Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ענקיות הקמעונאות MIGROS, METRO ו- REWE מחפשות השקעות בישראל

ענקיות הקמעונאות MIGROS, METRO ו- REWE מחפשות השקעות בישראל
באדיבות M-Industry

נציגות החברות יגיעו לישראל וייפגשו עם חברות סטארט-אפ, במסגרת כנס Europe Days 2020, שמחבר בין סטארט-אפים למשקיעים מהעולם. בין תחומי העניין: פוד-טק וקמעונאות

שלוש מחברות הענק הקמעונאיות הגלובליות, Migros, Metro ו- REWE מחפשות השקעות בישראל. ד״ר אליאנה זמפרוגנה, CTO של M-Industry  החטיבה התעשייתית וגוף הייצור של Migros השוויצרית, עם מכירות של כ-6 מיליארד יורו בשנה, סילביה דודק מ-Metro, הקמעונאית הגדולה באירופה והשלישית בגודלה בעולם ומרקוס קונטקה, מקבוצת REWE, קמעונאית המזון מהגדולות באירופה, יגיעו לישראל וייפגשו עם חברות סטארט-אפ, במסגרת כנס Europe Days 2020.

ענקיות הקמעונאות MIGROS, METRO ו- REWE מחפשות השקעות בישראל
באדיבות M-Industry

״אנו מחפשים סטארט-אפים ישראלים הן להשקעה והן לשיתופי פעולה, בתחומי הפוד-טק, הקמעונאות, IoT ובריאות דיגיטלית״, אומרת ד״ר זמפרוגנה, שמתכננת לפגוש עשרות יזמים, יזמות וסטארטאפים במסגרת הכנס שייערך ב-17 במרץ בתל אביב. ב-2018 השקיעה Migros בסטארט-אפ הפוד-טק הישראלי InnovoPro, שפיתחה טכנולוגיה להפקת חלבון מחומוס ובחברת Aleph Farms, המפתחת טכנולוגיה לגידול נתחי בשר. ״אנו בתהליך מתמיד של צמיחה, כשחלק מתפיסת העולם שלנו היא להפגין חדשנות במוצרים שאנו מייצרים. אנו מחפשים השקעות ושיתופי פעולה עם סטארט-אפים שיש להם מודלים עסקיים חדשניים, חשיבה יזמית וטכנולוגיות מבטיחות״.

הכנס מיועד לחבר בין יזמים/יות וחברות סטארט-אפ ישראליות עם חברות ומשקיעים אירופאים במטרה למנף את הפוטנציאל העסקי העצום שבין ישראל לגרמניה, שוויצריה ואוסטריה. על פי הערכת מייסד הכנס, גילי צגלה, מנכ״לNovawind , יזם ומשקיע המתמחה בשווקים האירופאים, האורחים מחו״ל, 25 במספר, ייצגו השנה אפשרויות עסקיות ומימון לחברות הישראליות בהיקפים של למעלה מ- 250 מיליון יורו.

לדברי דודק, מנהלת תכניות האקסלרטורים של Metro, השנה היא מתכוונת להתמקד בסטארט-אפים בוגרים יותר, כשהללו לא רק ייהנו מהדרכה וליווי צמוד לטווח ארוך, אלא גם יקבלו חיבור ישיר לערוצי המכירות וההפצה של Metro, למשקיעים, וחשיפה רחבה במגוון אירועי תעשייה תחת מותג Metro, מהלך שיחשוף אותן למאות אנשי מפתח הרלבנטיים למוצרים או לטכנולוגיות שלהן.

מרקוס קונטקה, מנהל חדשנות בתוכנית ההאצה של קבוצת REWE בווינה מגיע לחפש סטארט-אפים בתחומי המזון, קמעונאות, משקאות וקוסמטיקה. REWE היא קמעונאית מזון מהגדולות באירופה. היא בעלת 6 חברות בנות בתחומים צרכניים שונים ורשת ״עשה זאת בעצמך״ (מעל 15,000 סניפים) ו-9 חברות בנות בתחום התיירות (מעל 2400 סניפים) ברחבי אירופה.

בכנס צפויים להשתתף מאות יזמים/ות ישראלים. מעבר לאפשרויות ההשקעה, למשתתפים יינתן גם מידע מעשי כיצד לחדור לשווקים הגרמנים, השוויצרים והאוסטרים, המונים 92 מיליון משתמשים. דגש מיוחד יושם על נגישות לחברות אירופיות בגודל בינוני, עם מחזורים של כ-50 מיליון יורו בשנה, ומספר של כמה מאות עד אלפי עובדים אשר מחפשים חדשנות חוץ ארגונית כמנוע צמיחה – משהו שהסטרט-אפים הישראלים יכולים לספק. 

לסטארט-אפים מוצע מחיר מיוחד של 149 שקלים – עד ה- 10 במרץ  או עד גמר המלאי, במקום 199 ש״ח (לפני מע״מ ועלויות כירטוס).

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
ראש העיר נפגשים עם הספורטאים האולימפיים
ראש העיר רמי גרינברג נפגש היום עם מישה זילברמן שחקן הבדמינטון...
'הפנינג מתוק' לכל המשפחה ייערך בסניף הדגל של רשת "טסה הבית של הממתקים" בעיר חולון לרגל חגיגות יום ההולדת - פתוח לקהל הרחב
חוגגים יום הולדת בהפניניג מתוק: הפנינג מתוק לכל המשפחה ייערך...
ממשיכה להוביל את קטגוריית בירות הקראפט בישראל: "הכרם" קיימה את תערוכת הבירה הגדולה בישראל לקהל המקצועי
29 מותגי בירה, 80 סוגי בירה שונים, 8 קטגוריות בירה...
שלישי בפשפשים 2024
בואו ליהנות בערבי הקיץ של יולי- אוגוסט ממוזיקה חיה באוויר הפתוח...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
רבנית בית ספר חדשה באמית רננים: מעין דיטשר
חילופי דורות בתפקיד ההובלה הרוחנית של בית החינוך אמית רננים...
היתר בנייה ניתן לפרויקט GARDEN TOWERS בבת ים
הפרויקט היוקרתי במתחם החשמונאים בבת ים יוצא לדרך: במסגרת הפרויקט,...
מהו פרויקט התחדשות עירונית במסלול פינוי בינוי
עם צמיחת האוכלוסיה ותהליך העיור הנעשה בעולם, וכמובן, במדינת ישראל...