק להוציא הרבה מאוד אנשים ממקרים לא נעימים ולכל הפחות להפחית משמעותית בעונש. בעוד חלק מהעבירות הנן קטנות ומסתכמות בקנסות או נק' ברישיון, הרי שיש עבירות פליליות קשות שהעונש עליהן הוא מאסר וטווח השנים תלוי בחומרת העבירה. כך או כך מומלץ להתייעץ עם עו"ד מנוסה ומוסמך בתחום המדובר ולצורך כך הכנו עבורכם רשימה של עורכי דין מומלצים בתל אביב והסביבה הנכנסים בקלות ברשימת עורכי הדין הטובים והבכירים בישראל.

אחד המקומות הכי מסוכנים לאדם הממוצע במהלך היום שלו הוא הכביש. אין כמעט אדם שלא עושה את דרכו לעבודה או לבית העסק שלו בבוקר (ובחזרה מהעבודה) דרך הכביש: בין אם הוא נוסע ברכבו הפרטי, בהסעה מרוכזת או באוטובוס. בכל יום מתבצעות עשרות אלפי עבירות תנועה בישראל כאשר רק מאות/אלפים מתוכם באמת נתפסות. חלק מהעבירות הללו אף גובות חיי אדם ולעתים לא רק של אותו אדם שעבר את העבירה. על כן בית המשפט מתייחס בחומרה לעבירות תנועה העשויים לסכן חיי אדם ועל כן במקרים כאלה ואחרים חשוב להכיר עורכי דין לענייני תעבורה בתל אביב שיעזרו לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר מבחינתכם כדי להקל על העונש ובמידה ואתם חפים מפשע – להוכיח את חפותכם. להלן רשימה של כמה מעורכי הדין המומלצים בתל אביב לענייני תעבורה.


עורך דין תעבורה – דוד גולן:

עורך דין תעבורה – דוד גולןמשרד עורכי הדין אילת ודוד גולן פעיל מעל 20 שנים בתחום המשפטים ומתמחה בדיני תעבורה בפרט. המשרד פועל לטובת כלל המגזרים והאוכלוסיות בישראל ומספק שירותיו בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת. במסגרת פעילותו של המשרד לאורך השנים טופלו תיקים שונים המתייחסים ל: עבירות מהירות, פסילות רישיון, הסדרי טיעון, תאונות דרכים, נהיגה ללא רישיון תקף, נהיגה ללא ביטוח, נהיגה ללא רישיון רכב, פסילות מנהליות, איסורים על שימוש ברכב, שחרור ממעצר, ביטול קנסות ועוד. המשרד פועל גם מול רשויות בתי הסוהר, מול משרד הרישוי, משרד התחבורה וכן מייצג לקוחות בכל בתי המשפט בישראל, כולל בית המשפט העליון ובתי דין צבאיים. ערכי המשרד הם מקצוענות, זמינות, אמינות ויושר ובאתר החברה תוכלו למצוא מגוון רחב של המלצות ותיקים מוצלחים בתחום דיני התעבורה.

כתובת: מגדלי בסר 1, רחוב בן גוריון 2, רמת גן

טלפון: 03-6287500

אתר אינטרנט: https://www.davidgolan.com

יצירת קשר מהירה


עורך דין תעבורה – משה רבי:

עורך דין תעבורה משה רבילהיתפס על עבירת תנועה או להיות מעורבים בתאונה כאשר פגעתם בחיי אדם או נהגתם ללא רישיון או ביטוח יכול להגיע לפסים לא נעימים לחלוטין. על כן משרד עורכי הדין של משה רבי, המתמחה בדיני תעבורה, ממליץ בחום ליצור קשר עם עורכי הדין של המשרד בו במקום ולא לבצע פעולות העשויות לגרום לנזק גדול יותר. משום כך משרדו של משה רבי זמין עבורכם 24 שעות ביממה, כולל למקרי חירום באמצע הלילה, לא כולל שבתות וחגים. בין היתר המשרד מייצג תיקים בנושאי: נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, ביטול פסילה מנהלית עד תום הליכי המשפט, תאונות דרכים וכן עבירות תנועה אחרות. המשרד מחזיק באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד וגם אם נקלעתם לסיטואציה לא נעימה תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות ונעשה כל שביכולתנו המקצועית לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

