Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פלסטיקאים מומלצים לטיפול איכותי ומקצועי

פלסטיקאים מומלצים לטיפול איכותי ומקצועי
קרדיט FREEPIK

ניתוחים פלסטיים הם תולדה של הטכנולוגיה המתקדמת, אשר מאפשרים לכל אחד ואחת לשפר בעצמם דבר מה אשר מפריע להם מבחינה אסתטית ואף מהווה מגבלה של ממש. עם כל הנפלאות בדבר, הניתוחים הפלסטיים הינם הליכים כירורגיים לכל דבר אשר טומנים בחובם סיכונים. כמו כל הליך כירורגי אחר, גם כאן הסיכונים פוחתים כאשר ההליך מתבצע בידיהם של פלסטיקאים מומחים אשר למדו, התמחו וצברו ניסיון רב בתחום.

כזה הוא בדיוק ד"ר בני מייליק, אשר מחזיק בלמעלה מ-20 שנות ניסיון בעולם הכירורגיה הפלסטית. עם שפע תארים, התמחויות וניסיון שנצבר גם במוסדות רפואיים בחו"ל, מיצב עצמו כאחד הגורמים המובילים בישראל בתחום הפלסטיקה. מרפאתו ממוקמת ברחוב ברודצקי בתל אביב, והיא פתוחה עבור כל אדם אשר חש ברצון לשנות, לשפר ולשדרג את עצמו.

פרמטרים לבחירת פלסטיקאים מומחים

כגורם מקצועי המבין היטב את התחום הסבוך בו הוא עובד, ד"ר מייליק ממליץ תמיד לבחון מספר פרמטרים לבחירת פלסטיקאים מומחים וגורמים רפואיים בכלל. אלו, חשובים עד מאוד לשקט הנפשי שלכם ולסיכויי ההצלחה של הטיפול:

  • ייעוץ – כל הליך כירורגי מסובך חייב להתחיל בפגישה ראשונית עם הכירורג הפלסטי. כדאי לברר מולו האם הוא מתמחה בכירורגיה פלסטית, האם הוא חבר באיגוד הישראלי ועוד. מומלץ לבקש להציג תעודות המעידות על התמחותו וניסיונו. ד"ר מייליק ישמח להציג בפניכם את התעודות הנדרשות, כולל חברותו באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.
  • המלצות – תמיד מומלץ להגיע לרופאים מומחים בעלי שם ומוניטין חיובי, אשר נצברו לאורך שנים ארוכות. חפשו אחר המלצות וביקורות אודות רופאים מומחים וכך תגיעו בראש שקט יותר לפגישה הראשונית, בידיעה שהטיפול אשר יגיע אחריה יינתן ברמה הגבוהה ביותר.
  • אמינות – הן ההמלצות והן פגישת הייעוץ, יוצרים יחדיו תחושה של אמינות וודאית יותר. כעת, תנו לתחושת הבטן לעבוד בשבילכם. כאשר תשבו מול פלסטיקאים מומלצים לאחר שקיבלתם שלל המלצות וביקורות, תוכלו לוודא בעצמכם את אשר קראתם ושמעתם. האם מציגים את העובדות כפי שהן מבלי לטייח עובדות וסיכונים? האם מציעים מיוזמתם סיכויי הצלחה ונתונים אחרים? האם מדובר לא רק על התוצאות הנפלאות שאחרי ועל החיים שלכם שעומדים להשתנות, אלא גם על תופעות הלוואי ותקופת ההחלמה הלא פשוטה?

קודם כל, אמינות ושקיפות

ערך האמינות מוביל את ד"ר מייליק בעבודתו, כאשר בעיניו, פלסטיקאים מומלצים וכל גורם מקצועי אחר מעולם הרפואה, חייב לעבוד בשקיפות מלאה, הכלה והבנה של מצב המטופל אשר יושב מולו. ביצירת שיתוף פעולה מול המטופל והירתמותו לתהליך, כל שלב הופך קל ויעיל יותר עבורו. עליו להבין בדיוק במה כרוך כל הליך, מהם סיכויי ההצלחה וכיצד עליו להיערך באופן מדויק. יחסי רופא-מטופל תקינים מובילים לתוצאות ברמה הגבוהה ביותר, לשביעות רצונו של המטופל ולשינוי משמעותי וחיובי באיכות חייו.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
10 פעילויות פנאי חווייתיות לאנשים בגיל השלישי
ככל שאנו מתבגרים, חשוב לשמור על אורח חיים פעיל לא...
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...
פתרון סכסוכים בתחום הנדל"ן בבית המשפט- מה חשוב לדעת.
מקרקעין הוא תחום סבוך במיוחד. לא רק הערך הגבוה של...