Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר באזור תל אביב

עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר באזור תל אביב
קרדיט FREEPIK

איך מוצאים עורך דין פלילי בתל אביב? העיר תל אביב וגם הערים בסביבתה, זכו לשם הלא כל כך סימפטי "מחוז הרשע והפשע" – כינוי שהוא אולי מליצי ומבושם בהרבה מאד הגזמה, אבל ניכר שיושב על אמת בסיסית כזו שאומרת שבערים גדולות ומפותחות, שמשמשות מרכז רוחני, תרבותי וכלכלי כמו תל אביב, העבירות הפליליות עולות על גדותיהן ומציפות את בתי המשפט. 

נחשדתם בביצוע עבירה פלילית? יכול להיות שהחוקר יתקשר ויקבע איתכם פגישה מסודרת במשרד החקירות בתחנה. במקרים כאלה, בדרך כלל, החוקר יהיה מצויד בערמות של מידע ומסמכים פיננסיים כאלה ואחרים שבהם קיימים נתונים או מידע שעלול להפליל אתכם בביצוע עבירה פלילית. יכול להיות אחרת, שכוחות המשטרה ללא כל הזמנה, יכנסו אל ביתכם שבעיר תל אביב יפו ויחלו בחיפוש חומרים חשודים או כאלה שקושרים אתכם לביצוע עבירה כלשהיא, בין אם מדובר בנשק לא חוקי או סם מסוכן או דבר גנוב כלשהוא. כך או כך, בשני המקרים הסיטואציה אינה נעימה. 

עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר באזור תל אביב
קרדיט FREEPIK

מתי עליכם לפנות לעורך דין פלילי?

התשובה היא פשוטה וחד משמעית- כמה שיותר מוקדם! אם אתם חוששים לגבי ביצוע פעולה כלשהיא או עסקה מכל סוג שהוא ולא בטוחים אם מעשיכם הם בגדר חוקי או עלולים להפוך אתכם לעבריינים, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין פלילי מנוסה ובעל ניסיון בניהול תיקים פליליים שיידע לומר לכם  מה תהיינה ההשלכות על המעשה, אותו אתם עומדים לבצע. 

האם ניתן כבר בשלב החקירה לפנות לעורך דין?

לא רק שניתן אלא זוהי הזכות המגיעה לכם! בו בזמן שאתם יושבים בין ארבע קירות חדר החקירות, אם אתם חשודים – ניתנת לכם הזכות לקבל ייעוץ מעורך דין, עוד בטרם החלה בכלל החקירה. שימו לב שהחוקרים יעשו כל מה שביכולתם כדי שתוותרו על זכות זו, כולל אמרות כמו "אם אתה כזה זכאי אז למה את צריך עורך דין?" דעו כי הזכות שלכם היא לקבל ייצוג משפטי, ויפה שעה אחת קודם. מכיוון וייעוץ משפטי על ידי עורך דין פלילי הוא אחת הזכויות הבסיסיות של כל נחקר, הרי שלחוקר אסור למנוע אותה מכם, ואם תדרשו – תוכלו לקבלה. 

מצאנו לכם כמה מעורכי הדין הפליליים המומלצים ביותר בתל אביב: 

משרד עו"ד רוני ברוש | מאיר פיינשטיין 2, תל אביב יפו

אם ניסיון הוא פרמטר עליון עבורכם, הרי שמשרד עו"ד רוני ברוש הוא הכתובת עבורכם. משרדו של עו"ד רוני ברוש חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה לפניו. ניסיונו העשיר לימד אותו, כי ההליך הפלילי בכלל, והמעצר בפרט, מלווים בין היתר במתח ובחרדה מצד הלקוח ומשפחתו. 

משרד עו"ד אסף גל | רחוב אבן גבירול 133, תל אביב

אם אתם עומדים בפני תיק שבו מעורבת האשמה בתקיפה אלימה או אפילו תקיפה אלימה חמורה, ההגנה הטובה ביותר שתמצאו עבורכם היא במשרד עו"ד אסף גל. משרד הבוטיק של עורך דין אסף גל מעניק יעוץ, הכוונה, ליווי וייצוג אישי, דיסקרטי ומקצועי של חשודים ונאשמים בעבירות פליליות למיניהן, לרבות תיקי פשיעה חמורה, ייצוג אסירים וטיפול משפטי בליטיגציה על בקשת רחבה של סוגיות פליליות בכל הערכאות המשפטיות. 

משרד עו"ד ניר ליסטר | בר כוכבא 4 (מגדלי בר כוכבא, מתחם בסר), בני ברק

בתיקים המורכבים באמת, אלה עבי הכרס שהראיות בהן פזורות על גבי עשרות מסמכים ועליהם ספרות ומספרים, תיקי צווארון לבן, עליכם להצטייד במשרד עו"ד מיומן כמו משרד עו"ד ניר ליסטר. עו״ד פלילי ניר ליסטר וצוות המשרד מורכב מיוצאי פרקליטות, דבר המעניק יתרון שכן קיימת היכולת לראות את כל חלקי הפאזל, את התמונה הכוללת משני צדי המטבע. המשרד יודע כיצד מערכת התביעה פועלת, מהם השיקולים המנחים את התביעה, לרבות בחינת הראיות, דבר אשר מאפשר לגבש אסטרטגיה מיטבית ומותאמת ללקוח באופן אישי. 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל מה שרציתם לדעת על עגלת קמפינג
בשנים האחרונות אנחנו רואים אותן בכל מקום: עגלות הקמפינג. אנשים...
זה הרגע לחפש וילה להשכרה באזור באר שבע
בעידן שבו אנו מחפשים חוויות ייחודיות ואינטימיות הרעיון של לשכור...
אימוני כושר בתל אביב לכולם!
תל אביב עיר דינמית ותוססת, מציעה מגוון רחב של אפשרויות...
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
איך מטפלים בהתקרחות
תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר...
להתחיל את החיים בראש שקט - כך תעשו זאת
כאשר אנשים מתחילים לחשוב על חיים משותפים, הם אינם אוהבים...
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...