כתובת: בית איילון, רחוב אבא הלל 12, מתחם הבורסה ברמת גן

טלפון: 03-6139595 / 055-8823088

אתר אינטרנט: https://mravid.co.il

יצירת קשר מהירה


משרד עורכי הדין דוידוב בנימיני:

משרד עורכי הדין דוידוב בנימינימשרד עורכי הדין של דוידוב ובנימיני הוא אחד המשרדים המומלצים בכל רחבי הארץ לענייני תעבורה ובמיוחד באזור תל אביב והסביבה. המשרד פועל 24/7 לטובת לקוחותינו, כולל במקרים דחופים, מספק שירותיו בפריסה ארצית ובעליו הם סגני היו"ר התעבורה הארצית. 

מר דוידוב הנו בוגר תואר במשפטים במכללת קריית אונו וסגן יו"ר ועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין בישראל. עו"ד דוידוב הוא בוגר ישיבת שערי ציון עם תעודות הוראה (רבנות). עיסוקיו בתחום המשפטים לאורך השנים התמקדו בתחומי המסחר, הפלילים והתעבורה בהם צבר ניסיון רב בטיפול במאות תיקים בהם נחל הצלחות באחוזי זכייה גבוהים במיוחד. בעברו תפקד ברשימה של תפקידים ציבוריים ומשפטיים חשובים. 

עו"ד בנימיני הנו בעל תואר BA בהיסטוריה ומדעי המדינה ותואר שני במדעי המדינה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן בוקר הפקולטה למשטים במכללת שערי משפט בהוד השרון. עו"ד בנימיני מעורב מאוד בעיר נתניה, מכהן כחבר מועצה בעיר, בוועד המנהל של תזמורת נתניה ובעבר שימוש גם כיועץ לשר הפנים במגוון עניינים. במשך שנים ובמסגרת פעילותו במשרד המשותף עם מר דוידוב, צבר עו"ד בנימיני ניסיון רב בתחום התעבורה וכן לקח חלק גם בדיונים משמעותיים ומשפיעים בתחום. 

כתובת: דרך אבא הלל סילבר 7, רמת גן

טלפון: 03-6494555

אתר אינטרנט: http://www.xn--5dbgc4c6ai.co.il

יצירת קשר מהירה


עורכי דין לענייני משפחה בתל אביב:

תחום דיני המשפחה הוא תחום עדין מאוד ומשלב הרבה מאוד רגשות, תחושות ולעתים רבות נגרר לפסים לא נעימים. על אף שניתן להשלים תיקים מסוימים בניחותא ובמהירות, הרי שישנם תיקים הנגררים למלחמה בין הצדדים ויכולה להגיע לפסים אישיים לא נעימים בכלל. עורכי דין לענייני משפחה בתל אביב עוסק לרוב בכל מה שקשור לענייני גירושין, חלוקת רכוש, דמי מזונות, משמורת על הילדים, צוואות וירושות, בית דין רבני, ידועים בציבור, הסכמים שונים, אפוטרופסות, נזיקין בתוך המשפחה, אלימות במשפחה ועוד. להלן כמה מעורכי הדין המומלצים ביותר בתחום דיני המשפחה.


עו"ד אלינור ליבוביץ':

הגברת אלינור ליבוביץ' היא מייסדת ובעליו של משרד עורכי דין עצמאי, הנחשב לאחד המובילים והחזקים בתחום דיני המשפחה. המשרד הוקם בשנת 87' ועל כן ניסיון של מעל 30 שנים בטיפול בתיקים ובמקרים שונים בתחום דיני המשפחה. בשל ניסיונה הרב בחיים ובתחום המשפטים וכן מפגשים עם אינספור לקוחות וסיפורים שונים, גיבשה אלינור את האני מאמין שבה שאומר שכל הליך משפטי הקשור בדיני המשפחה, בוודאי בהקשר של גירושין, צריך להסתיים בצורה המהירה וההוגנת ביותר, זאת על מנת למנוע הוצאות מיותרות, בזבוז זמן ועוגמת נפש רבה לשני הצדדים, לאפשר להם לפתוח בחיים חדשים בדרך נקייה ככל האפשר ולמזער את הפגיעה בילדים הצריכים להיות בראש מעייני ההורים בהליך זה. על אף אמונה זו, במידה ותראה אלינור כי הצד השני מנסה לפגוע או לנצל את לקוחותיה היא לא תהסס לעמוד עיקשת ונחושה אל מול ניסיון הפגיעה באינטרסים של לקוחותיה ועל כן נחשבת לאחת החזקות והמומלצות בתחום דיני המשפחה.

כתובת: ויצמן 2, תל אביב יפו

טלפון: 03-6969916 / 058-4919100

אתר אינטרנט: https://www.gerushin.co.il

יצירת קשר מהירה


עורכת דין – בתיה אשורי:

עורכת דין – בתיה אשוריעו"ד בתיה אשורי לא סתם נחשבת כאחת מעורכי הדין המומלצים בתל אביב לענייני משפחה. היא בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום דיני המשפחה, ירושות ומקרקעין ומתמחה מאוד בתחומים אלה. משרד העניק שירותים ללקוחות רבים לאורך השנים וחווה אינספור מקרים וסיפורים, תיקים מסוגים שונים וידע וניסיון רב נרכשו לאורך השנים בטיפול בתיקים אלו. בתיה עובדת בשקיפות ומקצועיות מלאה אל מול הלקוחות שלה ופועלת ימים כלילות להשגת התוצאות הרצויות עבור לקוחותיה. היא מאמינה ביחס אישי, זמינות וטיפול מסור ואינדיבידואלי בכל תיק ותיק. 

כתובת: בר כוכבא 23, בני ברק

טלפון: 03-5608877 / נייד: 052-4545555

אתר אינטרנט: http://family-online.co.il

יצירת קשר מהירה


עורכת דין ומגשרת – הילה וינטרוב:

עורכת דין ומגשרת הילה וינטרובאחת מעורכי הדין המומלצות ביותר לענייני משפחה בתל אביב והסביבה הינה עורכת הדין הילה וינטרוב. הילה הנה בעלת תואר BLL במשפטים ותואר A.B במנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה. את הסטאג' שלה עשתה במשרד עורכי הדין "פישר בכר חן וול אוריון ושות' " בו צברה ניסיון רב בתחום המשפטים, לרבות תחום המקרקעין הסמוך לתחום דיני המשפחה. לאחר הסמכתה כעורכת דין עבדה כשכירה באחד ממשרד עורכי הדין המובילים בישראל בתחום המעמד האישי ודיני המשפחה וצברה ניסיון רב עם התמחות בענייני משפחה. החל משנת 2015 הוסמכה למגשרת מטעם לשכרת עורכי הדין ומאז טיפלה במקרים רבים של גישור והגעה להסכמים נעימים והוגנים בין בני הזוג. כיום עורכת הדין הילה וינטרוב מנהלת משרד בוטיק עצמאי בתחום דיני המשפחה ומאמינה כי כל אדם סוחב עמו מטען אחר ולכל אחד יש את הרגשות, הסיפורים והמניעים שלו. הדרך המיוחדת של הילה להגיע אל לקוחותיה בזכות שיח בריא וכלים נכונים, עוזר ללקוחות להרגיש בנוח לשתף פעולה, ליישב סכסוכים ולפעול מתוך מניעים טובים ולא לייצר תהליך של הרס שעשוי לפגוע בשני הצדדים ו/או בילדים אם מעורבים כאלה. 

כתובת: מגדלי הארבעה-מגדל צפוי, רח' הארבעה 28, תל אביב

טלפון: 077-9968860

אתר אינטרנט: https://hilaweintrob.co.il

יצירת קשר מהירה


עורכי דין מקרקעין בתל אביב:

כמעט כל אחד נתקל בעורך דין מקרקעין לפחות פעם אחת בחיים והיא כאשר אנו באים לרכוש דירה משלנו. למרות זאת, עורכי דין מקרקעין אינם עובדים רק בנושאי רכישת דירה או קרקעות ונכסים אחרים, אלא גם בליווי בנושא תמ"א והתחדשות עירונית, ליווי בעת רכישות דירה יד שנייה, שיתוף ופירוק שיתוף במקרקעין, ייצוג בסכסוכים בין שכנים ועוד.


משרד עורכי הדין גל חסון:

משרד עורכי הדין גל חסוןמשרד עורכי הדין גל חסון מתמחה בייצוג אנשים בתחום המקרקעין הן בפרטי והן ברמה העסקית. עו"ד גל חסון מאמין שכל אדם הוא עולם ומלואו ואם הוא זקוק לעורך דין בנושא מסוים הוא כנראה נמצא בצומת מרכזית בחייו וחייב לקבל ייצוג, ייעוץ וליווי מקצועיים כדי לקבל את ההחלטות הנכונות הבאות. המשרד מטפל בכל הסוגיות גדולות וקטנות כאחד וישמח לתת לכם את הליווי המשפטי הטוב ביותר.

כתובת: קינג ג'ורג' 38, תל אביב יפו

טלפון: 077-5071077 

אתר אינטרנט: https://hason-perez.co.il

 

 

יצירת קשר מהירה


עורכי דין פשיטות רגל בתל אביב:

הליך פשיטת רגל הוא לא הליך נעים לאף אחד. הגעה למצב של חדלות פירעון הוא דבר שכיח בישראל עם למעלה מ90% מבעלי העסקים אשר מגיעים למצב שהעסק שלהם לא רווחי ונאלצים לסגור את העסק בתוך 5 שנים מרגע הקמתו. חדלות פירעון אם כן היא מצב חמור יותר – מצב בו אדם כבר לא יכול לעמוד בהוצאותיו וחובותיו ומחודש לחודש הם הולכים וגדלים. גם אנשים פרטיים וגם עצמאיים יכולים להכריז על פשיטת רגל, בכפוף לאישור בית המשפט כמובן שייבחן היטב את הנושא. הליך פשיטת רגל עשוי להיות מורכב ולכלול גם כינוס נכסים, חקר בני המשפחה והקרובים אליכם ולהיות הליך לא נעים שבסופו תרצו לצפות להסדר תשלומים סביר שתוכלו לעמוד בו מצד אחד אך גם להמשיך לחיות מצד שני כאשר לאחר 48 חודשים של תשלומים מופחתים אל הנושים בהתאם להסדר מול בית המשפט והנושים עצמם, תרצו לקבל הפטר חלוט שיפתור אתכם מיתר חובותיכם. ההליך לא יתאפשר ללא עורך דין מקצועי ומנוסה לענייני פשיטת רגל, הקמה ופירוק חברות וחדלות פירעון. הנה כמה מעורכי הדין המומלצים בתחום זה באזור תל אביב והסביבה.


עורך דין – רענן גל:

עם ניסיון של למעלה מעשור בתחום המשפטי לענייני פשיטות רגל, הקמה ופירוק חברות וליווי וייצוג משפטי לפרטיים ועסקים, עו"ד רענן גל הוא ללא ספק אחד מעורכי הדין הבכירים בתחום זה באזור תל אביב והסביבה. משרדו של רענן גל מייצג לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד ובין היתר ניתן למנות בין לקוחותיו חברות גדולות כמו ישרכארט, אמריקן אקספרס, כספיט, ישראמרין, כלל חברה לביטוח, אלומגרף ועוד. עו"ד גל פועל בשיתוף פעולה עם הלקוח לבניית תכנון אסטרטגי והתאמתו למטרותיו של הלקוח, דרך ליווי וניהול משא ומתן במיזם עסקי ועד ייעוץ וליווי בבית המשפט. בין היתר פועל במשרד בדיני המשפט המסחרי, דיני עבודה, חברות, חשבונות מוגבלים, דיני הוצאה לפועל, פשיטות רגל, תביעות דיבה, הפרות הסכמים, פירוק שותפויות ועוד. 

כתובת: בר כוכבא 23, בני ברק 

טלפון: 03-3726049

אתר אינטרנט: https://wrw.co.il

יצירת קשר מהירה